Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązane, daję "pomógł" :) Otóż zgubiłem kartę sim, a ta którą kupiłem była z jakąś blokadą na nieodpowiednie treści dla dzieci (faktycznie, w sam raz dla takiego starego konia) I tak poza wifi nie mogłem obejrzeć grzesznych stron, wysłać sms o podwyzszonej płatności na różne konkursy czy dzwonić po wróżkach. Również Opera mini była zablokowana, sam nie wiem dlaczego. Pomogło wsadzenie normalnej karty sim.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Włączyłem dziś kompa, klikam Chroma i nie działa. Pojawia się komunikat, że Chrome przestał działać. Nawet panel się nie zdąży wyświetlić. Ni jak nie idzie odpalić przeglądarki. Wczoraj wieczorem było wszystko ok. Przeinstalowanie też nie nie daje.

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Przesiadłem się na Operę i ogólnie fajnie jest, tylko wyjebała się jedna rzecz, mianowicie działa mi w niej tylko jeden głośnik. Stało się to po tym, jak wpięcia głośników do suba się poluzowały. Obrałem przewody na nowo, wpiąłem je i wszędzie się naprawiło, ale Opera zdaje się, że przestawiła się na tryb, w którym działa, no właśnie, tylko jeden głośnik. Kiedy odtwarzam muzykę czy odpalam streamy meczów na FF jest ok, a na operze dźwięk dochodzi tylko z przedniego lewego głośnika (głośniki to genius 5005, są w systemie 5.1). Nie chciałbym wracać do FFa przez to, bo Opera jest faktycznie lepsza, płynniejsza i zdecydowanie mniej awaryjna (bezawaryjna tak w zasadzie póki co).

Odnośnik do komentarza

Może to:

 

Start-->Uruchom, wpisz "regedit" i OK
Znajdź klucz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\drivers32

a)PPM-->nowy->wartość ciągu
b)wpisujesz- wavemapper
c)PPM-->modyfikuj
d)wpisujesz- msacm32.drv
e)dajesz OK
Zamykasz rejestr.

 

 

 

Wtyczki np flash aktualizowałeś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...