Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy też dopełnienie cast list

  • Eamon Farren - Cahir
  • Joey Batey - Jaskier
  • Lars Mikkelsen - Stregobor
  • Royce Pierreson – Istredd
  • Maciej Musiał - Sir Lazlo
  • Wilson Radjou-Pujalte - Dara
  • Rebecca Benson - Marilka
  • Shane Attwooll - Nohorn
  • Luke Neal - Vyr
  • Matthew Neal - Nimir
  • Tobi Bamtefa - Danek
  • Sonny Serkis - Martin
  • Roderick Hill - Fletcher
  • Inge Beckmann - Aridea
  • Charlotte O’Leary - Tiffania
  • Natasha Culzac - Toruviel
  • Amit Shah - Torque
  • Tom Canton - Filavandrel
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Profesor napisał:

Tymczasem Triss: Anna Shaffer. Wyczuwam bul dópy w Polsce.

 

Dq2WlfAUwAUJjZZ.jpg:large

Faktem jest, że w grach,  począwszy od W2 Triss była przepiękna, przy tej pani musi iść masa charakteryzacji. Może zdjęcie niekorzystne, ale imo osoby mające dostęp do upiększaczy czy magii maskującej nie pozwoliłyby sobie na taki nos :-k I oidp, niech mnie ktoś poprawi, Triss była młodszą magiczką od weteranek pokroju Yenefer, a w serialu te proporcje są zupełnie odwrócone.

 

W obsadzie nadal nie ma Pavetty i Jeża oraz jego prawdziwego wcielenia. Zważywszy, że jest Cahir, to prawdziwa postać Jeża powinna być jak najbardziej uwzględniona w obsadzie :-k 

Odnośnik do komentarza

Ślepnąc od świateł - kurde, jaki to dobry serial! Warszawski diler kokainy za tydzień wylatuje (ucieka) do Argentyny. Zbliżają się święta więc klienci (celebryci, artyści, hipsterzy i politycy) potrzebują jego towaru. Z więzienia, po ośmiu latach wychodzi Daro i sprawy nagle zaczynają iść bardzo źle. Świetne zdjęcia, Warszawa jest tu jedną z głównych bohaterek - pokazana jest głównie nocą i to niekoniecznie od pięknej strony ale przyjemnie się na to patrzy. 

Właściwie cała ekipa aktorska wypadła rewelacyjnie: chyba największe wrażenie zrobił na mnie Jan Frycz w roli diabolicznego Dario. Ale pozostała obsada, w tym debiutujący Kamil Nożyński wypadają świetnie. W tle mamy dobrze dobraną, różnorodną muzykę.

Jedyna wada to dźwięk dialogów - niestety trzeba sobie włączyć napisy żeby wszystko zrozumieć.

Pewnie i tak już widzieliście ale polecam. 

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, ajerkoniak said:

 

Gada się o tym? Gada. Przypominam, że sugerowanie się takim materiałem jest absurdalne.

Przyznam, że nie siedzę w tym i niewiele wiem o realiach produkcji/promocji seriali wysokobudżetowych. Założyłem, że jeśli wypuszcza się do sieci klip z główną postacią, to dopinają to na ostatni guzik, charakteryzują gościa i wygląda on mniej więcej tak, jak to sobie założyli, że będzie wyglądał w serialu. Rozumiem, że się mylę i istnieją góry przykładów, gdzie istnieje wielki rozdźwięk pomiędzy wyglądem aktora w takim klipie promocyjnym, a tym z serialu. 

 

Jeśli tak, to mam dodatkowe pytanie. Po co wypuszczać materiał promocyjny, który jest chujowy?

 

PS Nie dociera do mnie wytłumaczenie, że będzie się "gadać", bo gadałoby się również (więcej?), gdyby Geralta tym razem zagrał gruby Jaskier Zbigniew Zamachowski, w klipie promocyjnym przebrany za primabalerinę. Z jakichś powodów jednak pan Henry Cavill nosił na filmiku perukę i kurtkę wzorowanej wyraźnie na tej, którą nosi Geralt w grze. Tzn. było postaranko, ale wyraźnie tylko na pół gwizdka. 

 

Edit: Zabawne są wytłumaczenia takiej delikatności rysów Geralta, które pojawiają się w zachodniej prasie. Podkreśla się, że pani producent wielokrotnie powtarzała, że będzie adaptować nie grę, lecz książki:

https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/1039505/The-Witcher-Henry-Cavill-Geralt-of-Rivia-first-look-fans-meltdown-Netflix

Odnośnik do komentarza

Ślepnąc od świateł - historia fajna - czy to jest autentyk czy tylko 'opiera' się na tym słynnym dilerze celebrytów? Jeśli tak to:

 

Czy Pazura to były mąż Górniak? Czy Frycz to... Słowik?

