Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ju? jest ten temat...

 

ogl?da kto? mo?e Comedy Central a tam np. Diabli Nadali czy Wszyscy Kochaj? Raymonda? Jak dla mnie najlepsze seriale komediowe jakie by?y do tej pory w Polsce. Przede wszystkim z?o?liwe i szydercze dialogi co wyroznia te produkcje od innych gdzie najwa?niejsze s? jakie? debilne dowcipy.

Odnośnik do komentarza

No w?a?nie co najbardziej mi sie podoba to motyw, ?e wygl?daj? z pozoru na zwyk?e ameryka?skie produkcje. Ale gdy si? pozna dok?adnie fabu?? to naprawd? efekt jest pora?aj?cy. Ogólnie to Diabli Nadali i Wszyscy... troch? si? ze sob? ??cz? - bohaterowie na przyk?ad s? jakimi? tam znajomymi ;)

Odnośnik do komentarza

A Jericho nie dosta?o drugiego sezonu :( Banda uja z CBS... The Class zreszt? te? bez drugiego sezonu, tu si? mniej dziwi? bo par? pierwszych odcinków by?o naprawd? przezabawnych (Richie Velch the greatest), ale ju? mniej wi?cej od 7 odcinka lecia?y nudne i ma?o zabawne, widocznie ta tendencja si? utrzyma?a, z autopsji nie wiem bo ko?o 13 powiedzia?em do??.

 

Ale Jericho nie przebolej?, naprawd? ?wietny serial, ale có? tak to jest, producent daje dupy, a fani cierpi?.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie mam dost?pu do wy?ej wymienionych stacji/seriali, ale mam za to dost?p do TVP2 i iTVP co w pe?ni wystarcza, ?eby delektowa? si? ogl?daniem Pitbulla. Im d?u?ej go ogl?dam tym jestem pod wi?kszym wra?eniem. Serial zawsze by? mocny, a to co si? dzieje w kolejnych odcinkach tylko to potwierdza. Jestem po ogromnym wra?eniem gry aktorów(ostatnio nawet Mohr mnie przekona?). Podczas ogl?dania a? kipi od emocji, które w pe?ni mi si? udzielaj?, a chyba o to w?a?nie chodzi :) . Do tej pory my?la?em, ?e Fala Zbrodni to max co mo?e powsta? (wszak od czasów Ekstradycji nic mnie tak nie wci?gn??o), ale przy Pitbullu, Fala Zbrodni to piku?. Dobrze, ?e TVP ju? zabiera si? za 3 sezon :)

Odnośnik do komentarza
wszystkie losty, prizonbreki i herosy wymi?kaj? przy Robin Hoodzie z Praedem, najbardziej fenomenalnym serialu XX wieku wink.gif

 

:respekt:

Kocham ten serial, w sumie Robin the Hooded Man z Connerym jr te? ;)

 

?eby delektowa? si? ogl?daniem Pitbulla

 

Có?, ja jestem zdania, ?e jest lepszy nawet ni? film pe?nometra?owy. Ale zdanie swoje wyrazi?em na starym forum - ten serial jest tak autentyczny w wykonaniu zarówno g?ównych postaci, jak i drugoplanowych, jak ma?o który. Jedyne, co mi si? nie podoba, to s?abej jako?ci ?cie?ka d?wi?kowa, czasem naprawd? nie sposób us?ysze? dialogów. :/

Odnośnik do komentarza

Oj tak czasami, trudno us?ysze? takiego Grabowskiego, jak mówi zbyt cicho :>. Pitbull to naprawd? ?wietny serial. Vega wykona? kawa? dobrej roboty. Do grona seriali, które ogl?dam i mi si? podobaj? móg?bym dorzuci? Odwróconych na TVNie. Je?eli kto? ogl?da? ?wiadka Koronnego i mu si? nie spodoba? i jest teraz zniech?cony do Odwróconych to jest w b??dzie. Serial jest naprawd? fajny, ciekawy, trzyma w napi?ciu. Do tego dochodzi niez?a obsada (?mijewski, Wi?ckiewicz, Grabowski, Foremniak, Frycz, Stenka, Zieli?ski, Bobrowski, Globisz). Serial jest oparty na faktach (porachunki mafii pruszkowskiej z wo?omi?sk?). Niestety, ale Odwróceni dobiegaj? ko?ca, zosta?y bodaj?e 2 odcinki. Nie wiecie czy przewidywana jest 2 seria?

