Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2018 o 12:39, Ingenting napisał:

Dzięki, przypadkiem wysłałem zanim skończyłem pisać całość. :D
Miałem jeszcze dopytać na koniec czy polecacie może jeszcze coś innego? Na oku mam jeszcze Channel Zero i Luther.

Nie oglądałem tych dwóch, które wymieniasz, ale Fargo warto chociażby dla roli Thorntona w pierwszym sezonie.

 

<3

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Ozark. Pierwszy sezon zdecydowanie lepszy, drugi rozkręca się, rozkręca i nagle kończy. Może to sugerować, że w trzecim powinno być nieco więcej akcji - może coś w stylu Meksykańcy vs. Mafia z Kansas.

 

Zaczynam teraz Gotham, obejrzałem 3 odcinki. Podoba mi się historia znanych z serii Batman postaci. Szykuje się dobry seans.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Morpheus napisał:

Zaczynam teraz Gotham, obejrzałem 3 odcinki. Podoba mi się historia znanych z serii Batman postaci. Szykuje się dobry seans.

 

Gotham ma dużo problemów i dużo plusów w sumie. Jak na mały budżet to wygląda przyzwoicie + ciekawe są podejścia do niektórych postaci. Jak przebolejesz pierwsze dwa sezony to potem jest znacznie lepiej, ale dalej to taki serial do oglądania w tle dla fanów ;)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio oglądam dużo seriali, w ciągu ostatnich dwóch? miesięcy obejrzałem:

 

Disenchantment - sporo już było tutaj napisane, ogólnie przyjemna bajeczka, sporo dobrego humoru. Stworzona przez twórców Simpsonów i to powinno być jednocześnie rekomendacją jak i wytłumaczeniem czego się spodziewać :)
 

Ozark - bardzo dobry serial, ja łyknąłem obydwa sezony szybciutko. Czasami bardzo mocny, kilka scen trochę mną wstrząsnęło, ale mówię to jako rekomendację.

 

Final Space  - przypadkiem trafiłem, a zakochałem się <3 Po BoJacku i Rick&Morty zdecydowany must-see jeśli chodzi o seriale animowane na Netflixie. 

 

Paradise PD - dużo pojebanego humoru, po pierwszych 3 minutach będziecie wiedzieli dokładnie czego się dalej spodziewać ;) 

 

Maniac - mam mocno mieszane uczucia, bo tak do końca nie wiadomo jaki to rodzaj kina. Spodziewałem się mocno psychologicznego, zakręconego thrilleru, a dostałem... tak naprawdę pastisz, z elementami romantycznymi. Jeśli ktoś uwielbia Jonah Hilla i Emmę Stone, to nie powinien się wahać :)

 

American Vandal - chyba @lad napisał, że lepszy niż pierwszy sezon i muszę się zgodzić :D Pierwszy sezon trochę przemęczyłem, nie był tak wciągający jak ten. Bardzo dobre zakończenie też, niby głupia fabuła, a jednak dość istotna nauka w obecnych czasach.

 

Chef's Table - jeśli tylko lubisz jedzenie, łazić po knajpach czy gotować, to musisz obejrzeć tę serię. Produkcja odcinków jest oskarowa, nigdzie nie zobaczysz tak pięknie przedstawionego żarcia jak tutaj. 

 

Better Call Saul - jeszcze chyba finałowy odcinek przed nami we wtorek, ale bardzo dobry sezon moim zdaniem. Zakończyli dość nudny już wątek w poprzednim sezonie i trochę głębiej wchodzą w psychikę postaci, bardzo to fajne. No i oczywiście Mike i to co robi <3 

 

BoJack Horseman - jeden z najlepszych sezonów. Nie podobały mi się te psychodeliczne wstawki w poprzednich sezonach, dużo więcej normalności tutaj. Odcinek z pogrzebem to tak jak pisał @Gacek czyste złoto, zrobić coś takiego, żeby nie znudzić widza to jest prawdziwa sztuka.

 

Obecnie lecę drugi sezon Fargo i póki co jest fajnie, choć faktycznie pierwszy wyglądał lepiej. 

EDYTA

Chociaż chyba zrobią przerwę w Fargo, bo dzisiaj Big Mouth :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Post powyżej, to klasyczny przykład, jak rozpoznać słomianego wdowca :kekeke: 

Nałożyły się trzy składniki ;) 

1. Słomiany wdowiec

2. Zacząłem oglądać seriale na komórce w autobusie 

3. Dużo miałem ostatnio samotnych lotów 

 

Ale nie narzekam, do tej pory moja lista seriali się tylko co raz powiększała, a tak jestem na bieżąco z nowościami ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na Netflxie nic ciekawego nie mogłem znaleźć, a na BoJacka po dwóch odcinkach nie miałem nastroju. Czekam na Daredevila, Narcos czy HoC. 

 

Wrocilem do HBO i na razie ogarniam drugi sezon The Deuce. Polecam mocno. Twórców The Wire produkcja. Aktorsko bardzo dobrze, a i historia dość ciekawa. 

 

Potem wleci jeszcze pewnie pare zaległości z HBO jak Patrick Melrose. Do tego nowe sezony Doliny Krzemowej i Ballers. Oglądający regularniej na HBO polecacie coś ciekawego z tego roku?

Odnośnik do komentarza

W drugim sezonie "Kryptonu" ma pojawić się... Lobo. Stacja SyFy pokazała jego fotkę:

 

16673_1.6.jpg

 

Masakra jakaś normalnie :/ 

 

 

Druga informacja tyczy się kręconego serialu w uniwersum Star Wars. Tytuł ma być "The Mandalorian":

Cytat

Przy okazji zaprezentowano listę reżyserów odpowiadających za realizację pierwszego sezonu. Za kamerą pilotowego odcinka stanie Dave Filoni ("Gwiezdne Wojny: Wojny klonów"). Pozostałe odsłony nakręcą: Deborah Chow ("Jessica Jones"), Rick Famuyiwa("Dope"), Bryce Dallas Howard ("Solemates") oraz Taika Waititi ("Thor: Ragnarok"). 

Akcja serialu ma rozgrywać się  po wydarzeniach przedstawionych w "Powrocie Jedi".Bohaterem  będzie samotny rewolwerowiec pochodzący z tej samej planety co łowca głów Boba Fett. Działa on na obrzeżach galaktyki, daleko poza zasięgiem stróżów prawa Nowej Republiki. 

Budżet ośmioodcinkowego show wynosi 100 milionów dolarów. Producentem przedsięwzięcia jest Jon Favreau. 

Premiera w przyszłym roku w serwisie streamingowym Disneya.

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 3 odcinki Maniac i meh, serio mogliby zatrudnić jakiegoś konsultanta od badań klinicznych, bo prezentują tam tyle nietrzymających się kupy bzdur, że głowa mała. Oczywiście też mamy tutaj kliszowatą futurystyczną dystopię i równie stereotypową Wielką Złą Firmę z Big Pharmy™. Ziew, ale że jest jakoś tam powiązany z moją branżą, to przemęczę do końca.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kuab napisał:

Obejrzałem 3 odcinki Maniac i meh, serio mogliby zatrudnić jakiegoś konsultanta od badań klinicznych, bo prezentują tam tyle nietrzymających się kupy bzdur, że głowa mała. Oczywiście też mamy tutaj kliszowatą futurystyczną dystopię i równie stereotypową Wielką Złą Firmę z Big Pharmy™. Ziew, ale że jest jakoś tam powiązany z moją branżą, to przemęczę do końca.

Ale wiesz, że to jest pastisz? Dotarłeś do [mały spoiler, bez spiny]

początku badań i tego filmiku? to przecież jaja są

;) 

 

więc raczej nie patrzyłbym na ten film przez taki pryzmat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...