Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takie same odczucia, moja żona nawet po trzecim odcinku zrezygnowała, ale ostatnie dwa odcinki (6 i 7) to już powrót na właściwe tory. Więc chyba warto się przemęczyć tym bardziej, że nawet nudny Homeland daje się bez bólu oglądać.

Odnośnik do komentarza

Altered Carbon obejrzałem już jakiś czas temu. Mocno średnie. Zdecydowanie przereklamowany serial. IMHO szkoda czasu.

 

Teraz oglądam "O Mecanismo" (https://www.netflix.com/pl/title/80120485), współtwórcami serialu są Elena Soares oraz Jose Padilha ("Elitarni"/"Tropa de Elite", "Narcos"). Opowiada o aferze Petrobrasu w Brazylii i korupcji w tym kraju. "Kino akcji" jest tu ograniczone do minimum, jest dużo bardziej publicystyczno-śledczy niż "Elitarni" czy "Narcos". Zostały mi jeszcze trzy odcinki do końca. Polecam, głównie ze względu na tematykę. Sam serial jakiś przełomowy nie jest, ale ogląda się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

No generalnie mieliście 100% racji co do Suits. Po drugim sezonie robi się strasznie mdłe i nudne. Nie ma tam nic co by mnie zachęcało do dalszego oglądania.

 

Za to wczoraj przez przypadek moja baba trafiła na Santa Clarita Diet na Netflixie. Bardzo sympatyczne odmóżdżenie, dużo czarnego humoru i fajne postacie. Mam co prawda obawy po pierwszym odcinku drugiego sezonu, że formuła bardzo szybko się wyczerpuję, ale zobaczymy - zostało mi tylko 9 do końca.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

https://businessinsider.com.pl/media/internet/likwidaca-geoblokingu-2018-r/k7dkge9

 

Czy ktoś z Was czytał gdzieś/analizował co to znaczy w kontekście Netflixa?

 

Ani Netflix ani Spotify nie blokowali dostępu do swoich usług poza krajem subskrypcji, tylko w przypadku Netflixa baza serali i filmów była inna (dużo lepsza zazwyczaj!) niż w Polsce..

 

Zastanawiam się teraz czy to nowe prawo znaczy, że Netflix będzie miał jedną bazę dla całej UE (!!!!) czy raczej będzie tak, że ktoś kto płaci w Polsce będzie miał, jeżdżąc po UE, dostęp do Polskiej bazy danych (:nigdy:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...