Skocz do zawartości

Gry historyczne ze stajni Paradoxu


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.01.2018 o 07:22, z0nk napisał:

Zwiększa 'skupienie' na tym hrabstwie. Przyspiesza wzrost prosperity i chyba na reddicie czytałem, że można dostać dodatkowy, 7 holding, ale tego osobiście nie widziałem i nie wiem czy to nie bzdura

ja dostałem dodatkowy holding, niemniej to było w prowincji na dalekiej północy z dwoma holdingami.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Keith Flint napisał:

ja dostałem dodatkowy holding, niemniej to było w prowincji na dalekiej północy z dwoma holdingami.

Tyle lat Burakami, tyle samo lat Lizusami (chyba 300) i nigdy nic takiego się nie wydarzyło :sad: widocznie około 500 godzin w ck2 to za mało ;(

 

20 minut temu, Brachu napisał:

co to jest 'holding'?

Miejsce, w którym budujesz miasto/zamek/świątynię w hrabstwie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, stefan1984 napisał:

No, grałem :) jedno hrabstwo z którego powstało Imperium Wendyjskie, znacznym ułatwieniem jest przyjecie chrztu jak tylko się da, potem wprowadzenie feudalizmu i jakoś leci :) zostało mi z 300 lat, epidemia dżumy i Mongołowie, pasuje po roku skończyć ten sejw :)

Gratulacje

19 minut temu, Feanor napisał:

Nie zrozumiałem... planujesz zakończyć ten sejw przez Mongołów?

 

Cold Ones to tacy sataniści niechrześcijańscy bodajże. 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Nie zrozumiałem... planujesz zakończyć ten sejw przez Mongołów

 

Nie, skąd Chodziło mi o to, że te plagi jeszcze przede mną, Tatarzy gdzieś tam się dopiero pojawili daleko, tyle że dawno nie grałem i już mało pamietam kto jest kim a szkoda by było taki fajny sejw nie dograć. Tyle że nie chce mi się

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam 86 godzin na liczniku i ciągłe, nieustępujące wrażenie, że o CK2 nie wiem nic. Umarł Król który silną ręką trzymał Wikingów jako skonsolidowane państwo. Teraz potworzyły się nowe, mniejsze księstwa plus Królestwo Danii którego na mapie nie było od kilkudziesięciu chyba lat. Muszę poogarniać te wszystkie zależności w sukcesjach :/ FM łatwiejszy :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Mam 86 godzin na liczniku i ciągłe, nieustępujące wrażenie, że o CK2 nie wiem nic. Umarł Król który silną ręką trzymał Wikingów jako skonsolidowane państwo. Teraz potworzyły się nowe, mniejsze księstwa plus Królestwo Danii którego na mapie nie było od kilkudziesięciu chyba lat. Muszę poogarniać te wszystkie zależności w sukcesjach FM łatwiejszy
ja też nie znam wszystkiego. Najlepsza jest primogentura najgorszy gavelkind.

W strefie tekstowej są wypociny tekstowe dotyczące CK2.
l
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ja bardzo, bardzo powoli przymierzam się do Stellarisa. Postaram się w ciągu 2 miesięcy zakupić wszystkie dodatki i ruszam z grą Póki co zerkam sobie na innych graczy na YT i łapię konkretną zajawkę.
graj w CK2, fan czeka.

Jakiego programu do obróbki filmu używasz?
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, vrc napisał:

Ja bardzo, bardzo powoli przymierzam się do Stellarisa. Postaram się w ciągu 2 miesięcy zakupić wszystkie dodatki i ruszam z grą :) Póki co zerkam sobie na innych graczy na YT i łapię konkretną zajawkę.

niedługo ma wyjść nowy dodatek "Apocalypse" a wraz z nim patch 2.0 całkowicie zmieniający rozgrywkę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...