Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Pulek

Przeglądarki internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś możliwość, żeby jakieś stronki oglądać w wybranym przez siebie kodowaniu? Nie chce mi się za każdym razem zmieniać kodowania, tylko dlatego, bo ktoś złe kodowanie dał :/

Używam FF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaktualizował mi się dziś FF, jednak dręczy mnie jedna rzecz. Otóż gdy otwieram zakładki, używając polecenia otwórz wszystkie w kartach, aktualne karty zostają zamknięte :| Wcześniej pozostawały nienaruszone, można jakoś temu zaradzić?

Edit: nieaktualne :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

edit:

poprzednio był tu post wychwalający nową wersję Safari, ale z niewyjaśnonych powodów chwalona przeglądarka opublikowała jedynie pół pierwszego słowa. Tym samym pean na jej cześć uznać nalezy za przedwczesny ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Czy istnieje sposób na to, by w IE7 lewy klawisz ALT nie wywoływał paska menu? Strasznie komplikuje to pisanie polskich liter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Otoz, nie wiedziec czemu zmniejszyly mi sie czcionki, tak jak to widac na zalaczonym obrazku.

W każdym otwartym oknie (np eksploratorze), czy tylko Mozilli? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi o treść strony, tylko czcionkę w panelach :doh!: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko w FF.

Spróbuj zmienić skina (dla pewności ściągnąć nowego jakiegoś) - prawdopodobnie zabrakło mu jakiejś czcionki i zastąpił domyślną :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już mnie zaczyna irytować ten Firefox. Czy za każdym razem po resecie, nawet jak nie mam włączonej przeglądarki, musi gubić moje ciasteczka?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż wygasną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko w FF.

Spróbuj zmienić skina (dla pewności ściągnąć nowego jakiegoś) - prawdopodobnie zabrakło mu jakiejś czcionki i zastąpił domyślną :]

To nie to, próbowalem pare razy i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was korzysta z SeaMonkey? Mam ją od wczoraj (to chyba jakiś klon NN) i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę wywalić IE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ktoś z Was korzysta z SeaMonkey? Mam ją od wczoraj (to chyba jakiś klon NN) i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę wywalić IE.

To jest kontynuacja (?) Mozilli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To jest kontynuacja (?) Mozilli.

Za Wiki: SeaMonkey - stworzony na bazie Gecko pakiet programów składający się z przeglądarki internetowej, klienta poczty i grup dyskusyjnych, edytora stron HTML oraz klienta IRC. Jest to kontynuacja pakietów - Mozilla Suite 1.7.x jak i Netscape Navigator 7.x .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam najnowszego FF z adblockiem. Niestety blokuje mi również rzeczy, które nie chcę, żeby były blokowane. Dotyczy to głównie umieszczanych na stronach gazety.pl filmów z ich własnego serwisu. Adblock YouTuba nie rusza, ale filmy z serwisu wideo.gazeta.pl już tak, nawet gdy czytam artykuły na gazecie. Jak dodać do zaufanych ten serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj jakiś link do strony z takim filmikiem, to może się uda wymyślić odpowiednią regułę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi