Skocz do zawartości

Sporty amerykańskie


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Wilson się przenosi do NY ;)

 

Cytat

The Texas Rangers on Wednesday traded Seattle Seahawks quarterback Russell Wilson to the Yankees for future considerations. Wilson, a four-time Pro Bowler, is expected to appear at the Yankees' Grapefruit League camp in Tampa, Florida, sometime in February or March.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Meler napisał:

No ale pewnie w ciul niegwarantowanego. Inaczej chyba oszaleli :)

90M gwarantowane w pierwszych trzech latach. Idealnie mu wszystko weszło. Wszedł do drużyny przy 1-10, wygrali 5 razy i nagle zbawca i jutrzenka przyszłości ;) Miał potężna pozycje negocjacyjna, bo 49ers chyba nie mieli już koncepcji kogo ewentualnie brać. Do tego SF ma potężne rezerwy w SC, spokojnie sobie mogą dobudować resztę drużyny mając franchise QB, 

A Kirk dostanie pewnie tyle co Jmmy G, tyle, ze gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.02.2018 o 21:27, me_who napisał:

90M gwarantowane w pierwszych trzech latach. Idealnie mu wszystko weszło. Wszedł do drużyny przy 1-10, wygrali 5 razy i nagle zbawca i jutrzenka przyszłości ;) Miał potężna pozycje negocjacyjna, bo 49ers chyba nie mieli już koncepcji kogo ewentualnie brać. Do tego SF ma potężne rezerwy w SC, spokojnie sobie mogą dobudować resztę drużyny mając franchise QB, 

A Kirk dostanie pewnie tyle co Jmmy G, tyle, ze gwarantowane.

Gdzieś tam mi mignęło, że 72 mln są tylko gwarantowane. No ale tak czy siak - dużo zależy od tego jakie kolejne ruchy 49ers zrobią, bo mają trochę dziur. Ale jak dobrze ogarną, to mogą być PO w następnym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ernie Souchak napisał:

Darvish w Cubs.

Jednak Cubs sie złamali i dali mu długi kontrakt, 6 lat. To trochę sporo, bo Darvish ma 31 lat i w ostatnich latach kontraktu może już mieć kłopoty zdrowotne i spadek prędkości rzutu. Ale generalnie 126M za takiego gracza to nie są jakieś straszne pieniądze, zważywszy, ze Greinke czy Price dostawali kontrakty 200M+. Rotation Cubs wyglada na papierze znakomicie - Lester, Darvish, Hendricks, Quintana i Chattwood. No i Montgomery, który zarzekał sie, ze w tym sezonie chce grać jako starter. Zobaczymy gdzie trafi Arrieta w takim wypadku, bo o 200M jakich marzył może zapomnieć, ale bez Darvisha na rynku został ostatnim wielkim nazwiskiem bez kontraktu wśród pitcherow.

Odnośnik do komentarza

Jestem zaskoczony przenosinami Petersa. Może to ma związek z kilkoma jego dziwnymi zachowaniami w tym sezonie? 

 

Tymczasem Jags przedłużyli na trzy lata Bortlesa za ~54 mln. Myślałem że pójdą na całość i wiedząc, że mają już w miarę ogarnięty zespół, postarają się ściągnąć co najmniej średniej klasy QB (cousins?), który mógłby ich dowiezc do super bowl. Jak widać wola pieniadze przeznaczyć na inne pozycje. Blake chyba może być przeszczesliwy :-k

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2018 o 15:50, schizzm napisał:

Jestem zaskoczony przenosinami Petersa. Może to ma związek z kilkoma jego dziwnymi zachowaniami w tym sezonie? 

 

Tymczasem Jags przedłużyli na trzy lata Bortlesa za ~54 mln. Myślałem że pójdą na całość i wiedząc, że mają już w miarę ogarnięty zespół, postarają się ściągnąć co najmniej średniej klasy QB (cousins?), który mógłby ich dowiezc do super bowl. Jak widać wola pieniadze przeznaczyć na inne pozycje. Blake chyba może być przeszczesliwy :-k

Nie sądzę, Cousins na pewno będzie chciał coś koło 20 mln za sezon, raczej nie będzie ich stać. Myślę, że jednoznacznie wiążą się z Bortlesem na najbliższą przyszłość z zabezpieczeniem rozwiązania kontraktu, gdyby w ciągu dwóch sezonów grał słabo. Ewentualnie podpiszą jakiegoś weterana typu McCown czy Bradford.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...