Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

37 minutes ago, Reaper said:

IMHO to brzmi tak jakby chodziło głównie o te usługi, które blokują możliwość oglądania za granicą. W przypadku Netflixa czy Spotify chyba nic się nie zmieni.

 

Możliwe. Zbiło mnie z tropu to, że obie usługi były wymienione w artykule.

 

Zostaje jeszcze to zdanie:

Quote

Część serwisów już teraz nie blokuje treści, ale je ogranicza, np. oferując jedynie te filmy, które są dostępne w kraju, w którym użytkownik akurat przebywa. Przepisy mają przynieść korzyści także usługodawcom: zniesiony zostanie obowiązek uzyskiwania przez nich licencji obejmujących terytoria państw, do których podróżują abonenci.

 

Więc może po prostu będzie jedna, wspólna licencja dla treści online w całej UE :-k

Odnośnik do komentarza

Nie będzie jednej wspólnej unijnej biblioteki Netfliksa. Będzie tak, że jeżeli opłacamy serwis w Polsce, to w podróży po krajach UE dodatkowo otrzymamy przez ograniczony czas pozycje dostępne w "polskiej bibliotece". Przynajmniej tak wynika z oświadczenia Netfliksa cytowanego tu 

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/03/21/netflix-polska-za-granica-ue/

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/03/30/vod-dostep-poza-polska-eu/

 

Ciekawe jak będą weryfikować kraj zamieszkania. Oświadczenie? IP + kraj karty płatniczej?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

"Kruk" po 3 odcinkach - jest całkiem ciekawie. Z żoną się w sumie wkręciliśmy w serial.

Klimat jest ciekawie zbudowany i ciężki. Chodzi i o treść i o pokazanie otoczenia oraz o ujęcia. Intrygujące. 

Reszta w spoiler:



Po pierwszym odcinku zgadłem, że tego blondyna nie ma :P Po kilku scenach z nim wydało mi się to oczywiste- coś ala Fight Club. 

 

Teraz stawiam dalej, iż Szymon Wasiluk stoi za porwaniem chłopca. Wydaje mi się, że chce się dwojako odegrać na Morawskim: 1) za ojca, 2) za tą jakąś komitywę pedofilską. 

Kazał zabrać pół bańki nie dla siebie, tylko na "zniszczenie". Fragment z wytrzeźwiałką to jego alibi. 

Policjantka zginie na bank- wskazówka to zegar i dokumenty do szuflady plus cieć z archiwum. ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, zovalik napisał:

Pewnie dlatego.

Netflix rozleniwia, a tu trzeba się przeprosić ze starymi źródłami.

Ee tam, właśnie mnie nauczył cierpliwości, bo milion razy bardziej wolę obejrzeć w jakości ultra i ze świetnymi napisami po angielsku, niż chujową jakość na jakimś tnącym i wirusującym się streamie, który jakoś trzeba na TV przerzucić, czy tam zasyfiać sobie kompa ściągając torrenty. Jeśli coś wpada na Netflixa/HBO GO/Showmaxa w perspektywie roku, to nie szukam nawet tego nigdzie indziej.

 

Niestety nawet te trzy serwisy nie załatwiają sprawy wszystkich zajebistych seriali :sad: 

Odnośnik do komentarza
Ee tam, właśnie mnie nauczył cierpliwości, bo milion razy bardziej wolę obejrzeć w jakości ultra i ze świetnymi napisami po angielsku, niż chujową jakość na jakimś tnącym i wirusującym się streamie, który jakoś trzeba na TV przerzucić, czy tam zasyfiać sobie kompa ściągając torrenty. Jeśli coś wpada na Netflixa/HBO GO/Showmaxa w perspektywie roku, to nie szukam nawet tego nigdzie indziej.
 
Niestety nawet te trzy serwisy nie załatwiają sprawy wszystkich zajebistych seriali :sad: 
Lol xd torrenty znajdziesz w lepszej jakości niż może Ci zaoferować Netflix, dodatkowo z lepszym dźwiękiem (5.1 zamiast klasycznego przeglądarkowego stereo).
Netflix Cię nauczył lenistwa.
  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2018 o 23:09, adamus napisał:

Potwierdzam i polecam każdemu.

Mówimy o drugiej części? Jestem po trzech odcinkach i jestem załamany głupotą tej części. Historia na siłę rozwleczona, naładowana telenowelowymi wątkami. Odechciało mi się dalej oglądać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...