Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No ja ze względu na to kupiłem Chromecasta :D

 

Jak ktoś lubi teen dramy to Sex Education na netflixie jest spoko. Dziś pewnie skończę. Nie jest to poziom One Tree Hill, ale jak na ten gatunek to naprawdę w porządku. Ja czasem lubię tego typu klimat, a takie Riverdale skręca z zezu za bardzo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Reaper napisał:

W związku z wyłączaniem Showmaxa za 11 dni, czy jest coś megaistotnego tam do obejrzenia? Skończyłem Halt and Catch Fire i zabieram się za Handmaid's Tale. Niewiele czasu zostało, ale może powinienem coś jeszcze stamtąd spróbować obrobić w tzn. międzyczasie?

Rojst podobno dobry

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Reaper napisał:

W związku z wyłączaniem Showmaxa za 11 dni, czy jest coś megaistotnego tam do obejrzenia? Skończyłem Halt and Catch Fire i zabieram się za Handmaid's Tale. Niewiele czasu zostało, ale może powinienem coś jeszcze stamtąd spróbować obrobić w tzn. międzyczasie?

http://www.filmawka.pl/pozegnanie-showmaxa/

Spoza listy to polecam właśnie Handmaid's Tale i jestem bardzo ciekaw kto zgarnie prawa do 3. sezonu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostre przedmioty - przyznam podchodziłem do serialu sceptycznie, główny powód jaki mnie zachęcił do oglądania to Amy Adams i muszę powiedzieć wow. Wielkie wow. Obejrzałem wszystkie odcinki w jeden dzien(a nie cierpię tak oglądać) bo musiałem się dowiedzieć jak to się skończy. Super klimat, momentalnie z pogranicza horroru. No i świetna rola Adams. Cholera, dziewczyna nosi okropne szmaty a i tak nie można od niej oderwać wzroku. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja za to skończyłem drugi sezon Handmaid's Tale (Opowieści podręcznej) i...

strasznie nie podobało mi się zakończenie

:/ Została tam tylko po to, żeby powstał kolejny sezon, bo innego powodu trudno się doszukać :roll: wiadomo, że chodzi o jej pierwszą córkę, ale wydaje mi się, że już prościej by było jej załatwić wywiezienie jej będąc w Kanadzie, niż zostając.

 

 

No i jestem już na trzecim odcinku Punishera, chyba nadal najlepszy z seriali marvelowych :) 

Odnośnik do komentarza

Dawno temu przestałem oglądać Breaking Bad po 4 odcinkach, bo wolne tempo było dla mnie nie do wytrzymania. Teraz odkryłem prawdziwe przeznaczenie tego serialu i chciałbym nominować go do nowej nagrody:

 

Football Manager companion TV Series of the year.

 

Genialne połączenie, polecam :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

Breaking Bad jest bardzo wysoko w moim rankingu seriali, więc ja tam bym polecał oglądać w skupieniu ;) 

ciekawy, ale miałem kilka chwil zwątpienia:)   polecenie Jasona jak najbardziej na tak  The Sinner trzyma  poziom. z podobnych moge polecic "Karppi" fińska produkcja netflixa ora z troche z innego klimatu "Berlinskie psy"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...