Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciła też Gomorra. Jestem po trzecim odcinku i muszę przyznać, że wygląda to bardzo dobrze.

 

 

Serial trochę stracił na dynamice ze względu na wyprowadzkę Ciro do innego kraju, ale IMO pierwsze odcinku pokazały kogo losy dają najwięcej tej produkcji. Dwa epizody na początku jednak były trochę drętwe. Nie wiadomo kto będzie rywalem, potem nagle wyskoczył teść Gennaro, z którym mam nadzieję szybko się rozprawią, bo ten wątek ma potencjał na trochę męczącą, przeciągającą się w nieskończoność dramę.

 

Za to Ciro za granicą od razu ogarnia. Rozpieprza tamtejszą rodzinę i już jest na niego wyrok w dwóch krajach :D Chociaż nie wiem do końca jakie nastroje panują teraz w Neapolu, ale kilku żołnierzy starego Savastano pewnie jeszcze żyje :-k Liczę, że pójdą w tym kierunku.

 

 

I nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Spadino z Suburry bardzo by pasował do tej paczki :)

Odnośnik do komentarza

Ledwo co była dwugodzinna premiera 5 sezonu Agents of Shield i jak na razie wygląda to nieźle. Twórcy mówili o inspiracji Obcym chcąc wysłać Coulsona i resztę w kosmos i tego klimatu grozy na pewno (na razie) nie ma, ale jest bardzo solidnie. Pierwszy odcinek całkiem zabawny, potem w sumie dostajemy zalążki ciekawej historii. Kree wyglądają solidnie i nie można się przyczepić do realizacji jak w przypadku seriali DC (a to szok). Ciekawi mnie tylko z jakim filmem powiążą ten sezon bo najbliżej jest Czarna Pantera i nie widzę związku totalnie, a do dziejących się częściowo w kosmosie Avengers jest prawie pół roku. Nie mówiąc o premierze GotG vol. 3 :-k

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, FYM napisał:

Takie coś przyszykował Netflix na przyszły rok...

 

 

Pomijając fakt, że przez tę muzykę brzmi trochę jak Deus Ex, to będę miał trudność, żeby przyzwyczaić się do głównego bohatera i nie myśleć, że walczy o fotel prezydenta ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...