Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

I jak wrażenia po finale Better Call Saul?

 



Czy to w końcu jest ten moment gdy narodził się Saul? Kiedy udawał Jimmy? Przed komisją czy przed Kim? Dlaczego Kim była taka zdziwiona? Przecież przygotowywali wałek specjalnie pod komisję, a że Jimmy go trochę zmienił, to inna sprawa. A ona tutaj wyglądała jakby sama była w gronie tych frajerów, o których mówił Jimmy, a teraz nagle dostała obuchem w głowę.

 

Ciekawi mnie też jak rozwinie się postać Lalo, który jest tylko delikatnie wspomniany w BB. I kto ze starych znajomych z BB pojawi się w przyszłym sezonie BCS :-k

 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że para Geralt - Yennefer o urodzie piętnastolatki celować będzie nie w nastoletnią grupę docelową, tylko w grupę sympatyków Korwina, jeśli wiecie co mam na myśli :mrrr:

I błagam, nie wyskakujcie mi z mandragorą czy glamarye, bo to miało utrzymywać u kobiety młodość, a nie dzieciństwo. A jak się to jeszcze zestawi z Cavillem, którego trzeba postarzyć przez siwiznę, to wyjdzie film z dużym potencjałem zakazu w niejednym kraju.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Nie siwiznę, a biel, która postarzyć nie musi ;)

Zaś co do wyglądu samej aktorki to przecież nie taką charakteryzacje Hollywood widziało.

Jak mało kiedy, ale w pełni się zgadzam z ajerem. 

Druga rzecz- Netflix na spokojnie może celować np. w USA na powiedzmy starszy target. W końcu średnia wieku graczy (np konsolowych w Stanach) wynosi 35 lat. A podejrzewam, że do mniej więcej takiej widowni może to być kierowane.

Odnośnik do komentarza

Dwa powody z dzisiaja:

 

1. What Gacek said. Yennefer i w książce i w grze to dojrzała, piękna kobieta. Grająca ją aktorka ma 21 lat, wygląda na 18. Nie ma cudów we wsi, to się nie mieści w dotychczasowym uniwersum.

 

2. Zaprezentowanie jako named cast (i) rodziców Ciri i Myszowora  (ii) Tissai de Vries oraz dwóch adeptek z Thanedd, na dużą odległość śmierdzi opowieścią o dojrzewaniu i Ciri w Hogwarcie dla nastoletnich wiedźm - w USA to ma duże szanse na chwycenie, ale to jest wątek, którego w uniwersum praktycznie nie ma, a który z dużą pewnością się pojawi w serialu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ad. 1

 

Która przy pomocy magii utrzymywała figurę 20-latki. Nie jest wskazane jaką ma twarz dokładnie, na pewno nie jest piękna (Yennefer zaś, choć na swój sposób atrakcyjna, za piękność uchodzić nie mogła.) poza tym - nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać po pełnej charakteryzacji.

 

Ad.  2

 

To bardzo odważna teoria, w sumie niczym nie poparta. Równie dobrze te postacie mogą po prostu wziąć udział w 2-3 odcinkach. Zwłaszcza, że jeszcze trochę ogłoszeń castingowych będzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Cóż złego w poteoretyzowaniu. Naturalnie mogą zrobić taką charakteryzację, że Yennefer będzie przypominać i samego Sapkowskiego, ale pewnie casting ma też na celu ułatwić zadanie i nie zmuszać przerabiaczy twarzy do bóg wie jak wielkich cudów ;)

W każdym razie chyba jeszcze ciężko póki co gdybać, ale gdzieś w dolnych rejonach pleców coś bulgocze mi, że Profesor może mieć rację co do założeń serialu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, ajerkoniak napisał:

nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądać po pełnej charakteryzacji.

Ale wiesz, że ten sam argument można było wysuwać wobec Idrisa Elby i zarzutów, że Geralt winien być biały, bo przecież po charakteryzacji mógłby nie być czarny?

Pliz, przecież tu nie charakteryzacja załatwi robotę, tylko (być może, bo i w to wątpię, to kwestia genów) z dziesięć lat dojrzewania. A już zajebiście ciekaw jestem, jak oddadzą charakteryzacją spojrzenie Yennefer, w którym Geralt nie raz dostrzegał kulawą staruszkę. Mam na myśli grę Michelle Williams z pierwszych sezonów "Jeziora marzeń".

Rozumiem, że to zajebiście trudne do odwzorowania, ale tu poszli po prostu na łatwiznę odrzucając - jak widać po jej zdjęciach, nie tylko tym z linku - jej głębię i skupiając się na koleżeńskim charakterze ich relacji.

 

Nie zastanawiałem się nad tym głębiej, ale Profesor może mieć rację pisząc o problemach licealistek przełożonych do uniwersum, "Pretty little liars" w klimacie Wiedźmina. Stąd te czarodziejki wyglądające na 16 lat z Ciri wyglądającą na 13, szybko mogą zacząć mieć te same problemy. Tyle że jak się do tego doda Geralta w takiej obsadzie, to wyjdzie pedofilskie creepy story, a nie ekranizacja wielkiej powieści.

Zupełnie poważnie - bardziej do mnie docierała Wolszczak niż ta aktorka, choć ja jej i tak nie hejtowałem od początku.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Młodo wyglądająca osoba nie jest w stanie zagrać groźnej ;) ?

 

Może. Ale ma dużo trudniej. Zresztą tu nie chodzi o to, że wygląda młodo: na tym zdjęciu wygląda jak dziewczyna niewinna i refleksyjna, takie jest pierwsze wrażenie z którym będzie musiała walczyć swoim aktorstwem. 

Renfri też wygląda na młodą, a potrafię wyobrazić sobie wzbudzany przeznnią strach. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...