Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Spotkała mnie ciekawa sytuacja. Kilka miesięcy temu w każdej przeglądarce tekst pojawił się napisany kursywą. Nie mam pojęcia, jak to się stało. Po prostu włączyłem FF i nagle napisy były pochyłe. Nie działo się to na każdej stronie, ale np. na CMF, czy FCMC. Na początku nie wyglądało to za fajnie, ale z czasem się przyzwyczaiłem. Dziś sobie ściągnąłem Mini Racing Online (wiadomo, sezon F1 się zaczął ;) ) i podczas gry dostałem wiadomość na gg. Nie chciałem wyłączać MRO całkowicie, więc zminimalizowałem je przez Alt+Tab. Wchodzę na CMF i widzę, że... wszystko jest już normalnie. Niestety po wyłączeniu gry, tekst wraca do poprzedniego stanu. Ma ktoś pomysł, przez co może to być spowodowane?

BTW, coś takiego miał Pavlo na Operze i znalazł rozwiązanie problemu, które na Mozilli nie działa.

Odnośnik do komentarza

To zwykle oznacza problem z domyślnymi czcionkami Windozy. Forum jedzie chyba na Verdanie, więc sprawdź, czy w /Fonts masz pełną rodzinę Verdany (Verdana Bold, Verdana Bold Italic, Verdana, Verdana Italic), jeśli nie pożycz od innego użytkownika tej samej Windozy co Twoja i nadpisz. To samo trzeba sprawdzić z pozostałymi (Arial może być częstym winowajcą).

Odnośnik do komentarza

Dziwnie się ostatnio zaczęła moja Opera zachowywać. Otóż, gdy ją wyłączę i włącze jeszcze raz wylogowywuje mnie ze wszystkich stron, czy to z forum, czy z NK, po prostu z każdej. W ustawieniach nic nie grzebałem, zaczęło się to dziać nagle z dnia na dzień. Opera zaktualizowana do najnowszej wersji 9.26.

 

Any ideas?

Odnośnik do komentarza

Przybywam z problemem nie tylko z Operą, ale także i innymi przeglądarkami (FF, IE). Otóż jak chodzę po różnych stronach, po prostu przeglądam Internet, to wszystkie te przeglądarki mi się co jakiś czas (i na jakiś czas) wieszają :|

Stało się tak dopiero po niedawnej defragmentacji, która w końcu, po ponad roku użytkowania bez formatu, musiała nastąpić. I teraz mam pytanie: wie ktoś, o co może chodzić? Próbowałem juz przeinstalowywać Operę, ale nic to nie dawało.

A te zwiechy naprawdę są wkurzające...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam dość poważny problem z Operą. Nie wiem czy to jest wina przeglądarki czy nie, ale nie mogę nic wyszukać w google. Net normalnie chodzi, google się ładuje, inne strony też bez problemu, tylko jeśli chcę coś znaleźć, to nic się nie dzieje. :/ Obojętnie co nie wpiszę i nacisnę enter bądź szukaj, to przeglądarka nie reaguje. W IE wyszukuje bez problemu. Robiłem już reinstal ale nie pomogło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...