Skocz do zawartości
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwie wczoraj informowaliśmy, że 6. sezon "House of Cards" będzie ostatnim, a dziś okazuje się, że Netflix poszedł o krok dalej i zawiesza jego produkcję na czas nieokreślony.

Via GrupaHatak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem całą Suburrę i muszę przyznać, że wyszła całkiem niezła produkcja. Jednak IMO do Gomorry trochę brakuję. Bardziej spodobał mi się sposób pokazania świata mafii z Neapolu i całego klimatu miasta. To oraz ich rywalizacja z innymi rodzinami o wiele ciekawiej zostało przedstawione w G.

Oba seriale miały po jednej postaci, które zdecydowanie się wybijały ponad resztę, byli po prostu najciekawsi: z Gomorry to Genny, a z Suburry to Aureliano. To ich dwóch typuję na najciekawsze role w kolejnych sezonach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10/9/2017 o 07:28, Fenomen napisał:

Zobaczymy, w ile czasu da sie lyknac wszystkie trzy sezony ;)

Trzy tygodnie :D

Ale juz na koniec mnie troche zmeczyl. Niby akcja trzyma w napieciu bo zastanawiamy sie, jaki los spotka Jorge, ale z drugiej strony... to wszystko juz bylo.

No i na koniec jest zapowiedz czwartego sezonu :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

HoC zahaczające o Homeland ;)

W sumie koniec poprzedniego sezonu daje mozliwosc zrobienia tego bez kombinacji w fabule. Ale HoC bez Franka to chyba nie bedzie to. Choc Homeland po odejscu Brodyego zyskalo

• Uwielbiam 1
  • Nie lubię! 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kurwa @jasonx, piszesz w spoilerze o HoC, a spoilerujesz Homeland, zajebiście :roll: 

• Lubię! 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przesadzasz troche?

Nie napisałem w którym sezonie, z jakiego powodu i nawet nie napisałem który z Brodych. Spoiler po uju fest (nie mówiąc, że w spoilerze ;) ). To mam tagować spoilery w spoilerach czy co?

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, po prostu, jak czlowiek, masz napisac jakich seriali dotyczy spoiler.

• Lubię! 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprawione zgodnie z życzeniem :)

• Uwielbiam 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostały mi dwa odcinki Stranger Things i mam zupełnie odmienne wrażenie od schizma...

Imo drugi sezon trzyma poziom pierwszego i praktycznie nic mi nie przeszkadza. Uważam jednak, ze słabszym punktem tego sezonu jest wątek Jane/11. Jednak wydaje się to być za bardzo naciągane, ale funny thing, widać tam spory potencjał na kolejne sezony. Także ten podział sezonu na dwie historie imo średni, ale w kontekście kontynuacji może okazać się dobrym posunięciem.

Za to walka przyjaciół z potworem w Hawkins świetna.

Dwa odcinki do końca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem Stranger Things 2 i owszem jest słabsze od pierwszego sezonu ale i tak przyjemnie się ogląda.

Nowi bohaterowie wciśnięci na siłę i ich wątki niczego nie wnoszą (może wrócą w trzecim sezonie?).

Bardzo dobre aktorstwo, szczególnie dzieci no i Winona już nie irytuje tak bardzo jak   w pierwszym sezonie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również jestem po obejrzeniu Stranger Things 2.

Moim zdaniem serial padł ofiarą własnego sukcesu. Z jednej strony fani oczekiwali zrobienia czegoś równie odkrywczego (cóż, precyzyjnie mówiąc równie udanie kopiującego dawne rozwiązania) co pierwszy sezon, a producenci nakręcili po prostu więcej tego samego. Z drugiej strony mając zagwarantowane kolejne sezony producenci poszli w kierunku poszerzenia fabuły (siłą rzeczy wprowadzając nowe wątki), przez co historię trudniej się przyswaja, bo nie ma się wrażenia płynięcia z prądem jednego wątku, tylko z różnych perspektyw.

Mnie ten drugi sezon w pełni satysfakcjonuje. Nie spodziewałem się w tym sezonie jakiegoś kopernikańskiego przewrotu (zmiany historii, zmiany koncepcji) i cieszę się, że dostałem więcej tego, co mnie zachwyciło w pierwszym sezonie. Poza brakiem efektu WOW wywołanego świeżością pierwszego sezonu nie widzę żadnych innych różnic między nimi.

• Lubię! 2
  • Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zacząć oglądać jakiś serial dostępny na Netflixie. Kilku klasyków nie widziałem, jakąś tam listę mam, ale chętnie poczytam jakieś sugestie. Gatunek nie gra roli, chociaż najbardziej gustuję w kryminalnych i jakichś intrygach. Dejcie coś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

The Killing amerykańskie.

• Uwielbiam 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mógłbyś obejrzeć Alias Grace i zdać relację czy warto ;) Trailer prezentował się intrygująco, a całość wygląda motzno kryminalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stranger Things 2 doskonałe, ja jestem bardzo zadowolony i świetnie się oglądało. Było wszystko to co w pierwszym sezonie, poza jedną kwestią - tego poczucia niepewności. Ale tego nie dało się już powtórzyć, tak samo jak w drugiej części Siódmego Zmysłu nie dałoby się zrobić pewnego plot twistu po raz drugi ;) A z drugiej strony drugi sezon musiał powstać z powodów finansowych, jak i dla samych widzów, którzy jak widać bardzo czekali na nowy sezon :)

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też jestem zadowolony z drugiego sezonu. Odczułem lekki przesyt ilością muzyki, ale za to cieszyło mnie rozwinięcie praktycznie każdej postaci. Inna sprawa, że w sumie postacie dodane w tym sezonie wydawało się, że na początku mają do odegrania niemałą rolę, a okazały się kompletnie zbędne dla fabuły. Mowa tu o

Max i jej bracie. Gdyby jej nie było to w sumie nic by się nie stało. Kali też moim zdaniem dyskusyjna, bo okej niby Eleven coś o sobie się dowiedziała i ogarnęła, że wkurw pomaga kontrolować moc, ale liczyłem na więcej. Za to Bob był bohaterem, pamiętamy!

, ale i tak byłem zadowolony. Serial dalej wywołuje emocje, dalej ma ten a la Kingowski klimat opowieści o przyjaźni dzieciaków, Winona wkurwiała mniej, dalej Hopper grany świetnie, a gra światłem w serialu to dalej ogromny plus wizualny.

No i cieszy mnie, że zakończenie

nie sugeruje od razu trzeciego sezonu

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja się zastanawiam jak wielu Zbawców jest w 8. sezonie The Walking Dead, bo póki co od trzech odcinków się strzelają.

No i ten Belfer. Z jednej strony niedorzeczny, a z drugiej człowiek zastanawia się o co tam do cholery chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, vrc napisał:

A ja się zastanawiam jak wielu Zbawców jest w 8. sezonie The Walking Dead, bo póki co od trzech odcinków się strzelają.

Zbawców było w cholerę i ciutek :) Do tego dochodzili ich "pracownicy". 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W TWD nie jest problemem ze sie od 3 odcinkow strzelaja, ale jak sie strzelaja. To wszystko jest tak slabo nakrecone i zmontowane (chyba wychodza braki z buzdzetem) ze strasznie ciezko sie to oglada. Zero emocji. A te ich strzelania wygladaja jak dzieci na podworku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta