Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No nie gadajcie, bo znowu obejrzę i bardzo nie chciałbym ponownie przeżyć takiego rozczarowania. A jak było w sezonie pierwszym jakoś bliżej początku to ultra żenujące coś z wojskowym motywem (nie pamiętam co dokładnie, ale jakieś strzelanie i śmigłowiec był), to dalej są takie nieśmieszne rzeczy które ich zdaniem będą śmieszne? Czy faktycznie stare tg?

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dziś w nocy "The end of the f***ing world" i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Jak na niespełna trzygodzinny serial twórcom udało się dobrze zarysować postacie, które wydają się autentyczne, pokazać ich wiarygodną przemianę (zwłaszcza głównego bohatera). Widać też, że postacie drugoplanowe mają swoją historię, która wykracza poza ramy serialu i jako widzowie nigdy nie dowiadujemy się szczegółowo o pewnych wątkach (relacja dwóch policjantek). Samo sedno serialu też mnie mocno zaciekawiło i wciągnęło (obejrzałem wszystkie odcinki ciurkiem). Więc polecam każdemu, aby poświęcił te trzy godzinki :)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy odcinek bez szału, nawet powiedziałbym rozczarowanie. Oby potem było lepiej.

 

Osobiście się lekko jaram widząc lokalizacje, które znam ze swojego życia rodzinnego (sceny pozamiejskie były kręcone na terenach, z których pochodzi moja familia).Białego póki co prawie w ogóle nie pokazali, bo te miejsca, które można było zobaczyć, to to w większości nie był Białystok. Szkoda też, że wygląda na to, że miastu będzie przybijana łatka jakiejś wszechobecnej patologii.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się konstrukcja tego odcinka, najpierw intrygujące intro, a potem totalne odbiegnięcie od tego i żadnej wskazówki, kiedy można się spodziewać powrotu do tego wątku. Główny bohater jakiś taki nijaki. Z jednej strony glina trzymający się ledwie na nogach dzięki pigułom, a chwilę potem wielki detektyw rozwiązujący sprawę w 2 minuty. Jego relacja z tym blondynem też dziwaczna. Ja rozumiem, że zostawia się niedopowiedzenia, aby wzbudzić ciekawość, ale trzeba jeszcze umieć to robić.

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem. Fajna ta pierwsza scena. Zrobiło robotę, niestety potem trochę gorzej.

Spoiler

Zastanawia mnie pan blondyn. Taki pizduś w domu dziecka, a tutaj ura bura szef podwóra. Do tego nie wiadomo w sumie kim on jest. Scena z tirami spierdolona na maksa, jak się weźmie poprawkę na to jak wcześniej rozwiązał zagadkę napadu na ośrodek.

A już najgorsze było to, że dźwięk standardowo w polskiej produkcji spierdolony :/ U nas jest kurwa jeden dźwiękowiec jak słowo daję :/ 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Misiek napisał:

 

  Ukryj zawartość

Zastanawia mnie pan blondyn. Taki pizduś w domu dziecka, a tutaj ura bura szef podwóra. Do tego nie wiadomo w sumie kim on jest. Scena z tirami spierdolona na maksa, jak się weźmie poprawkę na to jak wcześniej rozwiązał zagadkę napadu na ośrodek.

 

Jedyny powód, żeby obronić tą całą sytuacje logicznie, to



jeżeli okaż się, że Sławek nie istnieje i jest tylko wyimaginowanym alter ego Adama. Taki sposób na radzenie sobie z traumą dzieciństwa, że to Kruk był niby taki ura-bura, a to Sławka molestowali. Scena z TIRami też by to potwierdzała.

Ja logicznie nie potrafie sobie jednego rozkminić (nie wiem, może mi to uciekło a było wyjaśnione



czemu Adam pojechał do Białegostoku? Pojechał sobie tam na samowolce czy go oddeleowali?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jasonx napisał:

Jedyny powód, żeby obronić tą całą sytuacje logicznie, to

 

  Ukryj zawartość

 

 


jeżeli okaż się, że Sławek nie istnieje i jest tylko wyimaginowanym alter ego Adama. Taki sposób na radzenie sobie z traumą dzieciństwa, że to Kruk był niby taki ura-bura, a to Sławka molestowali. Scena z TIRami też by to potwierdzała.
 

 

 

Ja logicznie nie potrafie sobie jednego rozkminić (nie wiem, może mi to uciekło a było wyjaśnione

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


czemu Adam pojechał do Białegostoku? Pojechał sobie tam na samowolce czy go oddeleowali?
 

 

 

Spoiler

Była scena w komendzie, że lewe fajki robią w Białymstoku i chciał go tam wysłać przełożony. Kruk się nie zgodził, a potem po akcji w łazience ze Sławkiem jednak pojechał.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

Nie wiem dlaczego ktokolwiek miałby chcieć to oglądać.

 

Na razie nie wiadomo, o czym ma opowiadać ten serial. W ogłoszeniu jedynie podkreślono, że będzie rozgrywać się w świecie Władcy Pierścieni. Nigdy nie padły słowa, że ma być to ponowa adaptacja trylogii, ani nie wyjawiono żadnych informacji o fabule.

 

No kto? Fani. Tacy sami, jak ci którzy oglądają wszystko z uniwersum Star Wars, Marvel, czy Jamesa Bonda. :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...