 

Kiedy? jeszcze na Polsacie ogl?da?em Fal? Zbrodni, ogólnie lubi? takie kryminalne seriale (ale akurat "Kryminalni" kompletnie mi do gustu nie przypadli).

Odnośnik do komentarza
Kiedy? jeszcze na Polsacie ogl?da?em Fal? Zbrodni, ogólnie lubi? takie kryminalne seriale (ale akurat "Kryminalni" kompletnie mi do gustu nie przypadli).

Kryminalni odstraszyli mnie tym, ?e niezale?nie od beznadziejno?ci sytuacji zawsze pojawia si? jaki? "superman", który ratuje dane osoby. Obejrza?em kilka odcinków (g?ównie przy okazji powtórek ;P) i zawsze trafia?em na takie zakonczenie ;P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj fina? Heroes! Ogl?da to kto? oprócz mnie?

 

Ja ale na TVP wi?c jestem po dwóch odcinkach, które mi nie zaimponowa?y ale s?ysza?em, ?e b?dzie si? serial rozkr?ca? i potem poziom b?dzie bardzo wysoki, wi?c na pewno dalej b?d? ogl?da?.

 

producent daje dupy, a fani cierpi?.

 

Je?eli serial traci widowni? to go ju? nie ma w TV. Stacja decyduje czy im si? op?aca puszcza? kolejne serie jak ogl?dalno?? leci w dó? czy da? na to miejsce jaki? nowy, który przynajmniej na pocz?tku przyci?gnie widzów wybieraj? drug? opcje. Je?eli serial jest licznie ogl?dany to robi si? a? za du?o sezonów jak Lost, PB (bo mog?o sko?czy? si? ?adnie w 2 serii ale oby 3 nie by?a równie? dobra jak dwie pierwsze)

 

Rok 2007

Seriale, które b?d? kontynuowane

1 vs 100

20/20

24

30 Rock

48 Hours: Mystery

60 Minutes

America's Funniest Home Videos

America's Most Wanted: America Strikes Back

America's Next Top Model

American Dad

American Idol

Are You Smarter Than A 5th Grader?

Battlestar Galactica

Beauty And The Geek

Bones

Boston Legal

Brotherhood

Brothers & Sisters

CSI

CSI: Miami

CSI: New York

Cold Case

Cops

Criminal Minds

Dancing With The Stars

Dateline NBC

Deal or No Deal

Desperate Housewives

Dexter

Doctor Who

ER

Eureka

Everybody Hates Chris

Extra

Extreme Makeover: Home Edition

Family Guy

Football Night In America

Friday Night Lights

Friday Night Smackdown!

Ghost Whisperer

Girlfriends

Grey's Anatomy

Heroes

House

How I Met Your Mother

Johnny and the Sprites

King of the Hill

Las Vegas

Law & Order

Law & Order: Criminal Intent

Law & Order: Special Victims Unit

Lost

MADtv

Medium

Men In Trees

My Name Is Earl

NCIS

Nanny 911

New Amsterdam

Nip/Tuck

Notes From The Underbelly

NUMB3RS

October Road

One Tree Hill

Primetime

Prison Break

Pussycat Dolls Present: The Search For The Next Doll

Rules Of Engagement

Saturday Night College Football

Scrubs

Shark

Smallville

Sunday Night Football

Supernanny

Supernatural

Survivor

The 4400

The Amazing Race

The Apprentice

The Bachelor

The Game

The L Word

The Loop

The New Adventures Of Old Christine

The OT (NFL post-game)

The Office (US)

The Simpsons

The Unit

'Til Death

Trading Spouses: Meet Your New Mommy

Two and a Half Men

Ugly Betty

Weeds

Wife Swap

Without A Trace

WWE Smackdown

 

Zako?czone lub zdj?te

20 Good Years

3 Lbs.

7th Heaven

According To Jim

All Of Us

Andy Barker, P.I.

