Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Belfer

 

 

Kto wg was bedzie ostatnim morderca (mocodawca)?

 

 

Córka Molendy. Dlatego Kuś zabił tych dwóch dresów, żeby prawda nie wyszła na jaw, a te dresy przy belfrze nie chcieli gadać, żeby nie wydać jego dziewczyny.

 

 

 

imo na pewno nie Julka, bo poznaliśmy rozwiązanie w ósmym odcinku - a to jednak trochę za szybko na rozwiązanie zagadki, w dziewiątym podczas tego dyktanda ewidentnie pokazali, że ona była przy znęcaniu się/morderstwie. ja od początku trzymam się wersji, że zabiła żona Molendy, chociaż nie wykluczam też jakiegoś zaskakującego rozwiązania typu Maciek albo ten wuefista który zniknął dość szybko. serial bardzo fajny, ale jest sporo rażących niedociągnięć

 

Odnośnik do komentarza

Belfer

 

 

Córka Molendy tak jak Karolek wyjaśnił na pewno nie zabiła, to byłoby zbyt oczywiste. Ja spodziewam się jakiegoś szokującego rozwiązania, więc Maciek lub Ewelina.

 

 

Ewelina mi raczej nie pasuje, jej nakreślona postać przez scenarzystów wydaje mi się za "miękka" do tego. Zastanawia mnie postać Stuhra. Dużo wie o szkole (o nieprawidłowościach), nie klei mi się też, że gość się specjalnie zatrudnia w tej szkole, żeby rozwikłać zagadkę śmierci córki (nie jest to wprost powiedziane, ale z jakiego innego powodu nagle pojawiłby się w takiej dziurze), zwłaszcza, że pojawia się w zasadzie w tym samym momencie

 

Odnośnik do komentarza

 

Belfer

 

 

Córka Molendy tak jak Karolek wyjaśnił na pewno nie zabiła, to byłoby zbyt oczywiste. Ja spodziewam się jakiegoś szokującego rozwiązania, więc Maciek lub Ewelina.

 

 

Ewelina mi raczej nie pasuje, jej nakreślona postać przez scenarzystów wydaje mi się za "miękka" do tego. Zastanawia mnie postać Stuhra. Dużo wie o szkole (o nieprawidłowościach), nie klei mi się też, że gość się specjalnie zatrudnia w tej szkole, żeby rozwikłać zagadkę śmierci córki (nie jest to wprost powiedziane, ale z jakiego innego powodu nagle pojawiłby się w takiej dziurze), zwłaszcza, że pojawia się w zasadzie w tym samym momencie

 

 

 

zgadzam sie w obu przypadkach, rzucanie podejrzeń na Eweline, tylko po to, żeby odciągnąć uwagę od głównego mordercy. w dodatku belfer dość dobrze się bije/broni jak na nauczyciela, plus w ostatnim odcinku swobodna rozmowa z tym ziomeczkiem z cbś i podanie dokładnych współrzędnych geo może zastanawiać, czy belfer nie jest jakiś tajniakiem/agentem(?) z cbś/policji. chyba jeszcze w trailerze ostatniego odcinka, było coś w stylu "a kim jest twoja maska/prawdziwa twarz"

edyta jeszcze podpowiada, że przekreślony belfer z czołówki, też może wskazywać, że nie jest "tylko" belfrem ale to taka luźna interpretacja

 

Odnośnik do komentarza

A co do Belfra - planowane są jakieś powtórki? Serialem zainteresowałem się chyba od 6 odcinka i od tego momentu ustawiłem nagrywanie (C+ w UPC). Niestety chyba nie ma powtórek odcinków 1-5 :/

 

Ciężko będzie z powtórkami ;) Powtórki zawsze są w piątki na Canal+

Odnośnik do komentarza

Zajebisty ten belfer! Tak jak typowałem, tak się wyjaśniło. Tylko nie sądziłem, że

 

 

ona tak "ukrycie" to zrobiła, byłem pewny że czekała w lesie i wtedy jej zajebała, bo była zazdrosna o Maćka i chciała go mieć dla siebie. Ogólnie wyjebany serial, serio. Najbardziej szkoda mi, że nie ma już postaci Kusia, liczyłem że zobaczę go w ostatniej scenie ze swoim bratem ;) Nie mogę się doczekać następnego sezonu. 9/10.

 

Odnośnik do komentarza

"Westworld"

 

No i miałem rację...

 

...że akcja nie dzieje się w tym samym czasie. Mamy ostateczny dowód w postaci zdjęcia narzeczonej Williama. Dowiedzieliśmy się w końcu kim jest Arnold i tu sprawdziły się pogłoski, które pojawiły się po tym jak okazało się, że Bernard jest hostem. Ford znowu udowodnił, że nikt mu nie podskoczy. Cała sieć była pełna tez, że Mężczyzna w Czerni to William 30 lat później. Ja cały czas trzymam się opinii, że nie. Do tego teraz mam swojego kandydata, bo coś mi mówi że jest to... Logan 30 lat później. Kilka spraw zrobiło się bardziej jasnych, ale pojawiły się nowe pytania.

 

 

Zobaczymy co przyniesie finał sezonu (który ma być 90-minutowy).

Odnośnik do komentarza

Zajebisty ten belfer! Tak jak typowałem, tak się wyjaśniło. Tylko nie sądziłem, że

 

 

ona tak "ukrycie" to zrobiła, byłem pewny że czekała w lesie i wtedy jej zajebała, bo była zazdrosna o Maćka i chciała go mieć dla siebie. Ogólnie wyjebany serial, serio. Najbardziej szkoda mi, że nie ma już postaci Kusia, liczyłem że zobaczę go w ostatniej scenie ze swoim bratem ;) Nie mogę się doczekać następnego sezonu. 9/10.

 

Wlasnie jestem po emisji ostatniego odcinka

 

 

No ja sie nie spodziewalem ze to jednak Ewelinka - stawialem na Cielecka albo kogos zupelnie z czapy. Tymczasem rozwiazanie wyszlo bardzo przekonujaco i racjonalnie (zupelnie inaczej niz w Pakcie, ktory trzymal w napieciu od 1 do 89minuty a w 90 bylo zakonczenie zupelnie z dupy). A jej ostatnia scena w rozmowie ze Stuhrem i ta nagla metamorfoza- mistrzostwo! :)

 

 

Ten serial to naprawde must-see jezeli chodzi o polskie produkcje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...