Skocz do zawartości

Gadu-Gadu i inne komunikatory


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick
A ja tylko dla potwierdzenia - u mnie również działa, więc wydaje się, że problem z gg zniknął. Aczkolwiek problem gg jako takiego wciąż istnieje... :|

 

Tez sie zdziwilem. Popsulo sie samo, naprawilo sie samo, normalnie dwudziestydrugiwiek :P

 

Sposob Finki u mnie tez nie zadzialal, ale byc moze dlatego, ze uzywag gg w wersji 6.0 :)

Odnośnik do komentarza

no bo to będzie działać i nie działać, w zależności jaka reklama się ma wyświetlić, tak na mój gust. Wygląda, że któraś z reklam/y mają bład i przez to pada gg.

 

@MM są różna programy do blokowania reklam w zależności od wersji.

 

Ogólnie to chyba warto zainstalować konnekta, tylko trochę mam w nim problemów z wysyłaniem plików, a raczej niektórzy userzy mają taki problem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że za pomocą reklam we flashu może być rozpowszechniany złośliwy kod. W tym wypadku powoduje jedynie zawieszenie aplikacji która flasha serwuje, ale może mieć poważniejsze konsekwencje. Być może to tylko błąd programistów, którzy pisali kod reklamy, ale jeśli nie? Nawet jeśli to "tylko" błąd to pomyślcie ile gg ma dziur, skoro taka pierdółka jak flash powoduje jego wywalenie.

 

Polecam zmienić komunikator. http://promocja.komunikatory.pl/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W najbliższych dniach musicie uważać i nie otwierać żadnych wiadomości o nazwie "invitation", niezależnie od tego kto ją wysłał. Jest to wirus, który "otwiera" znicz olimpijski, który pali dysk twardy. Tego wirusa otrzymacie od osoby, która znajduje się na liście kontaktów, dlatego musicie rozpowszechnić tego maila, bo lepiej otrzymać go 25 razy niż otrzymać i otworzyć wirusa. Jeśli otrzymacie wiadomość zatytułowaną "invitation" nie otwierajcie jej i od razu wyłączcie komputer. Jest to najgorszy wirus, o jakim informowało CNN, zaklasyfikowany przez Microsoft jako najbardziej niszczycielski z wszystkich, które kiedykolwiek pojawiły się. Ten wirus został odkryty wczoraj po południu w Mc'Afee i nie ma jeszcze dla niego rozwiązania. Ten wirus po prostu niszczy "Sektor Zero" na dysku twardym, gdzie ukryte są podstawowe informacje.

Prześlij tego maila do znajomych, skopiuj i wyślij do przyjaciół i osób z listy kontaktów i pamiętaj, jeśli to zrobisz, skorzystamy na tym wszyscy. Nie kasuj tego. Wyślij to wszystkim których masz na liście !!!!

 

Od trójki znajomych dzisiaj coś takiego dostałem. Załamka

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziś ciekawą rzecz na gadu :>

 

Niektórzy, w tym ja, przy nowszych wersjach gadu, mają zieloną słuchawkę na liście kontaktów, oznaczającą możliwość rozmowy z daną osobą. Jednak, siedząc na niewidocznym ta słuchawka "zdradza" naszą lub cudzą obecność na gadu. Na niedostępnym słuchawka jest niewidoczna. Maja tak wszyscy korzystający z nowszych wersji gadu. IMHO czysta głupota, ale co poradzić? :|

Odnośnik do komentarza
Zauważyłem dziś ciekawą rzecz na gadu :>

 

Niektórzy, w tym ja, przy nowszych wersjach gadu, mają zieloną słuchawkę na liście kontaktów, oznaczającą możliwość rozmowy z daną osobą. Jednak, siedząc na niewidocznym ta słuchawka "zdradza" naszą lub cudzą obecność na gadu. Na niedostępnym słuchawka jest niewidoczna. Maja tak wszyscy korzystający z nowszych wersji gadu. IMHO czysta głupota, ale co poradzić? :|

 

Czyli jeśli ktoś "niby" niedostępny ma zieloną słuchawkę, to znaczy, że siedzi teraz na gg i jest niewidoczny ?? U mnie wszyscy i na niedostępnym, i niewidocznym, i dostępnym mają zielone słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Czyli jeśli ktoś "niby" niedostępny ma zieloną słuchawkę, to znaczy, że siedzi teraz na gg i jest niewidoczny ?? U mnie wszyscy i na niedostępnym, i niewidocznym, i dostępnym mają zielone słuchawki.

Dokładnie. U mnie zieloną słuchawkę inni mają tylko jak siedzą na "niewidoku", na niedostępnym jej nie ma nigdy.

Odnośnik do komentarza
Czyli jeśli ktoś "niby" niedostępny ma zieloną słuchawkę, to znaczy, że siedzi teraz na gg i jest niewidoczny ?? U mnie wszyscy i na niedostępnym, i niewidocznym, i dostępnym mają zielone słuchawki.

Dokładnie. U mnie zieloną słuchawkę inni mają tylko jak siedzą na "niewidoku", na niedostępnym jej nie ma nigdy.

 

Troszkę dziwne. Nie sądzę, aby moja siora, która ma zieloną słuchawkę, siedziała o 2:30 na gg, tym bardziej, że do roboty idzie na 8 rano. Nawet ja, jeślibym musiał wstać na rano, to już bym od co najmniej dwóch godzin dawał w kime :P

Odnośnik do komentarza

Mam Gadu-Gadu 7.7 build 3669. I u mnie jest dokładnie tak, jak to opisałem. Sprawdziłem to kilka razy, wśród innych osób i w 100% się zgadzało, ani jednej pomyłki :> Może jest to zależne od ustawień i wersji :-k

 

Np. teraz o 2:40, nikt nie ma zielonej słuchawki, bo nikogo nie ma na gadu i pewnie wszyscy już dawno śpią :]

Odnośnik do komentarza
Mam Gadu-Gadu 7.7 build 3669. I u mnie jest dokładnie tak, jak to opisałem. Sprawdziłem to kilka razy, wśród innych osób i w 100% się zgadzało, ani jednej pomyłki :> Może jest to zależne od ustawień i wersji :-k

 

Np. teraz o 2:40, nikt nie ma zielonej słuchawki, bo nikogo nie ma na gadu i pewnie wszyscy już dawno śpią :]

Mam dokladnie ta sama wersje gg, ale nie zaobserwowalem tego. Ja mam zielone sluchawki u wsztskich osob do ktorych mam przypisany numer tel.

No nic zobacze jak bede z kims gadal kto bedzie na ukrytym i czy zniknie mu 'sluchawka'.

Ale ogolnie nie zauwazylem takiego jak opisujecie dzialania gg, ale zwroce na to uwage.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...