Armed & Famous

Big Day

Close To Home

Crossing Jordan

Day Break

Drive

Extras

Extreme Makeover

Gilmore Girls

Grease: You're The One That I Want

Happy Hour

Help Me Help You

Identity

In Case Of Emergency

Jericho

Justice

Kidnapped

Life On Mars (UK)

Miss America

Raines

Reba

Runaway

Seventh Heaven

Show Me The Money

Six Degrees

Smith

Standoff

Studio 60 on the Sunset Strip

Thank God You're Here

The Black Donnellys

The Class

The George Lopez Show

The Great American Dream Vote

The King Of Queens

The Knights Of Prosperity

The Nine

The O.C.

The Real Wedding Crashers

The Rich List

The War At Home

The Wedding Bells

Vanished

Veronica Mars

Waterfront

What About Brian

Winner

 

Nowe

Aliens In America

Ashes to Ashes

Babylon Fields

Back To You

Big Shots

Bionic Woman

Cane

Canterbury's Law

Carpoolers

Cashmere Mafia

Cavemen

Chuck

Crowned: The Mother of All Pageants

Cw Now

Dirty Sexy Money

Eli Stone

Farmer Wants A Wife

Gossip Girl

Hackett

Heroes: Origins

Journeyman

K-Ville

Kid Nation

Kitchen Nightmares

Life

Life Is Wild

Lipstick Jungle

Miss/Guided

Moonlight

Nashville

New Amsterdam

Online Nation

Oprah's Big Give

Private Practice

Pushing Daisies

Reaper

Sam I Am

Swingtown

The Big Bang Theory

The IT Crowd (US)

The Return Of Jezebel James

The Rules For Starting Over

The Sarah Connor Chronicles

The Search For The Next Great American Band

The Singing Bee

Them

Twilight

Two Families

Viva Laughlin

When Women Rule The World

Women's Murder Club

World Moves

 

 

Pilota?owe

All Fall Down

American Family

Area 57

Business Class

Comedy Colosseum

Correspondents

Dream House

Family Of The Year

Football Wives

Fort Pit

Gabe Sachs/Jeff Judah comedy (untitled)

I'm With Stupid

Improv Everywhere

Judy's Got A Gun

Kath & Kim

Life On Mars (US)

Lipshitz Saves The World

Literary Superstar

M.O.N.Y.

Marlowe

Mr. & Mrs. Smith

Nice Girls Don't Get The Corner Office

See Jayne Run

Suspect

The Call

The Hill

The Mastersons of Manhattan

The Middle

The News

The Thick Of It

The Watch

This Is Culdesac

Traveling In Packs

Untitled Tom Fontana Project

Untitled Shore/Blake Project

Victoria Pile comedy (untitled)

Welcome to the Family

Wildlife

Winters

Zip

Odnośnik do komentarza
A skoro ju? zaczynam, to powiem ?e wszystkie losty, prizonbreki i herosy wymi?kaj? przy Robin Hoodzie z Praedem, najbardziej fenomenalnym serialu XX wieku ;)

Aye :respekt: Seria z Praedem w pe?ni zas?uguje na miano kultowej. M?ody Connery ju? nieco mniejszy mój zachwyt wzbudza? i wzbudza. Ale Praed klasa sama w sobie...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj by? fina? Heroes, który mnie jednak zawiód? i to mocno. Fina?owy odcinek niestety s?aby i ckliwy. Zamiast jakie? konkretne starcie Sylar kontra reszta to minuta akcji i duzo gadanej. W ?rode bedzie final Losta mam nadzieje ?e si? nie zawiode.

 

Co do polskich produkcji to napewno poleci? mo?na Pitbulla serie druga w szczególno?ci. Serial bardzo Polski. ?wietnie zagrany i ?wietne dialogi. Najlepszy odcinek chyba by? jak policyjn? suke ukradli :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...