Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Homeland wszystkie sezony ma super i to jeden z najfajniejszych dłużej emitowanych seriali. Rzadko seriale nie spadają z klifu jakością po 2-3 sezonie, a tutaj pierwszy sezon był super, a dalej jest nie jeszcze lepiej, ale też gitarka (raz bardzo dobrze, raz dobrze, ale słabego sezonu imo nie było).

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja oglądałem 3 odcinki i przestałem, bardzo mi się nie podobało, za dużo zerżnięte ze Stranger Things, Twin Peaks i X-files (tylko gorzej), poza tym zwyczajnie nudne i bez polotu. Ciągle padający deszczy i wrzucanie losowych piosenek z lat 80tych do soundtracku to trochę za mało, żeby zrobić dobry serial.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
11 minut temu, Hajd napisał:

Obejrzałem, a raczej zmęczyłem Altered Carbon. Bardzo ładnie i efektownie opakowana nuda jak skurwysyn, nie polecam.

mnie może nie wynudził, ale sztuczność i 'superbohaterskość' niektórych postaci (ta policjantka XD albo jego siostra XDDDDDDDD) sprawia, że ciężko mi to brać na poważnie

 

a szkoda, bo pomysł mógłby być fajny

Odnośnik do komentarza

Jestem po trzech odcinkach "Seven seconds". W New Jersey ginie młody czarnoskóry chłopak. Policja chce zatuszować to co się stało. Prokurator z problemami zamierza dotrzeć do prawdy. W tle oczywiście konflikty rasowe. Historia toczy się niespiesznie ale to nie wada. Ciekawi bohaterowie, fajne zdjęcia. Warto.

Odnośnik do komentarza

Byłem bardzo rozczarowany pierwszym sezonem "Grand Tour" stąd bez specjalnych oczekiwań obejrzałem pierwszy odcinek sezonu drugiego i gęba mi się uśmiecha bo wygląda to na powrót starego, dobrego Top Gear z Clarksonem, Mayem i Hammondem. Drugi odcinek z wyścigiem z Nowego Jorku do Wodospadu Niagara okazuje się nawet lepszy od pierwszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...