Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

San Junipero było super, fajny temat poruszało

VR też, reszta odcinków z reguły mi się nie podobała (końcówkę VR niby przeczuwałem a i tak zrobiła ogromne wrażenie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

San Junipero to najlepszy odcinek, nie licząć świątecznego-bonusowego z drugiego sezonu.

fajnie też, że był to jedyny odcinek z pozytywnym (ale też - czy na pewno?) zakończeniem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

IMHO bardzo fajny odcinek, ale to kwestia gustu. Ogólnie całe Black Mirror polecam bardzo mocno, jedna z lepszych i najbardziej oryginalnych rzeczy w serialowym światku.

A S01E01 jest bardzo dobre, kompletnie pojebane, ale bardzo dobre. Trzeba tylko trochę pomyśleć, a nie oceniać powierzchownie. 

Moim faworytem jest odcinek Shut Up And Dance.

• Lubię! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

shut up and dance zostawił mnie na takim melole w końcówce, z thomem yorke na majku, jak nic innego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem "Godless". Klasyczny można rzec western, wykorzystujący znane motywy ale ogląda się to bardzo przyjemnie. Świetne zdjęcia i muzyka, dobre aktorstwo a w wypadku Jeffa Danielsa wręcz bardzo dobre.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 4.12.2017 o 22:39, machlak napisał:

Ktoś z was oglądał ten nowy serial Netflixa? http://www.imdb.com/title/tt5753856/?ref_=nv_sr_1

To taka niemiecka wersja Stranger Thinghs- przynajmniej ze zwiastunów tak wygląda. Jakiś czas temu z przedpremierowych pokazów ludzie wypowiadali się pozytywnie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatni odcinek Belfra

:picard::lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, jasonx napisał:

Ostatni odcinek Belfra

Pokaż ukrytą zawartość

:picard::lol:

Wyszło jak zawsze. Będzie jeszcze jeden odcinek? Specjalnie dla ograniczonych umysłowo ludzi, takich jak ja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta