Skocz do zawartości

Gry historyczne ze stajni Paradoxu


Rekomendowane odpowiedzi

Tribal, a bez punktów technologicznych nic nie zrobię.

 

Okienko z portetem Duke pokazuje stan jego wojsk razem z wasalami?

 

Mam w planie atak na Wielkie Wodzostwo Jaćwież składające się z dwóch prowincji i stąd moje pytanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Brachu napisał:

Tribal, a bez punktów technologicznych nic nie zrobię.

 

Okienko z portetem Duke pokazuje stan jego wojsk razem z wasalami?

 

Mam w planie atak na Wielkie Wodzostwo Jaćwież składające się z dwóch prowincji i stąd moje pytanie.

 

 

Tak jak najedziesz na te wojska masz dokładną rozpiskę ile ma swoich wojsk, a ile sił wasali. Pamiętaj, że jeszcze musisz kontrolować ile on ma prestiżu, bo może zwołac dodatkową armię i zrobić Ci kuku ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Tak jak najedziesz na te wojska masz dokładną rozpiskę ile ma swoich wojsk, a ile sił wasali. Pamiętaj, że jeszcze musisz kontrolować ile on ma prestiżu, bo może zwołac dodatkową armię i zrobić Ci kuku
mojemu rośnie prestiż 5 na miesiąc. Teraz ok. 500 mam. Muszę mieć siłę oddziałów większą. Teraz Warcamp idę na III trier.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jakoś wybrnąłem, drogą przekupstw i błagań, z opresji. Odcinek pojawi się wieczorem na kanale :)

 

Zakupiłem również dodatek The Way of Life. Mam nadzieję, że nie skomplikuje mi to mojego nordyckiego życia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Jakoś wybrnąłem, drogą przekupstw i błagań, z opresji. Odcinek pojawi się wieczorem na kanale
 
Zakupiłem również dodatek The Way of Life. Mam nadzieję, że nie skomplikuje mi to mojego nordyckiego życia.
fajny jest, ma za zadanie skupiać władcę na danym obszarze życia, np na rodzinie, zarządzaniu krajem, dzieciaków też dotyczy

moi tylko na zarządzaniu się skupiają. Bez sianka nie ma łupanka ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...