;) 

 

 

Denerwowały mnie mimo wszystko te fantastyczne wstawki, wizje, przypominało Stranger Things, ale tam to miało uzasadnienie, a tu tak średnio. Liczę na drugi sezon. 

Lubię takie klimaty, a ten serial jeszcze z polotem zrobiony, fajne role, postacie. Dobrze, że wreszcie coś po Odwróconych z tego klimatu powstało :D

 

Obejrzałem też drugi sezon Ozark, trochę wydłużony jak dla mnie i ciągnął się bezsensu. Trochę też już "przesadny", dotychczas był taki hmm "około-mafijny", a teraz to już w głębi... Na pewno będzie 3 sezon...

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, demrenfaris napisał:

Przyznam, że nie siedzę w tym i niewiele wiem o realiach produkcji/promocji seriali wysokobudżetowych. Założyłem, że jeśli wypuszcza się do sieci klip z główną postacią, to dopinają to na ostatni guzik, charakteryzują gościa i wygląda on mniej więcej tak, jak to sobie założyli, że będzie wyglądał w serialu. Rozumiem, że się mylę i istnieją góry przykładów, gdzie istnieje wielki rozdźwięk pomiędzy wyglądem aktora w takim klipie promocyjnym, a tym z serialu. 

 

Jeśli tak, to mam dodatkowe pytanie. Po co wypuszczać materiał promocyjny, który jest chujowy?

 

PS Nie dociera do mnie wytłumaczenie, że będzie się "gadać", bo gadałoby się również (więcej?), gdyby Geralta tym razem zagrał gruby Jaskier Zbigniew Zamachowski, w klipie promocyjnym przebrany za primabalerinę. Z jakichś powodów jednak pan Henry Cavill nosił na filmiku perukę i kurtkę wzorowanej wyraźnie na tej, którą nosi Geralt w grze. Tzn. było postaranko, ale wyraźnie tylko na pół gwizdka. 

 

Edit: Zabawne są wytłumaczenia takiej delikatności rysów Geralta, które pojawiają się w zachodniej prasie. Podkreśla się, że pani producent wielokrotnie powtarzała, że będzie adaptować nie grę, lecz książki:

https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/1039505/The-Witcher-Henry-Cavill-Geralt-of-Rivia-first-look-fans-meltdown-Netflix

 

No to tłumaczę - to jest próbny materiał, który jest próbą stroju i włosów dopiero. Jedną z tryliona :) Pewnie wypuścili by sprawdzić reakcje, nakręcić hajp albo coś gdzieś mogło wyciec i chcieli zapobiec.

 

Może coś im się podobało w wyglądzie i chcieli zbadać nastroje? Poza tym - wut? Delikatność? Przecież Cavill ma szczękę mocną jak krokodyl.

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, ajerkoniak said:

 

No to tłumaczę - to jest próbny materiał, który jest próbą stroju i włosów dopiero. Jedną z tryliona :) Pewnie wypuścili by sprawdzić reakcje, nakręcić hajp albo coś gdzieś mogło wyciec i chcieli zapobiec.

 

Może coś im się podobało w wyglądzie i chcieli zbadać nastroje? Poza tym - wut? Delikatność? Przecież Cavill ma szczękę mocną jak krokodyl.

Jest też piękny jak Apollon.

 

Myślę, że masz rację: dalsza dyskusja jest bezcelowa. Zobaczymy, jak wszystko zagra w serialu, choć mnie nie nastraja pozytywnie to , co zaprezentowali nam dotychczas producenci. Ty jesteś za to sceptykiem-optymistą i obyś miał rację.

 

Btw, w potworku Brodzkiego z 2002 najlepiej prezentowali się imo Calanthe i Jaskier, a w teorii trudno sobie wyobrazić gorzej dobranych aktorów do tych ról

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, tio napisał:

@jmk: książka była wydana przed wypadkiem Krupy. A gdyby nie te fantastyczne wstawki to byłby to kolejny serial o gangusach. Dzięki nim dostajemy metaforyczną opowieść, którą można interpretować na kilka sposobów

Wybacz, ale zasmialem sie na glos :D chyba że twoja wypowiedź właśnie miała mieć taki wydźwięk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...