Skocz do zawartości

Łódzki Klub Sportowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ryszard Tarasiewicz został dzisiaj nowym trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego. Z klubem związał się umową do końca sezonu 2011/12.

49-letni szkoleniowiec w ostatnim czasie pozostawał bezrobotny. Wcześniej pracował w Śląsku Wrocław oraz Jagiellonii Białystok.

za 90minut.pl

 

Już oficjalnie. Myślę, że to nie najgorszy ruch, jednak IMO do Probierza troszku mu brakuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ryszard Tarasiewicz został dzisiaj nowym trenerem Łódzkiego Klubu Sportowego. Z klubem związał się umową do końca sezonu 2011/12.

49-letni szkoleniowiec w ostatnim czasie pozostawał bezrobotny. Wcześniej pracował w Śląsku Wrocław oraz Jagiellonii Białystok.

za 90minut.pl

 

Już oficjalnie. Myślę, że to nie najgorszy ruch, jednak IMO do Probierza troszku mu brakuje.

To czy nienajgorszy ruch okaże się dopiero na wiosnę... mecz z Bełchatowem to jakiś dramat, zero dynamiki, świeżości... z Jagiellonia już lepiej z motoryką, ale bardzo dużo niedokładności, strat, strasznie niska skuteczność. Trener Tarasiewicz jest słynny z wycieńczających motorycznych treningów, trochę niepotrzebnie robić to na koniec rundy...

 

Przed nami dwa mecze, gdzie już można dopisać magiczne 0 pkt. Ciężka zima się zapowiada, jeżeli nie znajdzie się chętny inwestor to na wiosnę ŁKS może nie wystartować, jeżeli Kenig i Urbanowicz dalej będą cisneli pasa. Mówi się o kolejnej próbie redukcji zarobków i rozwiązania kontraktów piłkarzy tj. Marcin Adamski (zarabia 35 tysięcy PLN miesięcznie). O tym co się mówi po ewentualnym spadku aż się boję napisać...

 

Tomek Hajto to jest człowiek idealny na to stanowisko

Hajto ? w jakim kontekscie ?

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Początek sezonu zwiastuje pewny spadek do trzeciej ligi.

 

Nie chcę mi się wierzyć, że uda się odbudować klub, który przecież jeszcze 14 lat temu zdobył mistrzostwo Polski. Nie ma stadionu (ostatnio tam byłem i dotąd łamię sobie głowę, jak można rozgrywać mecze na tym rozkopanym gruzie), z piłkarzy zaś kojarzę zaledwie kilka nazwisk - Wyparło, Gieraga, Salski, bracia Papikjany, Sasin, Stąporski (reszta to głównie szrot pościągany z trzecioligowej szarzyzny, prezentujący mizerny poziom). Nie ma już komunistycznych władz, które pompowałyby w klub kasę. Może lepiej by było oszczędzić wstydu i zakończyć działalność?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

nie zdobył a kupił ;) chyba nie trzeba się z tym kryć...

 

dzisiejszy artyzm w postaci 1-7 pokazał, że i o byt w II lidze mogłoby być trudno, w poniedziałek ma zapaść decyzja co do trenera Chojnackiego, który zawsze do tej pory był zbawieniem dla ŁKS, tym razem poprzeczka jest chyba jednak postawiona zbyt wysoko. Z drugiej strony jak nie "Choinka", to kto ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chodzą w ilości 1,5-2tyś na mecze w 4 lidze, i tak od B klasy. :P

dobra, kiedy upadło Radomsko i gdzie teraz są?

Klub przestał istnieć w 2007. Kibice stworzyli nowy twór o nazwie RKS 1979 Radomsko, który następnie połączył się z UKS Mechanik Radomsko, jednak tradycje zostały zachowane i nadal o klubie mówi się "RKS".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...