Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam inny problem. Gram Lechem Poznań, pierwszy sezon. No i niby wszystko fajnie jest, ale jakim cudem mogę sprowadzić takich zawodników jak : D. Parejo czy M.Torres z Realu, Thiago z Barcelony czy innych zawodników z Francji, Włoch czy Hiszpanii, nie wspominając już o zawodnikach z takich zespołów jak Liverpool czy Manchester United. Gram na patchu 9.0.3 i CM Rev Update.

Odnośnik do komentarza
Albo ja pecha, teraz obecnie mam w u-21 Jagi 5 kontuzji w 1 jedną czyli ogólnie 6 jak będzie więcej w jednym momencie to dam screena.

dobrze rozumiem? masz w pierwszym składzie JEDNĄ kontuzję i narzekasz?? Już nie wiem czy :picard: czy :keke:

Odnośnik do komentarza
Dobrze mnie zrozumiałeś, dzięki za screena. Nie wiem co się dzieje ale u mnie nie ma tej opcji, gram na standardowym skinie prawostronnym. Spróbuję z innym skinem ale to chyba nie ma znaczenia. Ma ktoś jakieś pomysły?

Jakim zespołem grasz?

 

 

Gram AC Milan 3 sezon, sejw od patcha 9.0.1.

Odnośnik do komentarza

Ja zaczalem nowa gre na patchu 9.0.3 w lidze polskiej i po 1 sezonie musze stwierdzic ze gra sie przyjemnie. Spadli outsaiderzy, w czolowce byli faworyci-wyglada dosc realistycznie.. Sama gra na boisku 3d wyglada dosc przyjemnie. Stworzyłem swoją pozycję którą w trakcie sezonu zmodyfikowałem odrobinę co wyszło mi na + i zdobyłem mistrza :zawstydzony: Co do gry napastników to wygląda okej- najwięcej goli strzelił Brożek i Boguski,potem skrzydłowi,rezerwowi napastnicy+kilka bramek z dystansu Sobola czy Jirsaka(czyli wydaje się być tak jak naprawdę). Jeśli chodzi o kontuzje to jest ich więcej, jednak nie na tyle żeby drażniło a nawet przypadło mi trochę do gustu.. :doh!: (większa rotacja w składzie :D -każdy dostał swoją szansę co w 9.0.2 nie zawsze mi sie zdazało). Używam cały czas treningi Tuga w wersji 09. Grałem na CMREV update i daje się odczuć większą reptuację ligi, co wpłyneło pozytywnie bo mogłem wkońcu kupić kogoś naprawdę dobrego. Jedyne co mi ciężko ocenić to pressing.. Czasem mam wrażenie jakby był zjebany bo moi jak debile czekają na przeciwnika przed polem karnym, a czasem Sobolewski ładnie przejmuje piłkę w środku pola albo bliżej bramki przeciwnika i leci ładna kontra skończona golem. No i wkońcu gra skrzydłowych i przedewszystkim bocznych obrońców wygląda super- kiedy im rozkaże to robią rajdy aż miło ;)

Generalnie podsumowując w moim odczuciu patch jestokej, jednak napewno ma jakieś małe bugi. 

Odnośnik do komentarza

Gram na nowym patchu od wczoraj, ale kontynuuje save z 9.01- Guanzghou Yiao. Najważniejsze spostrzeżenia to:

Zalety:

- Poprawa płynności meczu 3D

- Poprawa "meczowych" bug'ów (m.in. mniej poprzeczek, asyst bramkarza, itp.), w ogóle piłkarze poruszają się sensowniej, widać przynajmniej, że grają w piłkę nożną, a nie w bieganie we wszystkie strony świata bez celu

- Minimalne przyspieszenie gry

- Pojawienie się w statusie gry - Informacji o systemie

- Rozbudowane "informacje" w menu prowadzonego klubu (chyba, nie było)

Wady:

Nie stwierdzono (jak na razie ;) )

 

Podsumowanie: Polecam wszystkim, którzy się wahają, a krytykom radzę dokładnie przeanalizowanie poprzednich patch'y, i obiektywne porównanie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

witam i pytanie dla tych ktorzy nie widza roznicy w pressingu jak wy sobie z tym poradziliscie bo mnie to juz krew zalewa zamiast biec do zawodnika i mu odebrac pilke podbiegaja i chodza kolo niego a oni sobie drybluja podaja i strzelaja jakos mnie to irytuje strasznie moe ktos pomoze w rozwiazaniu tego problemu lub napisze jak z tym sobie poradzic

