Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest to dobry offseason dla czarnych trenerów, więc może będzie hurr durr u tych najbardziej nawiedzonych. Ale każdy zespół się obroni swoim wyborem, choć może Cardinals i Jets będzie trudno, bo robią myk "na McVay'a" aż za bardzo :D

 

Tymczasem jeden z browarów w Chicago zorganizował konkurs - można wygrać skrzynkę piwa tygodniowo wydawaną przez rok. Wystarczy trafić 43-jardowy field goal, czyli taki jaki spudłował (oficjalnie zapisano to jako blok) Cody Parkey w niedzielnym meczu z Eagles, a który mógł dać awans do kolejnej rundy playoffs.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 1.12.2018 o 12:05, me_who napisał:

Pewnie Hunt wróci do ligi, bo skoro mógł wrócić Vick, to i Kareem w końcu się odnajdzie.

 

Hunt idzie do Browns i jeżeli Baker nie obniży lotów to chyba Cleveland może się już liczyć w walce o PO. Duet Hunt-Chubb jako RB może atakować cały mecz :-k

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, beeres napisał:

 

Hunt idzie do Browns i jeżeli Baker nie obniży lotów to chyba Cleveland może się już liczyć w walce o PO. Duet Hunt-Chubb jako RB może atakować cały mecz :-k

Nie wiadomo jeszcze na ile zostanie zawieszony Hunt, bo nadal jest na liście komisarza, a jego sprawa się nie zakończyła. Przy szczęściu Browns dostanie cały sezon kary ;) 

Odnośnik do komentarza

Elliott dostał chyba 6, chociaż tam nie był wideo, więc sytuacja Hunta jest jednak cięższa.

 

Myślę jednak, że Browns mogą mieć info z ligi o potencjalnej karze i dlatego zaryzykowali. IMO Chubb jest spokojnie do grania, i jeśli Hunt dołączy do niego w trakcie sezonu, to zdecydowanie będą robić rzeźnie.

 

Innym scenariusz jaki sobie mogę wyobrazić to: Hunt jest zawieszony na cały sezon, a Chubb doznaje kontuzji w pierwszej kwarcie, która kończy jego grę w 2019 ;)

 

 

Tak, w ogóle nie wziąłem pod uwagę, że kara Hunta może objąć cały sezon.

Odnośnik do komentarza

Koniec pewnej epoki w Ravens. Flacco odchodzi do Broncos. Trade nie może być oficjalnie ogłoszony do 13 marca, do tego samego dnia zespoły nie mogą komentować swoich ruchów, wiec nie wiadomo jaką cenę zapłaciła ekipa z Denver. Najpewniej będą to picki z środkowych rund.

Jestem ciekaw jak JF się odnajdzie na Mile High po tylu latach w Baltimore. Ale jeszcze bardziej jestem ciekaw Jacksona w pełnym sezonie. Ile da radę biegać i czy ogarnie passing game :-k 

Odnośnik do komentarza

W KOŃCU!

Pierwszy z mega-deals w MLB, Machado w Padres. Ależ sensacyjny ruch Manny’ego. Na jego konto w ciagu 10 lat kontraktu wpłynie 300 milionów dolarów, po 5 latach ma furtkę do odejścia.

Padres maja najlepszy farm system, są pierwszy zespołem w historii, który na liście Top 100 prospektów ma aż 10 zawodników. Pewnie liczą, ze cześć wypali, a za cześć beda mogli ściągnąć dobrych zawodników z zespołów, które przymierzają sie do przebudowy. Nie wiem jak wielki jest rynek w San Diego, ale trochę wyglada to jak szalony kontrakt Stantona w Miami kilka lat temu. Skończyło sie tym, ze Marlins go z radością oddali do Yankees jak tylko zdobył tytuł MVP NL.

 

Teraz zobaczymy gdzie trafi Bryce Harper.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Dudek napisał:

Pytanie do osób będących w temacie. Gdzieś mi mignęło na twitterze, że w MLB nie ma salary cap, ale ciekawi mnie czy jest jak w europejskiej piłce czy są jakieś ograniczenia w stylu umowy zbiorowej w NBA?

Nie ma żadnego salary cap, ale jest luxury tax, który rośnie wraz z kolejnymi sezonami gdy jesteś ponad limitem. To odpowiednio 20%, 30% i 50% kwoty powyżej limitu za każdy rok. Wystarczy jednak na jeden rok zejść poniżej limitu, żeby "skasować" np. 50% podatek i przy kolejnym przekroczeniu płacić 20%.

To jest system z 2002 roku, a nowe procenty weszły w 2016. W obecnym porozumieniu limit wydatków rośnie co 2 miliony rocznie (w nadchodzącym sezonie będzie to 206 milionów, porozumienie jest do 2021)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
29 minut temu, Ingenting napisał:

https://www.cfl.ca/2019/02/27/alouettes-release-johnny-manziel/

No to Manziel długo się nie nagrał w CFL. Już po pierwszym sezonie wyleciał z Alouettes.

Nie tyle z Alouettes, bo oni go chcieli zatrzymać, ale z CFL. Liga dała do zrozumienia im i innym klubom, że nie życzą sobie Manziela w lidze i Monteal zaakceptował decyzję. Ploteczki mówią, że znowu doszło do jakiejś przemocy domowej. Na szczęście dla niego w Stanach powstają dwie nowe ligi, więc może coś sobie znajdzie. Ale to już jest stracony dla sportu człowiek imo.

Odnośnik do komentarza

Bryce Harper w Phillies.

To, co wydawało się najbardziej prawdopodobne od kiedy GM Phillies powiedział, ze są gotowi wydać „stupid money” w tym offseason, dokonało się. Kibice w Filadelfii maja swój prezent po kilku latach oszczędności, gdzie był wystawiany strasznie słaby skład kosztujący właścicieli grosze ;) A wszystko to za marne 330 milionów dolarów rozłożone na 13 lat kontaktu. Tym samym Harper o 5 milionów wyprzedził Stantona w wyścigu o najwyższa kwotę całkowitego kontraktu. I zapewne przez rok będzie liderem tej klasyfikacji, bo za rok na rynek trafi Mike Trout, uznawany za najlepszego zawodnika MLB od lat. Chyba, ze Trout da zniżkę swoim Angels i zgodzi się na jakieś grosze. Tak wiec Phillies osiągnęli swój cel, a kto został na lodzie? Chyba najbardziej White Sox, którzy stworzyli sobie budżetowe możliwości na ściągnięcie i Harpera, i Machado, a zostali z niczym. Jak znam los, to teraz ściągną jakiegoś średniaka, za którego przepłacą. Najważniejsze, ze w końcu zakończyły się oba seriale kontraktowe i można się zainteresować czymś innym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...