Skocz do zawartości
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.ppe.pl/news/57250/hbo-go-w-polsce-znamy-date-premiery-i-cene-bez-dostawcow.html

Cytat

HBO GO w Polsce będzie na początku dostępne za darmo przez pierwszy miesiąc, a później zapłacimy 29,90 zł. Opłatę dokonamy bezpośrednio do HBO, czyli po prostu założymy konto na HBO GO i tam będziemy mogli opłacić dostęp do usług

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co warto obejrzeć na HBO GO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z seriali:
Kompania Braci

Banshee

Zakazane imperium

Gomorra

Prawo ulicy

Pacyfik

Rodzina Soprano

Młody papież

Westworld

Billions

Wielkie kłamstewka

Tabu

Fargo

Gra o Tron

Gracze

Detektyw

Połowę widziałem, a połowę mam na liście do obejrzenia ;) 

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A propos "Billions" dziś startuje 3 sezon :jupi:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.03.2018 o 22:49, FYM napisał:

Oby potem było lepiej.

Nie jest. Drugi odcinek fatalny. Scenariusz tego serialu był chyba pisany w jeden dzień na kolanie. A już kompletnym kuriozum jest...

Spoiler

...scena z okupem na jeziorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nazwałbym tego kuriozum. Weź pod uwagę, że

Spoiler

porywaczom może wcale nie chodzić o pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tio

Spoiler

Nie chodzi mi o porywaczy, a o tych, których oglądamy w tej scenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w ogóle to rozwiązaniem na beznadziejny dźwięk w serialu "Kruk" jest włączenie polskich napisów :) Generalnie po drugim odcinku nadal jestem zaintrygowany ale poziom tegoż zaintrygowania mocno spadł. Trudno w ogóle znaleźć informację o liczbie odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tio napisał:

A w ogóle to rozwiązaniem na beznadziejny dźwięk w serialu "Kruk" jest włączenie polskich napisów :) Generalnie po drugim odcinku nadal jestem zaintrygowany ale poziom tegoż zaintrygowania mocno spadł. Trudno w ogóle znaleźć informację o liczbie odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Fatalny dźwięk to chyba normalka w polskim filmie prawda? Pamiętam że nawet u Smarzowskiego ("Róża") i Szumowskiej ("W Imię") też był fatalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety, chyba też nie pamiętam polskiego filmu czy serialu z dobrym udźwiękowieniem i zazwyczaj wygląda to tak, że pogłaśniasz żeby usłyszeć dialogi i gwałtownie ściszasz gdy wchodzi muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, tio napisał:

odcinków ale chyba ma być 6 więc powinienem dać radę dociągnąć do końca i będę usatysfakcjonowany jeśli okaże się lepszy od Belfra 2 (co oznacza, że poprzeczkę zawieszam bardzo nisko).

Tak, ma być 6 odcinków. W sobotę gdzieś znalazłem takie info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jessica Jones sezon 2

Dopiero się zabrałem za drugi sezon JJ i jak pierwszy obok Daredevila był najlepszym serialem Marvela tak drugi sezon potwierdza bezsensowność 13 odcinkowych sezonów. Historia mogła być ciekawa i do pewnego momentu, mimo sztampy, nawet była. Ale zwyczajnie koło 8/9 odcinka czekałem aż się skończy. Dalej świetna jest Ritter, ciesze się, że rozwinięto postacie Malcolma i Trish, podobnie Jeri (bardzo mi się podoba Carrie Ann-Moss w tej roli), zaś główny wątek i "antagonista" to niestety nuda. Cieszył chwilę powrót

Killagrave'a, który też niestety pokazał wyraźnie różnicę poziomów

sezonów. Dostaliśmy też, co było oczywiste, teaser umiejętności

Trish, która pewnie stanie się w trzecim sezonie Hellcat, oby nie dostała spin offa

:roll:

i możliwe, że Netflix z tego powoduje dorzuci dwie babki i zrobi serial o pewnej grupie

;)

Nie było tak źle jak w Iron Fiście, no i lepiej niż Defenders, ale dalej najwyżej przeciętnie. Netflix, ogarnij się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

btw, wie ktos co za aktorka zagrala w Kruku w scenie

przed wizjerem u ruska?

:keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasonx

Spoiler

giphy.gif

;)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Homeland ma zdecydowanie więcej niż 7 odcinków. Ale nawet na głównej stronie nie ma informacji ile odcinków ma mieć (obstawiam, że standardowe 12). Ostatnie 2 odcinki to w końcu to co sprawia, że ten serial jest świetny!

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Homeland od kilku sezonow trzyma rowny solidny poziom, co w wiekszosci seriali nie jest norma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, tio napisał:

A Homeland ma zdecydowanie więcej niż 7 odcinków. Ale nawet na głównej stronie nie ma informacji ile odcinków ma mieć (obstawiam, że standardowe 12). Ostatnie 2 odcinki to w końcu to co sprawia, że ten serial jest świetny!

No toż to nawet filmweb i wikipedia wie ;) 7 jeszcze nie widziałem, ale po 6 jest naprawdę dobrze. Ten serial jest fajnie napisany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby. Ja jestem po drugim i na razie nuda straszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi