Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak pisałeś Smetek i lipa :(. Komputera nie formatowałem od jego nowości, czyli od ~3,5 roku i z powodu takiej błahostki na pewno nie przerwę takiej złotej passy ;).

Jak nic się nie poradzi to wrócę do FFa, ale z ciężkim sercem, bo na Operze wszystko działa zdecydowanie gładziej, nie miałem jeszcze żadnego crasha, zużywa mniej zasobów, włącza się żwawiej... no jest po prostu w mojej opinii zdecydowanie lepszą przeglądarką niż FF. Odnośnie flasha mam zupełnie odwrotną opinię niż Ty Smetek :P. FF uwielbia przymulić jak jest więcej niż jedna zakładka video, nierzadko lubił się wyjebać na plecy, a w operze wszystko działa jak ta lala.

Odnośnik do komentarza

no to formacik. możesz jeszcze ew. wywalić jeszcze raz, testowo utworzyć nowe konto pod windą i pod nim zainstalować opere, zobaczysz czy bedzie to samo - jeśli tak to masz coś syfiastego w systemie

 

zdarza sie jej i bez flasha wykraszować, zazwyczaj przy pracy na 2 okna. działa szybciej i zjada mniej zasobó to fakt, no ale... korzystam tylko z sentymentu w tej chwili(o ile mam czas odpalić kompa w domu)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem jak to wpisać w google więc zapytam tu, może ktoś mi pomoże.

 

Jest sobie taki słownik, Larousse Online, który ma koło wyrażeń głośniczki, i jak się kliknie ten głośnik, to miły lektor czyta dane wyrażenie. I wszystko było fajnie do pewnego czasu i nie wiem, czy to wina przeglądarki, czy to zmiana na stronie i czy to jest w ogóle odwracalne, kiedy po kliknięciu w głośniczek otwiera się nowa strona z playerem, o coś takiego:

ClPfVgW.png

 

I o ile nie ma się co czepiać, bo wszystkie linki działają, to jest to niewygodne, bo nie widzę tekstu i muszę się cofać za każdym razem...

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Ech, wybór na rynku przeglądarek jest coraz mniejszy. Najpierw okazuje się, że Maxthon donosi na użytkownika Chińczykom, a wkrótce to samo robić będzie Opera, kupiona przez tychże Chińczyków. Lisek i jego warianty (TB na przykład) pozostaje chyba jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie lubią się dzielić swoimi danymi z Chińczykami.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...