Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem że to napiszę, ale nowe odcinki TWD są świetne. Cały sezon był bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi, ale odkąd pojawili się nowi przeciwnicy a i u protagonistow jest sporo zmian, odcinki ogląda się z autentyczną ciekawością.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Scorpio napisał:

Nie sądziłem że to napiszę, ale nowe odcinki TWD są świetne. Cały sezon był bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi, ale odkąd pojawili się nowi przeciwnicy a i u protagonistow jest sporo zmian, odcinki ogląda się z autentyczną ciekawością.

Hmm, trochę zaciekawiłeś. To jest pierwszy serial, który postanowiłem porzucić. Ostatni odcinek jaki widziałem to 7 z 8 sezonu. Może by tak obejrzeć jakieś streszczenie 8 sezonu i dać szansę :-k Napisz coś więcej ;) 

Odnośnik do komentarza

Obecny sezon ma nowych producentów, nową szołranerkę. Wszystko wychodzi na plus. Ja bym polecił jednak obejrzenie tego 8 sezonu. Choćby dla samego Negana. 

Co do nowego sezonu to dam w spoiler 



wydaje mi się (i z tego, co czytałem), iż w nowym sezonie na plus wyszło także odejście Ricka i Corala. 

Mam nadzieję, iż akcja z nowym zagrożeniem to będzie big deal.

Ja może i mam spaczone spojrzenie na TWD, ale warto obejrzeć to nowe.

Odnośnik do komentarza

No walka z Neganem może i w zamyśle miała być fajna, ale imo warto obejrzeć tylko końcówkę, żeby mieć pogląd co się stało z głównymi bohaterami. W nowym sezonie (właściwie w jej czesci) akcja przesuwa się o kilka lat do przodu, nie ma już kilku głównych postaci (co imo wyszło na wielki plus) a nowi wrogowie (Szeptacze) to momentami zwrot o 180 stopni i wielkie WTF. Nie ma już chodzenia i gadania głupot o niczym a i walka z zombiakami jest pokazana w zupełnie w nowy, świeży sposób, ale też nie jest specjalnie ważna częścią fabuły, co wychodzi doskonale. 

Odnośnik do komentarza

TWD odcinek 10 serii 9- no dla mnie lekki ziew. Najsłabszy chyba w tym sezonie. Może mam takie odczucie, gdyż znam to wszystko, co zostało pokazane wczoraj. 

 

Co do "True Detective" - jest potwierdzenie, iż pierwszy i trzeci sezon to jedno uniwersum -> https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/02/18/detektyw-uniwersum-sezony-antologia/

Sezon numer trzy nadal się świetny. 

Odnośnik do komentarza

Umbrella Academy

 

Netflix niedawno uraczył nas nowym serialem komiksowym, ale pierwszym na podstawie twórczości Dark Horse i to wyjątkowym. Umbrella Academy opowiada o siódemce dzieciaków urodzonych tego samego dnia, w tych samych, niecodziennych okolicznościach. Adoptuje je ekscentryczny milioner i postanawia wyszkolić by ich moce w przyszłości mogły się przydać światu. Brzmi jak sztampa, ale od pierwszego odcinka jest niecodziennie i ciekawie. Rodzeństwo nie rozmawia ze sobą, dawno opuścili szeregi akademii, a ich moce są oryginalne. Mamy Numer Pięć który potrafi się poruszać w czasie i przestrzeni, Numer Cztery, który rozmawia ze zmarłymi czy Numer Trzy, która potrafi przekonywać ludzi do zrobienia czegoś wymawiając słowa "Słyszałam plotkę, że...". Do tego ich "mama" jest androidem, a opiekun szympansem, który potrafi mówić i posiada wyjątkową inteligencję :D

 

Serial jest ładnie zmontowany, zdjęcia są dobre, a soundtrack rewelacyjny. Do tego mamy udziaj utalentowanej Ellen Page, ale można też wyróżnić spokojnie innych aktorów. Numer Pięć i Cztery są świetnie zagrani i często kradną sceny.

 

Pierwszy sezon jest adaptacją pierwszego tomu (chyba całkiem wierną) i kończy się dobrym cliffhangerem. Ciężko się przyczepić, liczba 10 odcinków nie wydaje się za długa, bo poza dzieciakami mamy też ciekawe postaci Hazel i Cha Chy, które mają swój wątek więc nie czuć typowych dla Netflixa dłużyzn. Godny polecenia nie tylko fanom komiksów.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeżdżę sobie na rowerku stacjonarnym i potrzebuję nowego serialu. Do tej pory oglądałem "Chłopaków z Baraków" i nowego "Star Treka". Dalej nie wiem, na co się zdecydować. Mam parę wymagań:

- fajnie gdyby odcinki trwały maksymalnie 45 minut

- nie chcę "poważnego" serialu, który polega na gadaniu, bo jazda na rowerze jest już wystarczająco nudna. Najlepiej jakby to była jakaś komedia lub coś z akcją.


Z góry dzięki za propozycje  

Odnośnik do komentarza

@jmk jak sobie przejrzysz na Netflixie odcinki, to do każdego serialu jest recap + trailery itp.

38 minut temu, krzysfiol napisał:

Jeżdżę sobie na rowerku stacjonarnym i potrzebuję nowego serialu. Do tej pory oglądałem "Chłopaków z Baraków" i nowego "Star Treka". Dalej nie wiem, na co się zdecydować. Mam parę wymagań:

- fajnie gdyby odcinki trwały maksymalnie 45 minut

- nie chcę "poważnego" serialu, który polega na gadaniu, bo jazda na rowerze jest już wystarczająco nudna. Najlepiej jakby to była jakaś komedia lub coś z akcją.


Z góry dzięki za propozycje  

Sex education, Marvelowe najlepiej Punishera lub Daredevila, Happy! było całkiem spoko i dużo akcji, Money Heist, Narcosy z Mexico... bardzo ogólne preferencje opisałeś, pół Netflixa mogę Ci wymienić ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Jeżdżę sobie na rowerku stacjonarnym i potrzebuję nowego serialu. Do tej pory oglądałem "Chłopaków z Baraków" i nowego "Star Treka". Dalej nie wiem, na co się zdecydować. Mam parę wymagań:

- fajnie gdyby odcinki trwały maksymalnie 45 minut

- nie chcę "poważnego" serialu, który polega na gadaniu, bo jazda na rowerze jest już wystarczająco nudna. Najlepiej jakby to była jakaś komedia lub coś z akcją.


Z góry dzięki za propozycje  

BANSHEE

 

jak nie ogladales to nie ma nic lepszego

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

Jeżdżę sobie na rowerku stacjonarnym i potrzebuję nowego serialu. Do tej pory oglądałem "Chłopaków z Baraków" i nowego "Star Treka". Dalej nie wiem, na co się zdecydować. Mam parę wymagań:

- fajnie gdyby odcinki trwały maksymalnie 45 minut

- nie chcę "poważnego" serialu, który polega na gadaniu, bo jazda na rowerze jest już wystarczająco nudna. Najlepiej jakby to była jakaś komedia lub coś z akcją.


Z góry dzięki za propozycje  

Jeśli lubisz filmy biblijne to nie najgorzej mi się oglądało serial A.D. Kingdom and Empiere - ekranizacja Dziejów Apostolskich

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...