Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie cieszą pozytywne opinie kolegów o The Expanse, tego vibe ME nie wyczułem, co nie zmienia faktu, że obie produkcje bardzo lubię za potraktowanie sci-fi bardzo serio. Jestem ciekaw Reap czy będziesz szukał tych bajerów jakie mają do komunikacji i sterowania urządzeniami w domu, bo jak tylko to widziałem, to od razu sobie przypomniałem Twoje zafascynowanie tego typu gadżetami :)

 

Kłopot z serialem jest jednak taki, jaki jest z GoT - powstał, zanim książkowy pierwowzór dobiegł końca. Ponadto przy stosunkowo niewielkiej oglądalności jaką generuje, może się okazać, że gdy znudzi się większej grupce zapaleńców, albo jakiś sezon będzie nieudany, to całość zostanie skasowana i zawieszona w próżni.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie cieszą pozytywne opinie kolegów o The Expanse, tego vibe ME nie wyczułem, co nie zmienia faktu, że obie produkcje bardzo lubię za potraktowanie sci-fi bardzo serio. Jestem ciekaw Reap czy będziesz szukał tych bajerów jakie mają do komunikacji i sterowania urządzeniami w domu, bo jak tylko to widziałem, to od razu sobie przypomniałem Twoje zafascynowanie tego typu gadżetami :)

Na początku drugiego odcinka jest ten motyw w mieszkaniu i choć wygląda to super futurystycznie, to na upartego pewnie dałoby się już te komendy w tym momencie przeprowadzić ;) Albo perspektywa kilku lat maksymalnie.

Odnośnik do komentarza

Pulek polecal (chyba w OT) serial: Jak sie wywinac z morderstwa. Szczerze mowiac obejrzalem juz tyle seriali, ze nie sadzilem, ze cos mnie tak zaskoczy. Nie pamietam, by w jakimkolwiek poprzednim w ostatniej scenie dostawac w pysk czyms tak dobrym, by nie moc opanowac sie przed obejrzeniem kolejnego odcinka. Do tego naprawde zajebisty montaz. Troche irytujacy watek gejostwa + calkiem ostre sceny ale da sie przezyc dla calej reszty. Jestem co prawda dopiero pod koniec pierwszego sezonu wiec powstrzymam sie z ocena ale polecam!

Na razie jestem po 3 odcinkach i serial jest na razie dla mnie troche irytujacy

 

 

Wszystko dzieje sie zbyt szybko, sprawy praktycznie "rozwiazuja sie same" bez zadnego wysilku. Do tego ta AnnaLisa jest cholernie irytujacym babskiem :keke: Niby twarda baba z jajami a tu nagle sie rozkleja i wpada w panike.

Wkurza mnie tez to skakanie w czasie, nie lubie takich motywow w serialach. Nic by produkcja nie straciła, jakby ten motyw morderstwa męża pojawił się w swoim chronologicznym czasie.

Pomysl na serial jest fajny, ale wykonanie mnie lekko wkurza :P Ale moze sie to jeszcze naprostuje z czasem ;)

No i te gejostwo w kazdym odcinku tez w moich oczach oceny nie podnosi :keke:

 

 

wiec na ten moment z seriali prawniczych zdecydowanie wole Suits

 

Odnośnik do komentarza

Pulek polecal (chyba w OT) serial: Jak sie wywinac z morderstwa. Szczerze mowiac obejrzalem juz tyle seriali, ze nie sadzilem, ze cos mnie tak zaskoczy. Nie pamietam, by w jakimkolwiek poprzednim w ostatniej scenie dostawac w pysk czyms tak dobrym, by nie moc opanowac sie przed obejrzeniem kolejnego odcinka. Do tego naprawde zajebisty montaz. Troche irytujacy watek gejostwa + calkiem ostre sceny ale da sie przezyc dla calej reszty. Jestem co prawda dopiero pod koniec pierwszego sezonu wiec powstrzymam sie z ocena ale polecam!

 

Zachęcony waszymi opiniami obejrzałem 2 odcinki, ale po skończeniu pierwszego sprawdzałem czy na pewno odpaliłem ten serial, a nie jakiś o podobnie brzmiącym tytule. Duże rozczarowanie, wygląda mi to na taki trzeciorzędny, naiwny serialik dla średnio wymagającej widowni :-k. Do tego dialogi jak z tych seriali puszczanych kiedyś o 13-14 na TVN Siedem... Dziwne, widzę że na IMDB też dość wysoką średnią, podszedłem raczej z pozytywnym nastawieniem, ale coś mocno nie zaskoczyło. Chyba, że później poziom jakoś mega drastycznie wzrasta.

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Black Sails? Po 2 odcinkach średnio chce mi się dalej, trochę to flaki z olejem. Może warto i później coś się rozkręci?

Zacząłem też oglądać Limitless i szału też nie robi, bo to kolejny serial o super policjantach. Oglądam chyba jedynie z sentymentu do filmu, na podstawie którego kręcono serial.

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Black Sails? Po 2 odcinkach średnio chce mi się dalej, trochę to flaki z olejem. Może warto i później coś się rozkręci?

