Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Suburra - netflixowa odpowiedź na Gomorrę? Tak trochę, bo w sumie z podobieństw to akcja we Włoszech i mafia, ale to zdecydowanie inny serial, dużo mniej dynamiczny. Fajnie pokazują za to relacje na linii Watykanu, polityki i świata przestępczego. W Gomorze bohaterowie wydają mi się bardziej wyraziści, ale tutaj też nie jest źle i sama historia na pewno ciekawa, podoba mi się sposób przedstawienia wszystkiego w formie "dzień wcześniej", muzyka też daje radę i jest mocnym punktem serialu. Generalnie bardzo solidna produkcja z potencjałem na coś naprawdę dobrego, póki co 7/10 na zachętę.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem Suburrę i muszę przyznać, że produkcja udana. Czuję dużą więź z bohaterami (Aureliano, Spadino) mimo, że myśląc logicznie nie powinno się czuć do nich sympatii - czarne charaktery.

 

Wciągnął mnie ten temat, więc zabieram się teraz za Gomorrę, którą planowałem obejrzeć już dawno, ale zawsze odkładałem to na później.

Odnośnik do komentarza

The Last Kingdom na podstawie pierwszej książki z cyklu Bernarda Cornwella trafiło na Netflix.

Jeśli serial idzie tropami książkowymi, to może to być świetna rozrywka dla miłośników wszesnego średniowiecza. Kwestia jak to wszystko jest zrealizowane, ale fakt, że obok Netflixa zaangażowane było BBC daje nadzieję na dobry poziom. Nie wiem czy serial nie leciał w Polsce na C+, ale chyba tak :-k

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gabe napisał:

Czy tylko ja nie mam ciśnienia na Stranger Things S2, bo wydaje mi się, że najlepiej by zrobiono, gdyby zakończył się po pierwszym sezonie?

Ja mam. Nie mogę się już doczekać oglądania :) W zasadzie widziałem tylko jeden jakiś tam trailer i mnie ostro podjarał. I te plakaty też mocno. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gabe napisał:

Czy tylko ja nie mam ciśnienia na Stranger Things S2, bo wydaje mi się, że najlepiej by zrobiono, gdyby zakończył się po pierwszym sezonie?

 

Huh, czemu? Przecież pierwszy sezon nie był długi, a na dwa sezony spokojnie można przeciągnąć. gdyby mowa była o 4 czy 5 to bym się już bał. Btw pierwsze recenzje są pełne zachwytów :)

Odnośnik do komentarza

Ja także nie mogę się doczekać 2 sezonu, pamiętam jak zaczynałem oglądać ten serial to gały mi na wierzch wychodziły z podziwu ;)

Ten niesamowity klimat z filmów lat 80, tajemniczość, i fajnie budowane napięcie to jest to co lubie w serialach, a że jestem fanem S.Kinga to ten serial jest dla mnie pozycją obowiązkową do oglądania i polecam go wszystkim :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale ja nigdzie nie napisałem, że mi się nie podobał - podobał mi się. Może ostatni odcinek mniej, bo atutem tego serialu bardziej niż elementy nadprzyrodzone, czy wartka akcja są, a właściwie były: klimat i tajemnica, a ostatni odcinek właściwie się obu pozbył.

 

I dlatego uważam, że kontynuowanie tego serialu nie jest dobrym pomysłem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gabe napisał:

No ale ja nigdzie nie napisałem, że mi się nie podobał - podobał mi się. Może ostatni odcinek mniej, bo atutem tego serialu bardziej niż elementy nadprzyrodzone, czy wartka akcja są, a właściwie były: klimat i tajemnica, a ostatni odcinek właściwie się obu pozbył.

 

I dlatego uważam, że kontynuowanie tego serialu nie jest dobrym pomysłem.

pożyjemy zobaczymy czym nas producenci uraczą w tym nowym 2 sezonie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...