Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie problemy z gwiazdkami u trenerów??? Bo ja u siebie w Man City kupiłem 2 trenerów z atrybutami bramkarskimi 20 i w treningu mam tylko 4 gwiazdki a nie 5 :(

Tutaj też sie coś zmieniło, gdy zatrudniamy trenerów należy patrzeć nie tylko na atrybut główny, ale musimy zwrócić uwagę na wartość "determinacji".

 

 

A mógłbyś wiecej powiedzieć o tych treningach albo o rozpisce na 5 gwiazdek w obecnym patchu :)

 

Czy macie problemy z gwiazdkami u trenerów??? Bo ja u siebie w Man City kupiłem 2 trenerów z atrybutami bramkarskimi 20 i w treningu mam tylko 4 gwiazdki a nie 5 :(

Tutaj też sie coś zmieniło, gdy zatrudniamy trenerów należy patrzeć nie tylko na atrybut główny, ale musimy zwrócić uwagę na wartość "determinacji".

 

 

A mógłbyś wiecej powiedzieć o tych treningach albo o rozpisce na 5 gwiazdek w obecnym patchu :)

 

 

U mnie jakoś Reck i Kopke maja wysoką determinacje po 19 i 18 :) wiec to chyba nie tylko determinacja :)

Odnośnik do komentarza
Ja Ci tylko przekazuję to, co sam usłyszałem.

Możliwe, że nie chodzi o samą determinacje, trzeba próbować ;). Ja takiego problemu nie mam, bo zarząd się nie zgadza na kilku trenerów... :D

a jak ten Reck i Kopka stoją z resztą atrybutów?

 

sefko, mógłbyś powiedzieć coś więcej? nie mam konta na forum SI.

 

 

Motywowanie , Mentalność Reck ma po 11.

 

To jeszcze wyczytałem:

 

The training star system rates coaches on their overall coaching ability for that area of coaching. It takes into account the more relevant stats such as Motivation, Determination and Level of Discipline as well as his coaching skill for that area. This means rubbish coaches with just one great stat can't be seven star coaches.

 

Put simply, the stars now mean coaching regime quality.

Odnośnik do komentarza

Ano, trenerzy z 7* teraz mają mniej, a długoletnie kontrakty podpisane. Niech sobie te głąby jeszcze podpisy pod suwakami zlikwidują na ekranie taktycznym, w imię realizmu czy czegoś tam kuźwa innego ;| jakiś trener lepiej nauczy bronić 17 latka, bo się tak albo inaczej nazywa? To jest dobre na pierwszych 3 treningach - świadomość obcowania z gwiazdą. Potem umiejętności się liczą, a nie sława i reputacja :picard:

Odnośnik do komentarza
Ano, trenerzy z 7* teraz mają mniej, a długoletnie kontrakty podpisane. Niech sobie te głąby jeszcze podpisy pod suwakami zlikwidują na ekranie taktycznym, w imię realizmu czy czegoś tam kuźwa innego ;| jakiś trener lepiej nauczy bronić 17 latka, bo się tak albo inaczej nazywa? To jest dobre na pierwszych 3 treningach - świadomość obcowania z gwiazdą. Potem umiejętności się liczą, a nie sława i reputacja :picard:

 

Ale to że trener ma 5* zamiast 7* nie znaczy, że gorzej trenuje. Gwiazka jest sumą umiejetności techniczych, mentalnych i reputacji danego trenera. W końcu jednen trener pracuje w Arsenalu, a inny w Barnet, natomiast umiejętnosci moga mieć podobne. Trzeba było jakoś pokazać różnice. Ja tak sobie to tłumacze.

Odnośnik do komentarza

Powrócił ten sam problem jaki był w 1 patchu z szybko spadającą kondycją. W 70 minucie moi zawodnicy mają kondychę poniżej 70% przez co znowu pojawia się problem z kontuzjami. Ale z drugiej strony silnik meczowy fajnie się teraz prezentuje, a Polskie kluby sprowadzają obcokrajowców.

Odnośnik do komentarza

Panowie a jak wygląda sprawa z moją grą? Gram Lechem już 6 sezonów na patchu 9.2.0 .. Teraz wgrałem 9.3.0 i zmiany widać, że działają ale czy na pewno wszystkie? Wiem, że Databes nie będzie działać na starym sejwie ale np poprawa skuteczność napastników będzie działała? Nie miałem okazji testować ale brak cierpliwości robi swoje :(.

Odnośnik do komentarza
http://i44.tinypic.com/2i238mp.jpg

 

O Obraniaku słyszalem , ale o tym Panu nie.

 

Ten Pan czyli Johnny Szlykowicz to syn polskiego piłkarza Zbigniewa Szłykowicza, obecnie trenera w Auxerre( patrz: FM). Już kilka miesięcy temu była o nim mowa w związku z polską reprezentacją, z tym, że Obraniak zgubił papiery na "polskość", o Szlykowicz ma obywatelstwo. Obecnie gra w Neuchatelu Xamax.

Odnośnik do komentarza
Ten Pan czyli Johnny Szlykowicz to syn polskiego piłkarza Zbigniewa Szłykowicza, obecnie trenera w Auxerre( patrz: FM). Już kilka miesięcy temu była o nim mowa w związku z polską reprezentacją, z tym, że Obraniak zgubił papiery na "polskość", o Szlykowicz ma obywatelstwo. Obecnie gra w Neuchatelu Xamax.

 

Chodzilo mi o kontekst reprezentacyjny. Nie słyszalem, żeby był brany pod uwagę przy powoływaniach. Ale dzięki za przyblizenie sylwetki tego Pana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...