Skocz do zawartości
me_who

Sporty amerykańskie

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest to dobry offseason dla czarnych trenerów, więc może będzie hurr durr u tych najbardziej nawiedzonych. Ale każdy zespół się obroni swoim wyborem, choć może Cardinals i Jets będzie trudno, bo robią myk "na McVay'a" aż za bardzo :D

Tymczasem jeden z browarów w Chicago zorganizował konkurs - można wygrać skrzynkę piwa tygodniowo wydawaną przez rok. Wystarczy trafić 43-jardowy field goal, czyli taki jaki spudłował (oficjalnie zapisano to jako blok) Cody Parkey w niedzielnym meczu z Eagles, a który mógł dać awans do kolejnej rundy playoffs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.12.2018 o 12:05, me_who napisał:

Pewnie Hunt wróci do ligi, bo skoro mógł wrócić Vick, to i Kareem w końcu się odnajdzie.

Hunt idzie do Browns i jeżeli Baker nie obniży lotów to chyba Cleveland może się już liczyć w walce o PO. Duet Hunt-Chubb jako RB może atakować cały mecz :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, beeres napisał:

Hunt idzie do Browns i jeżeli Baker nie obniży lotów to chyba Cleveland może się już liczyć w walce o PO. Duet Hunt-Chubb jako RB może atakować cały mecz :-k

Nie wiadomo jeszcze na ile zostanie zawieszony Hunt, bo nadal jest na liście komisarza, a jego sprawa się nie zakończyła. Przy szczęściu Browns dostanie cały sezon kary ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elliott dostał chyba 6, chociaż tam nie był wideo, więc sytuacja Hunta jest jednak cięższa.

Myślę jednak, że Browns mogą mieć info z ligi o potencjalnej karze i dlatego zaryzykowali. IMO Chubb jest spokojnie do grania, i jeśli Hunt dołączy do niego w trakcie sezonu, to zdecydowanie będą robić rzeźnie.

Innym scenariusz jaki sobie mogę wyobrazić to: Hunt jest zawieszony na cały sezon, a Chubb doznaje kontuzji w pierwszej kwarcie, która kończy jego grę w 2019 ;)

Tak, w ogóle nie wziąłem pod uwagę, że kara Hunta może objąć cały sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antonio Brown zażądał wymiany od Steelers. No ładnie, Bell stracony, Brown też, Bena odesłać na emeryturę i chyba czas pójść w przebudowę? :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec pewnej epoki w Ravens. Flacco odchodzi do Broncos. Trade nie może być oficjalnie ogłoszony do 13 marca, do tego samego dnia zespoły nie mogą komentować swoich ruchów, wiec nie wiadomo jaką cenę zapłaciła ekipa z Denver. Najpewniej będą to picki z środkowych rund.

Jestem ciekaw jak JF się odnajdzie na Mile High po tylu latach w Baltimore. Ale jeszcze bardziej jestem ciekaw Jacksona w pełnym sezonie. Ile da radę biegać i czy ogarnie passing game :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może być nieźle, Roman został nowym OC, więc może uda się stworzyć ofensywę na miarę tej z Kaepernickiem z 49ers.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W KOŃCU!

Pierwszy z mega-deals w MLB, Machado w Padres. Ależ sensacyjny ruch Manny’ego. Na jego konto w ciagu 10 lat kontraktu wpłynie 300 milionów dolarów, po 5 latach ma furtkę do odejścia.

Padres maja najlepszy farm system, są pierwszy zespołem w historii, który na liście Top 100 prospektów ma aż 10 zawodników. Pewnie liczą, ze cześć wypali, a za cześć beda mogli ściągnąć dobrych zawodników z zespołów, które przymierzają sie do przebudowy. Nie wiem jak wielki jest rynek w Sań Diego, ale trochę wyglada to jak szalony kontrakt Stantona w Miami kilka lat temu. Skończyło sie tym, ze Marlins go z radością oddali do Yankees jak tylko zdobył tytuł MVP NL.

Teraz zobaczymy gdzie trafi Bryce Harper.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do osób będących w temacie. Gdzieś mi mignęło na twitterze, że w MLB nie ma salary cap, ale ciekawi mnie czy jest jak w europejskiej piłce czy są jakieś ograniczenia w stylu umowy zbiorowej w NBA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Dudek napisał:

Pytanie do osób będących w temacie. Gdzieś mi mignęło na twitterze, że w MLB nie ma salary cap, ale ciekawi mnie czy jest jak w europejskiej piłce czy są jakieś ograniczenia w stylu umowy zbiorowej w NBA?

Nie ma żadnego salary cap, ale jest luxury tax, który rośnie wraz z kolejnymi sezonami gdy jesteś ponad limitem. To odpowiednio 20%, 30% i 50% kwoty powyżej limitu za każdy rok. Wystarczy jednak na jeden rok zejść poniżej limitu, żeby "skasować" np. 50% podatek i przy kolejnym przekroczeniu płacić 20%.

To jest system z 2002 roku, a nowe procenty weszły w 2016. W obecnym porozumieniu limit wydatków rośnie co 2 miliony rocznie (w nadchodzącym sezonie będzie to 206 milionów, porozumienie jest do 2021)

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A są jakieś minimalne kwoty, które każda drużyna musi wydawać w sezonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Dudek napisał:

A są jakieś minimalne kwoty, które każda drużyna musi wydawać w sezonie?

Nie ma. Mogą mieć cały roster na minimum salary.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi