Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

"Aaron Hernandez committed suicide because under the state of Massachisetts law, if you die during a appeal of conviction, the original conviction becomes null & void. This means he technically never violated the New England Patriots contract, thus his daughter is now entitled to the remainder of the guaranteed $15 million the Patriots owe him"

 

:-k ciekawe czy to prawda

Odnośnik do komentarza

Z tego co się wczytałem to prawda w zakresie prawa w stanie Masaczjusets. Natomiast chodzi ewentualnie o bonus 3,25 mln dolarów, które nawet jeśli dostaliby to rodzina Lloyda będzie się tej kasy domagala w procesie cywilnym. Nie wiem na ile Hernandez to ogarniał, ale nie sądzę żeby to była taka zagrywka z jego strony.

Odnośnik do komentarza

Adrian Peterson prowadzi zaawansowane rozmowy ze Świętymi z Nowego Orleanu. Kontraktu jeszcze nie podpisano, ale przez ostatni weekend poczyniono postępy. Nie wiem czy pakowanie pieniędzy w weterana na tej pozycji to powinien być priorytet Saints, ale może All-Day dał klubowi jakąś zniżkę ;)

Odnośnik do komentarza

Gdzieś czytałem, ze Ingram (zdrowy) nadal będzie pierwszym z pary RB, a Peterson ma być tym drugim, weteranem, zastąpić Hightowera, który odszedł do SF. 32-letni RB nawet tak wybitny jak AP nie jest w stanie pociągnąć całej gry biegowej Saints. Ale przy obu zdrowych RB i Breesem jako dowodzącym, będzie szalenie trudno "zgadnąć" jak przeciw nim bronić.

Odnośnik do komentarza

Browns wydaje sie w końcu wybrali z głowa, biorąc DE Garretta z numerem 1. Oszaleli za to Bears, którzy za JEDNO miejsce wyżej w drafcie, oddali 49ers trzy picki :picard: Nie wiem jakie było zagrożenie, ze 49ers wezmą upatrzonego przez Chicago QB Trubisky'ego, ale imo Bears stracili całkowicie głowę :( Przed sezonem sciagneli Glennona, teraz dali się obrabować w drafcie za nowego QB, jakieś to dziwne wszystko.

W ogóle QB byli w cenie, bo Texans i Chiefs tez zrobili trade-up żeby wybrać nowych rozgrywających.

Odnośnik do komentarza

Browns wydaje sie w końcu wybrali z głowa, biorąc DE Garretta z numerem 1. Oszaleli za to Bears, którzy za JEDNO miejsce wyżej w drafcie, oddali 49ers trzy picki :picard: Nie wiem jakie było zagrożenie, ze 49ers wezmą upatrzonego przez Chicago QB Trubisky'ego, ale imo Bears stracili całkowicie głowę :( Przed sezonem sciagneli Glennona, teraz dali się obrabować w drafcie za nowego QB, jakieś to dziwne wszystko.

W ogóle QB byli w cenie, bo Texans i Chiefs tez zrobili trade-up żeby wybrać nowych rozgrywających.

 

A najlepsze jest to, że - zdaniem dziennikarzy - 49ers wybrali z 3cim numerem dokładnie tego gracza, którego chcieli od początku :D

Odnośnik do komentarza

No prawie jak z filmu :)

A GM 49'ers jest chyba jakimś bogiem ;) To jego pierwszy draft i już przy pierwszym picku w karierze ma tego, kogo chciał, a do tego trzy picki w gratisie.

 

Beginners luck ;)

 

Imo miał intel kogo chcieli Bears i dał radę ich przekonać, że chcą QB. Przy stanie posiadania 49ers to drugie nie było zbyt trudne :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...