Skocz do zawartości

Gadu-Gadu i inne komunikatory


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

GG

 

Napisa?em do nich i t?umacz? to filtrami antyspamowymi, które mog? dotkn?? niewielk? cz??? u?ytkowników i ci?gle pracuj? nad tym, a mo?e to by? spowodowane pisaniem do osób niedost?pnych oraz cz?stym wysy?aniem linków. Hmm... tylko, ?e inni te? wysy?aj?, ale im wszystko chodzi tak jak ma? :/

Odnośnik do komentarza
GG

 

Napisa?em do nich i t?umacz? to filtrami antyspamowymi, które mog? dotkn?? niewielk? cz??? u?ytkowników i ci?gle pracuj? nad tym, a mo?e to by? spowodowane pisaniem do osób niedost?pnych oraz cz?stym wysy?aniem linków. Hmm... tylko, ?e inni te? wysy?aj?, ale im wszystko chodzi tak jak ma? :/

Albo sie przyzwyczaisz, albo zmienisz wraz ze znajomymi komunikator na alternatywny. Ze znajomymo mo?e by? problem... Korzystam z tlenu i kontaktów tlenowych mam raptem 5, dodatkowo dwa z AQQ (mam plugin :>) a niestety reszta nadal tylko GG :|

Odnośnik do komentarza

Dzie? jak codzie?, wróci?em ze szko?y, uruchomi?em komputer, uruchamiam gg, ale gg po jakich? dwóch sekundach samo si? wy??cza i "Wyst?pi? problem z aplikacj? gg.exe". Niestety, tak si? dzieje na razie ca?y czas, nie wiem, zobacz? jutro, je?li dzi? dalej bedzie tak samo, ale je?li ju? co? si? z tym gg sta?o, to czy jest jaki? sposób na rozwi?zanie tego problemu? Bo format z powodu gg mi si? nie u?miecha...

Odnośnik do komentarza
Dzie? jak codzie?, wróci?em ze szko?y, uruchomi?em komputer, uruchamiam gg, ale gg po jakich? dwóch sekundach samo si? wy??cza i "Wyst?pi? problem z aplikacj? gg.exe". Niestety, tak si? dzieje na razie ca?y czas, nie wiem, zobacz? jutro, je?li dzi? dalej bedzie tak samo, ale je?li ju? co? si? z tym gg sta?o, to czy jest jaki? sposób na rozwi?zanie tego problemu? Bo format z powodu gg mi si? nie u?miecha...

 

Mia?em tak sam, ale zainstalowa?em najnowsza wersje gg i juz wszystko jest dobrze, zadnego bledu, zadnego wywalania z sieci :)

Odnośnik do komentarza

Jakie to Gadu jest pojebane! Szlag mnie zaraz trafi! Mia?em formata i wpisuj? numer oraz has?o. Oczywi?cie has?o zosta?o jakie? stare, bo si? nie zmieni?o przez problemy z serwerem (jak zwykle), którego teraz nie pami?tam. No to daj? "Przypomnij" - e-mail te? nie pasuje do zapisanego w bazie danych, bo oczywi?cie si? nie zmieni?o...

 

Edycia: Ok, przypomnia?o mi si?...

Odnośnik do komentarza

Taki mam problem, przyk?adowo ko?cz? rozmow? na gadu z kumplem o godzinie 15:36, wszystko z wy?wietlanym i realnym czasem jest w porz?dku, ale po pó? godziny czasu co? si? kumplowi jeszcze przypomnia?o i pisz? ponownie ko?o rzeczywistej godziny 16, a w gadu jest napisane, dok?adnie ?e wiadomo?? przysz?a o 14:03. Wi?c jak to, powrót do przysz?o?ci, czy jak? Sk?d taki dziwny problem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam, czy miał ktoś z gg taki problem, że... zwalniało kompa? Jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było normalnie (chyba), winamp, internet, nic się nie ścinało, aż tu dziś włączam komputer, internet i coś mi się ścina, patrzę w menedżer urządzeń, a tam zużycie procesora 100% i wszystko wskazuje, że to przez gg... Wie ktoś może jak na to zaradzić? :|

P.S. Gdy gg wyłączam, zużycie procesora wraca do normy.

 

I jeszcze drugie pytanko od razu, czy ktoś korzysta z gg przez telefon, mógłby coś napisać na ten temat, jak się sprawuje, z jaką mniej więcej predkością wiadomości dochodzą do nas i na odwrót, no i co ewentualnie jeszcze jest godne uwagi, zaznaczenia przy tym?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Witam, czy miał ktoś z gg taki problem, że... zwalniało kompa? Jeszcze wczoraj wieczorem wszystko było normalnie (chyba), winamp, internet, nic się nie ścinało, aż tu dziś włączam komputer, internet i coś mi się ścina, patrzę w menedżer urządzeń, a tam zużycie procesora 100% i wszystko wskazuje, że to przez gg... Wie ktoś może jak na to zaradzić? :|

P.S. Gdy gg wyłączam, zużycie procesora wraca do normy.

 

I jeszcze drugie pytanko od razu, czy ktoś korzysta z gg przez telefon, mógłby coś napisać na ten temat, jak się sprawuje, z jaką mniej więcej predkością wiadomości dochodzą do nas i na odwrót, no i co ewentualnie jeszcze jest godne uwagi, zaznaczenia przy tym?

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Takie obciazene procka przez gg moze wynikac z tego, ze gg uaktualnia sie przez neta i niestety przez jakis czas tak pomieli. Wszystko zalezy od konfiguracji gg i twojego kompa - chociaz jedno dziwi, ze obciaza procka az 100%:-/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...