Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Co te Browns. Kizer w Packers za CB Randalla. Czyli Packers kładą lache na hundleya i szukają innego backupu dla AR. Sam nie wiem, Kizer miał momenty, ale z drugiej strony był tak nierozwazny, że jakoś tego stylu gry nie widzę w GB jako organizacji ;). Może go tutaj trochę wyprostuja treningi z AR :-k tylko jak długo, jak sam Rodgers już "groził", że może rzucić grabki i zmieni piaskownice jak się Packers nie ogarną.

Odnośnik do komentarza

IMO Kizer to jest ziomek, który w dobrym zespole z odpowiednimi reciverami i O-Line się ogarnie. Ponadto ma niemal pełen sezon za sobą, to jest spore doświadczenie jak na młody backup. Uważam. że Packers zrobili upgrade na backupie.

 

A Browns przed oficjalnym rozpoczęciem free agency mają niezłego QB, dobrego CB i świetnego WR. Górę pieniędzy w capie oraz picki 1 i 4.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiedziałem jakie picki są w grze, ale jak Browns mają swoje 1 i 4, więc będzie brany QB. Każdy QB jakiego brali do tej pory się rozpierdalał "w praniu", bo był wystawiany niemal od razu. A tak, z Tylorem to rookie się ogarnie. Jakoś. Chyba ;) 

Tylko po co brać Landry'ego na czas przebudowy? Chcą go poświęcić dla rozwoju QB?

A teraz, sobie wyobraźmy, że Browns podpisują Cousinsa i mają picki 1 i 4. Ale by był kosmos, a mock drafty wszystkie do śmieci.

Odnośnik do komentarza

Duże roszady w NFL, trzeba będzie nowego Maddena kupić ;)

 

Jeśli ten kontrakt Cousinsa się potwierdzi to Vikings popierdoliło z pieniędzmi :roll: 

 

A tymczasem w GB była zmiana na GM-ie a póki co w FA dalej cisza... Niby były plotki o Robinsonie (już odpadł), Watkinsie (odpadł) i Grahamie, ale widać ile były warte. Ciekawe, czy w końcu się uaktywnią.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, me_who said:

Jestem ciekaw czy Teddy sie zgodzi być backupem w Vikings. Amendola mnie zaskoczył, ciekawe jak sie przestawi z gry z GOATem na grę z ogórkiem.

 

za nfl.com 

 

Quote

New York is working on a deal with Bridgewater, NFL Network Insider Ian Rapoport reported, via a source informed of the situation. Gang Green is not Bridgewater's only option, Rapoport added, but he is the organization's first choice.

 

Również Bills są mocno zainteresowani Teddym.

 

Pewnie nie będzie musiał być backupem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...