Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie mogę się połączyć z internetem przez IE. Wkurza mnie to, bo nie mogę przez to w pełni wykorzystać możliwości Picassy. Nie wiem kiedy zaczęło się tak dziać, bo od początku używam Firefoxa, który działa normalnie. Systemowy firewall go nie blokuje, innego nie posiadam, antywirusa odinstalowałem i nic. Co może być przyczyną tego problemu i jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Co jest przyczyną - nie mam pojęcia. Kiedyś też mi się tak zdarzało. Używasz IE6, czy IE7? Spróbuj może użyć jakiejś nakładki na IE, np. Maxthon (polecam wersję Classic). Podejrzewam że to problem z aplikacją (może wirus jakiś), silnik IE pod nakładką powinien działać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

problem z FireFoxem 2.0.0.12- nie mam głosu na wszystkich stronach z filmikami, muzą itp itd. dźwięk pojawia się tylko na Onecie. mogę sobie pooglądać klipy razem z muzyką. na innych stronach filmik idzie ale już nic nie słychać (choćby na YouTube czy innych). co z tym fantem da sie zrobić? coś to blokuje czy jak? nie tak dawno przeglądarka była przeinstalowana.

Odnośnik do komentarza

a ja chce polecic ciekawa wtyczke do FF:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5579

nie bede tutaj pisal co ona robie, ale fjne efekty daje na roznych stronach:)

Aczkolwiek mam pewien problem z ta wtyczka:/

W pracy instalowalem sobie system od nowa i prawie nic nie mam jeszcze tam zainstalowane i ta wtyczka dziala. Niestety nie chce ona sie wlaczy na kompie w domu:/

Wyskakuje jakis blad i zamyka mi przegldarke:/

Nie wiem w czym tkwi problem, jak by ktos instalowal to i mial pdobny problem to moze napisac czy cos wie jak to naprawic.

 

PS.

Jeszcze 2 linki:

Motyw:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/2562

wtyczka do hmmmm monitorowania poprawnosci skladni stron (przydatna jak ktos robi strony www):

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1843

 

Macie jakies ciekawe wtyczki?;)

Odnośnik do komentarza

nikt nie odpowiedział na moje pytanie więc sam sobie poradziłem :kekeke:

ale tak na przyszłość daję odpowiedź dla ewentualnej reszty :

 

Problem w tym że Firefox nie odtwarza dźwięku na stronach np z filmami?!!

 

odp:

 

1.uruchom/regedit - szukasz takiego klucza:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\drivers32

 

2.prawy myszki-->nowy->wartosc ciagu

3.wpisujesz wavemapper

4.prawy myszki->modyfikuj

5.wpisujesz msacm32.drv

6.dajesz ok

7.zamykasz regedit

 

i wsio działa luzik i extra.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam dość dziwny problem i nie wiem co z nim zrobić. Otóż wszystko mi niby działa : FTP, Counter-Strike, Gadu-gadu, MSN itp. Ale od czasu do czasu, a teraz coraz częściej nie moge wczytać żadnej strony www. Przez żadną przeglądarke nie moge się połączyć. W cmd wpisuję ping google.pl i nic. Nic się nie pokazuje. Nie wiem co z tym zrobić. Dzieje się to już od kilku dni. Moge dwie godziny surfować a tu nagle nie działa. Pozostaje mi tylko w CS'a grać ;P Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...