Skocz do zawartości

Gry historyczne ze stajni Paradoxu


Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie było zbyt mało czasu;). Ale ja nie mam dodatków więc zaczynałem za czasów Bolesława Śmiałego i jak widać po mapach zabrakło mi trochę czasu, choćby na to aby wyeliminować Węgry i sprawić aby moje Ks. Pecz graniczyło z resztą Cesarstwa. Z końca gry poza Węgrami niech się cieszy Ruś i przede wszystkim Orda bo strasznie ode mnie dostała po d...;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

to nie koniec dobrych wieści z PDXconu
Nowe DLC do EU IV Dharma, co z rzeczami zapowiedzianymi wcześniej w patchu moze byc ciekawe.
NOWe DLC do HOI4 (choć mam gre, to jakoś mnie nie rajcuje, wiec sie nie wypowiem) https://hoi4.paradoxwikis.com/Man_the_Guns



ORAZ NOWĄ GRĘ, Imperator Rome, czyli nowe, mam nadzieję lepsze Eu:Rome. Podobno będzie dostępna kowersja do CK2 nawet. http://www.benchmark.pl/aktualnosci/imperator-rome-age-of-wonders-planetfall-nowosci-od-paradox.html

W linku opisano też nowe inne gry od Paraodoxu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Nie grałem dłuższy czas. Włączyłem grę i widzę że prawie nie ma polskich słów. Co jest? Język się wyłączył? 
Gra w polskiej wersji językowej to masochizm, zwłaszcza z włączonym debugowaniem czy modami. Dla bezpieczeństwa i spokojnej gry wróć do wersji angielskiej.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Obejrzałem prawie do końca odcinki @vrc o Svitjod i wróciłem w tamte okolice.

 

yY6MuOE.png

 

Gram Nordladem, niestety mam córkę a Svitjod powoli się rozrasta. Może jak podbiję Państwo Koli, zostanę Wielkim Wodzem. Brakuje złota aby utworzyć tytuł Wielkiego Wodza Finlandii albo Wielkiego Wodza Nidaros.

Odnośnik do komentarza

Zostaje szybko sobie zrobić syna, albo ohajtanie matrylinarnie córeczki. No jeszcze mógłbyś mieć w 'technologii' któryś tam poziom w prawach kobiet, ale to pewnie nie będzie to pierwsze. Nie jestem pewien czy na tribalu nie można zmienić tego dziedziczenia, ale mocno mi się wydaje, że nie. W takim wypadku: przejście na feudalizm, zmiana focusu na podryw i robienie wszystkiego co się da, aby dostać syna lub małżeństwo z jakimś leszczem, który się na to zgodzi = strata prestiżu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...