Zacząłem też oglądać Limitless i szału też nie robi, bo to kolejny serial o super policjantach. Oglądam chyba jedynie z sentymentu do filmu, na podstawie którego kręcono serial.

Ja w Black Sails stanąłem na pierwszym sezonie. Jak Cię znudziły dwa odcinki, to później jest podobnie. Jest kilka akcji, ale ogólnie nudy. Więcej gadają niż akcji. W kolejnych sezonach nie wiem, jak jest, ale już nie będę sprawdzał ;)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto oglądać dalej, szczególnie jak ktoś lubi klimaty pirackie. Jedynym problem(choć pewnie dla niektórych to może być zaleta), dla mnie były ciągłe zmiany sojuszy wśród bohaterów. Serial też sporo czerpie z historii także chyba tym bardziej warto zainteresować się tym serialem.

Odnośnik do komentarza

 

Pulek polecal (chyba w OT) serial: Jak sie wywinac z morderstwa. Szczerze mowiac obejrzalem juz tyle seriali, ze nie sadzilem, ze cos mnie tak zaskoczy. Nie pamietam, by w jakimkolwiek poprzednim w ostatniej scenie dostawac w pysk czyms tak dobrym, by nie moc opanowac sie przed obejrzeniem kolejnego odcinka. Do tego naprawde zajebisty montaz. Troche irytujacy watek gejostwa + calkiem ostre sceny ale da sie przezyc dla calej reszty. Jestem co prawda dopiero pod koniec pierwszego sezonu wiec powstrzymam sie z ocena ale polecam!

Zachęcony waszymi opiniami obejrzałem 2 odcinki, ale po skończeniu pierwszego sprawdzałem czy na pewno odpaliłem ten serial, a nie jakiś o podobnie brzmiącym tytule. Duże rozczarowanie, wygląda mi to na taki trzeciorzędny, naiwny serialik dla średnio wymagającej widowni :-k. Do tego dialogi jak z tych seriali puszczanych kiedyś o 13-14 na TVN Siedem... Dziwne, widzę że na IMDB też dość wysoką średnią, podszedłem raczej z pozytywnym nastawieniem, ale coś mocno nie zaskoczyło. Chyba, że później poziom jakoś mega drastycznie wzrasta.

Ja podobnie, nie skończyłem drugiego odcinka. Liczyłem, że rozwiązania zagadek będą inteligentniejsze, a niektóre pomysły fabularne są po prostu głupie. Może nie jest to zły serial ale po tutejszych zachwytach spodziewałem się czegoś lepszego
Odnośnik do komentarza

 

Pulek polecal (chyba w OT) serial: Jak sie wywinac z morderstwa. Szczerze mowiac obejrzalem juz tyle seriali, ze nie sadzilem, ze cos mnie tak zaskoczy. Nie pamietam, by w jakimkolwiek poprzednim w ostatniej scenie dostawac w pysk czyms tak dobrym, by nie moc opanowac sie przed obejrzeniem kolejnego odcinka. Do tego naprawde zajebisty montaz. Troche irytujacy watek gejostwa + calkiem ostre sceny ale da sie przezyc dla calej reszty. Jestem co prawda dopiero pod koniec pierwszego sezonu wiec powstrzymam sie z ocena ale polecam!

Zachęcony waszymi opiniami obejrzałem 2 odcinki, ale po skończeniu pierwszego sprawdzałem czy na pewno odpaliłem ten serial, a nie jakiś o podobnie brzmiącym tytule. Duże rozczarowanie, wygląda mi to na taki trzeciorzędny, naiwny serialik dla średnio wymagającej widowni :-k. Do tego dialogi jak z tych seriali puszczanych kiedyś o 13-14 na TVN Siedem... Dziwne, widzę że na IMDB też dość wysoką średnią, podszedłem raczej z pozytywnym nastawieniem, ale coś mocno nie zaskoczyło. Chyba, że później poziom jakoś mega drastycznie wzrasta.

Mam problem z tym serialem.

 

Bo z jednej strony jest napisany w ten sposob, ze trudno sie powstrzymac przed obejrzeniem kolejnego odcinka, ale z drugiej jest to serial ktory laczy w sobie najgorsze cechy House'a i Suits – glowna bohaterka ma byc charyzmatyczna i silna postacia, ale w kontekscie wydarzen w serialu trudno tak o niej myslec, plus typowo suitsowe rozwiazania spraw w kolejnych odcinkach, ktore w gruncie rzeczy sa nudne jak ja pierdole i sluza wylacznie jako wypelniacze pomiedzy poszczegolnymi wydarzeniami watku glownego.

 

Ale wielkim plusem jest uroda aktorki grającej Michaele, naprawdę śliczna dziewczyna.

Odnośnik do komentarza

Ja kończę powoli drugi sezon serialu powyżej, no i dla mnie wciąż jest cool :) ale jak teraz poczytałem kolegę Hajda, no to może ja nie jestem spaczony Housem czy innym Suits, dlatego mnie się serial podoba.

 

Ogólnie naczytałem się tak wielu (dobrych!) opinii nt. 3 sezonu Narcos, że nie wiem czy nie przerwać oglądania How to Get Away with Murder na rzecz właśnie Netflixowej produkcji :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...