Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Gacek

Gry historyczne ze stajni Paradoxu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Mnichów i Zarazę, czekam na eventy "Dziecko Rosemary" i leczenie nowotworów poprzez amputację kończyn tudzież usunięcie połowy twarzy.

Czasami jeszcze kastrują :)
  • Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, możecie mi napisać, jak po paradoxowemu jest lekarz?

No i co w radzie oznaczają postawy: Loyalyst, Pragmatist i Holy coś tam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te postawy oznaczają jak dany członek rady będzie głosować, czego chce i jak się zachowa.

Lekarz? Court Physician, idź do honorowych tytułów i tam masz.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Te postawy oznaczają jak dany członek rady będzie głosować, czego chce i jak się zachowa.

Lekarz? Court Physician, idź do honorowych tytułów i tam masz.

Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak przytrzymasz chwilę kursor nad symbolami tych wszystkich pragmatyków i glory houndów, to wyskoczy Ci ramka z wyjaśnieniem na jakiej zasadzie oni głosują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętaj też, że chcesz loyalistów. Przy wyborze rady najeżdżając na przewidywane zachowania kandydata masz też informacje co wpływa na wybór. Lojalny chyba musi lubić władcę i bonus dodaje trusting i chyba kind.

Co do lekarzy nie zdziw się jak grypę będą leczyć odcięciem ręki ;) mając dlc jade dragon (zapewne kiedyś kupisz :P) możesz uzyskać od cesarza lekarza, a oni zawsze są świetni (chociaż też lubią co nieco uciąć człowiekowi)

• Lubię! 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem zafascynowany, tym jak nadworny lekarz będzie się sprawował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lecząc grypę najpierw zafundował kilka blizn a później jeszcze wykastrował postać...

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze w Mnichach, można synowi wybrać karierę duchowną

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętaj też, że członków rady możesz przekupić, żeby w jednym głosowaniu Ciebie wsparli, ale potem bodajże przez rok wisisz im przysługę.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pamiętaj też, że członków rady możesz przekupić, żeby w jednym głosowaniu Ciebie wsparli, ale potem bodajże przez rok wisisz im przysługę.
Dzięki. Pytanie jeszcze jedno, co daje korona nad hrabstwem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwiększa 'skupienie' na tym hrabstwie. Przyspiesza wzrost prosperity i chyba na reddicie czytałem, że można dostać dodatkowy, 7 holding, ale tego osobiście nie widziałem i nie wiem czy to nie bzdura

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zwiększa 'skupienie' na tym hrabstwie. Przyspiesza wzrost prosperity i chyba na reddicie czytałem, że można dostać dodatkowy, 7 holding, ale tego osobiście nie widziałem i nie wiem czy to nie bzdura
Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam pytanie, czy można najmłodszego syna wysłać do zakonu (mam Monks)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Prawy przycisk na jego profil i tam powinny być opcje, po angielsku to coś się zowie force/order to tak vows.

• Lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Prawy przycisk na jego profil i tam powinny być opcje, po angielsku to coś się zowie force/order to tak vows.

Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze trzeba dokupić Synów Abrahama i kariery duchowne dla najmłodszych latorośli stoją otworem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jeszcze trzeba dokupić Synów Abrahama i kariery duchowne dla najmłodszych latorośli stoją otworem.
A samo SoA jako DLC nie jest takie złe, więcej zakonów rycerskich, bardzo fajne, ale rzadkie eventy i możliwość wyboru papieża - fajny sposób na topienie kasy.

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem i będę pchał syna na Papieża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Brachu napisał:

Nie zapominaj o Jade Dragon i rozwalaniu kolosów niesprawiedliwie przekokszonymi inwazjami skośnych ;D miej jednocześnie syna papieża i syna cesarza! Samemu najlepiej władając cesarstwem rzymskim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta