Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Też się zdziwiłem, ale ten fakt nie przeszkadza temu by między nimi coś było, nie w tym świecie ;)

Ogólnie przyjemny odcinek, dobrze zagrany,

kolejne spotkania po czasie, Tyrion - Jaime, Jorah - Dany. No i cieszy mnie to, ze Littlefinger jednak dalej mota. Sansa mimo wszystko, zwłaszcza przy Aryi, dalej wydaje mi się niesamowicie nieporadna i wkurwia mnie jej postać, ale zobaczymy jak to się rozwinie. Liczę jeszcze że Varys mnie czymś zaskoczy ;)

 

Odnośnik do komentarza

GOT

 

 

Bardzo podobał mi się odcinek. Muszę przyznać, że trochę mi przypomniał co się działo w poprzednich: Littlefinger znowu miesza, Sansa znowu irytuje, a Sam znowu jest głupim grubasem (bo tak jakby Gilly mu powiedziała, że Jon nie jest jednak bękartem?). W ogóle to śmierć ojca Sama będzie miała jakiś wpływ na niego? :-k

 

I zobaczymy który z nich zginie za murem :) Jakieś typy? :P

 

Odnośnik do komentarza

Widział ktoś Handmaid's Tale? Warto? Bo dużo hype'u wokół.

O, też jestem ciekaw. Ostatnio robiłem napisy do pelnometrazowki z 1990 roku. Nie jest to wybitny film, ale fajnie było go sobie odświeżyć, a przy okazji przypomniał mi, że kreacja tego świata jest ciekawa. Będę musiał sprawdzic ten serial, jak ktoś już obadal, niech się podzieli wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza

GOT

 

 

Bardzo podobał mi się odcinek. Muszę przyznać, że trochę mi przypomniał co się działo w poprzednich: Littlefinger znowu miesza, Sansa znowu irytuje, a Sam znowu jest głupim grubasem (bo tak jakby Gilly mu powiedziała, że Jon nie jest jednak bękartem?). W ogóle to śmierć ojca Sama będą miały jakiś wpływ na niego? :-k

 

I zobaczymy który z nich zginie za murem :) Jakieś typy? :P

 

wiadomo, że Lord Błyskawica :) Ogar być może również

 

Odnośnik do komentarza

GOT

 

 

Bardzo podobał mi się odcinek. Muszę przyznać, że trochę mi przypomniał co się działo w poprzednich: Littlefinger znowu miesza, Sansa znowu irytuje, a Sam znowu jest głupim grubasem (bo tak jakby Gilly mu powiedziała, że Jon nie jest jednak bękartem?). W ogóle to śmierć ojca Sama będzie miała jakiś wpływ na niego? :-k

 

I zobaczymy który z nich zginie za murem :) Jakieś typy? :P

 

 

Ale skąd Sam miał wiedzieć o tym, że ta informacja cokolwiek znaczy? W tej chwili to w serialu wie o tym chyba tylko Bran :-k

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...