Odnośnik do komentarza
Gram na nowym patchu od wczoraj, ale kontynuuje save z 9.01- Guanzghou Yiao. Najważniejsze spostrzeżenia to:

Zalety:

- Poprawa płynności meczu 3D

- Poprawa "meczowych" bug'ów (m.in. mniej poprzeczek, asyst bramkarza, itp.), w ogóle piłkarze poruszają się sensowniej, widać przynajmniej, że grają w piłkę nożną, a nie w bieganie we wszystkie strony świata bez celu

- Minimalne przyspieszenie gry

- Pojawienie się w statusie gry - Informacji o systemie

- Rozbudowane "informacje" w menu prowadzonego klubu (chyba, nie było)

Wady:

Nie stwierdzono (jak na razie ;) )

 

Podsumowanie: Polecam wszystkim, którzy się wahają, a krytykom radzę dokładnie przeanalizowanie poprzednich patch'y, i obiektywne porównanie. Pozdrawiam!

 

A ja miałem "przyjemność" zacząć NOWĄ grę na NOWYM patchu 9.3! Spostrzeżenia:

WADY - tryb 3D na 2-rdzeniowym procku z 4 gb ram jak się przycinala, tak się przycina; nadcelność strzałów z dystansu zawodników niepredysponowanych do tego, nadcelność podań/zagrań zawodników programu, w ogóle NADREALIZM prowadzenia gry przez program, a Niemiłosierny REALIZM gry ekipy gracza, tzw.: SPALONE - program ma zacięcie do wskazywania jako będącego na "spalonym" zawodnika, który na tymże NIE JEST(bug od patcha 9.1 do 9.3), są to tylko nieliczne, najbardziej uprzykrzające grę elementy które wciąż pozostają bez poprawy ze strony SI, a z którymi zmagam się od dawna. Jeśli naniesiono jakiekolwiek poprawki to były one tylko kosmetyczne...

 

ZALETY: na razie nie zauważyłem...

 

OGÓLNIE: patch niczego nie poprawia... dodano jedynie % zużycie procka, aby chyba jedynie "zadziwić" Intel'a :D

Odnośnik do komentarza
WADY - tryb 3D na 2-rdzeniowym procku z 4 gb ram jak się przycinala, tak się przycina;

To musi być wina po Twojej stronie, więc nie ma co zrzucać na patcha.

 

 

:o:D

 

 

I co się dziwisz? U mnie przy takiej samej konfiguracji nic nie przycina

Odnośnik do komentarza
WADY - tryb 3D na 2-rdzeniowym procku z 4 gb ram jak się przycinala, tak się przycina;

To musi być wina po Twojej stronie, więc nie ma co zrzucać na patcha.

 

Dwurdzeniowy Intel 2 GHZ, 3 GB RAMu i WinXP, a problem taki sam - mecze w 3D się momentami przycinają. Dodam, że na patchu 9.0.2 było płynnie.

Co ciekawe, cały czas 0% użycia procesora. :|

Odnośnik do komentarza
WADY - tryb 3D na 2-rdzeniowym procku z 4 gb ram jak się przycinala, tak się przycina;

To musi być wina po Twojej stronie, więc nie ma co zrzucać na patcha.

 

 

:o:D

 

 

I co się dziwisz? U mnie przy takiej samej konfiguracji nic nie przycina

 

Właśnie dlatego się dziwię :|

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku nowszych nie ma. Żadna inna gra problemów nie sprawia, a i ta przed patchem w wersji trzeciej takich nie sprawiała. Dla mnie wniosek jest jeden - patch coś zjebał. :| I dlaczego cały czas użycie procka to 0%? To normalne?

 

EDIT: Rozegrałem pełny sezon i co się jeszcze rzuca się w oczy: piłkarze w czasie meczu zachowują się jak debile, gra jest jeszcze prostsza niż na poprzedniej łatce, piłki nie dotyczą prawa fizyki no i gra cholernie zamuliła. Teraz ta gra wygląda na wersję beta, a nie finalną. Kompromitacja SI, wracam do 08, następnej nie kupię. Szkoda kasy...

Odnośnik do komentarza
Może zainstalujcie nowsze sterowniki do grafiki.

 

Mam troszkę lepszy sprzęt niż Salamander i w ogóle mi się nie tnie :>

 

Mam nowe stery... Ale nie tylko o 3D tu chodzi, gdyby to był jedyny problem z a niedorobioną grą... Właśnie znowu, przez nadidealne rozprowadzanie piłki przez program muszę zakończyć przedwcześnie mecza,i oczywiście... LOAD SAVE. I tak do bólu!!! Program kanuje to ja go pałką! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...