Skocz do zawartości

IX zjazd - koszulki


Rekomendowane odpowiedzi

Na tych, ktore ja zalatwiam, nicki sie nie spieraja, tylko trwaja po wsze czasy. Wiec rozumiem, ze piszesz sie na dwie: jedna niezjazdowa B-17 i druga zjazdowa PJM 22 (na koszulkach zjazdowych nicki z forum)?

A słowo ciałem się stało :*

Odnośnik do komentarza
mam jeszcze jedno pytanie - wcześniej już deklarowałem chęć na niezjazdową, a czy jest możliwość zamówienia koszulki z samym logo CMForum z przodu bez nicka z tyłu?

Nie powinno byc problemu. Rozumiem, ze jedna ma byc z nickiem, a druga bez?

Odnośnik do komentarza
mam jeszcze jedno pytanie - wcześniej już deklarowałem chęć na niezjazdową, a czy jest możliwość zamówienia koszulki z samym logo CMForum z przodu bez nicka z tyłu?

Nie powinno byc problemu. Rozumiem, ze jedna ma byc z nickiem, a druga bez?

 

ma być tylko jedna - bez nicka

Odnośnik do komentarza

Kiedy masz zamiar zamknąć listę oraz złożyć zamówienie? Chcesz to zrobić teraz jakoś, czy w okolicach lipca dopiero? Gdyż chciałbym koszulkę, ale zjazdową, ale póki nie jestem pewny, że będę, to złożyć zamówienia nie mogę, stąd tak dociekam.

Odnośnik do komentarza

Ta feno, ale jak to słyszałem od pewnego z modów "zasady są jasne blablabla" i z tego co pamiętam to nie można zamawiać jak się nie jest na liście ;)

 

@SZk, czyli byś nie robił problemu, jakby doszło Tobie jeszcze jedno zamówienie tuż przed? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...