Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Gacek

Gry historyczne ze stajni Paradoxu

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy do tego nie dotarłem :D

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dla mnie było zbyt mało czasu;). Ale ja nie mam dodatków więc zaczynałem za czasów Bolesława Śmiałego i jak widać po mapach zabrakło mi trochę czasu, choćby na to aby wyeliminować Węgry i sprawić aby moje Ks. Pecz graniczyło z resztą Cesarstwa. Z końca gry poza Węgrami niech się cieszy Ruś i przede wszystkim Orda bo strasznie ode mnie dostała po d...;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to da się grać do końca w ck2 :o btW nie wiecie moze o jakichs promkach na dlc/ bo jutro mam wypłątę i korci trochę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to da się grać do końca w ck2  btW nie wiecie moze o jakichs promkach na dlc/ bo jutro mam wypłątę i korci trochę
Do końca promocji zostały 2h.

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holy shit, Holy Fury!!!

https://www.paradoxplaza.com/crusader-kings-ii-holy-fury/CKCK02ESK0000057-MASTER.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie koniec dobrych wieści z PDXconu
Nowe DLC do EU IV Dharma, co z rzeczami zapowiedzianymi wcześniej w patchu moze byc ciekawe.
NOWe DLC do HOI4 (choć mam gre, to jakoś mnie nie rajcuje, wiec sie nie wypowiem) https://hoi4.paradoxwikis.com/Man_the_Guns

ORAZ NOWĄ GRĘ, Imperator Rome, czyli nowe, mam nadzieję lepsze Eu:Rome. Podobno będzie dostępna kowersja do CK2 nawet. http://www.benchmark.pl/aktualnosci/imperator-rome-age-of-wonders-planetfall-nowosci-od-paradox.html

W linku opisano też nowe inne gry od Paraodoxu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm korci mnie aby kolejny raz rozpocząć chów wsobny małych habsburżątek... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem dłuższy czas. Włączyłem grę i widzę że prawie nie ma polskich słów. Co jest? Język się wyłączył? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie grałem dłuższy czas. Włączyłem grę i widzę że prawie nie ma polskich słów. Co jest? Język się wyłączył? 
Gra w polskiej wersji językowej to masochizm, zwłaszcza z włączonym debugowaniem czy modami. Dla bezpieczeństwa i spokojnej gry wróć do wersji angielskiej.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnych modów ani dlc, dwa msc temu było wszystko ok( wiadomo są bugi ale łatwo było dojść o co chodzi) a teraz jest jakaś masakra. Prawie nic nie tłumaczone a jak już to z powszechnym ae. Przecież nic nie zmieniałem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi