Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

reinstalowałeś przeglądarkę ? masz ją w najnowszej wersji ? trik z "pokaż pulpit" nie działa ?

Przy pokaż pulpit taki sam problem. Reinstall był, najnowsza wersja przeglądarki. Najlepsze, że to się zaczęło dziać samoistnie, jakby było efektem właśnie którejś z aktualizacji.

 

Meler, już obczajam

 

reinstalowałeś przeglądarkę ? masz ją w najnowszej wersji ? trik z "pokaż pulpit" nie działa ?

Przy pokaż pulpit taki sam problem. Reinstall był, najnowsza wersja przeglądarki. Najlepsze, że to się zaczęło dziać samoistnie, jakby było efektem właśnie którejś z aktualizacji.

 

Meler, już obczajam

 

Też nie to. :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chrome postanowił wymienić mi niektóre czcionki regular na italic. Dzieje się to tylko na niektórych stronach (m.in na forum). Reinstalacja (z wywalaniem wszystkich danych i czyszczeniem rejestru) nie przyniosła żadnej zmiany. Jakiś pomysł o co mu chodzi?

 

Win7

Odnośnik do komentarza

no to tak, ciasteczka i pliki tymczasowe usuwales ?

 

czy podczas reinstalacji usunales folder "dane aplikacji" ?

 

po pelnej reinstalacji (uninstall, rejestr i dane aplikacji) odpal i nie podpinaj konta google do chrome i zobacz czy jest to samo

 

Tak.

 

Tak.

 

Zaraz spróbuję ;)

Nope, still same shit :|

Odnośnik do komentarza

I had this problem too. In case anyone searches for this issue (like I did) here is how I solved it.

First, you need to determine which font is screwing up. In Chrome right-click on text which is italic and select "Inspect Element". You'll get a menu at the bottom of the screen. Make sure the Elements tab is selected in the top left and then scroll down the section on the right until you find some stuff talking about fonts and then a lists a bunch of fonts.

Secondly, go to your fonts folder. Start Menu >> Control Panel >> Fonts. Find the first font in the list from Chrome. In my picture's case it's Verdana. Find that in your fonts folder. If you open the font you will see all of its variants which are installed on your computer. E.g. Bold, Italics... I was missing "Verdana Normal". This meant that Chrome was looking for Verdana Normal and didn't see it so picked the next closest thing (Verdana Italics).

 

Use the Start Menu, goto Control Panel then Fonts. This actually opens up the font directory. Then double click the problem font file. Close it and re-open Chrome.

 

Odnośnik do komentarza

 

I had this problem too. In case anyone searches for this issue (like I did) here is how I solved it.

First, you need to determine which font is screwing up. In Chrome right-click on text which is italic and select "Inspect Element". You'll get a menu at the bottom of the screen. Make sure the Elements tab is selected in the top left and then scroll down the section on the right until you find some stuff talking about fonts and then a lists a bunch of fonts.

Secondly, go to your fonts folder. Start Menu >> Control Panel >> Fonts. Find the first font in the list from Chrome. In my picture's case it's Verdana. Find that in your fonts folder. If you open the font you will see all of its variants which are installed on your computer. E.g. Bold, Italics... I was missing "Verdana Normal". This meant that Chrome was looking for Verdana Normal and didn't see it so picked the next closest thing (Verdana Italics).

 

Use the Start Menu, goto Control Panel then Fonts. This actually opens up the font directory. Then double click the problem font file. Close it and re-open Chrome.

 

 

 

Znalazłem to wcześniej (przegrzebałem linki w google) :) Thx, but that's not it. Mam pliki fontów, które są zaznaczone w wersjach regular, italic, semibold, narrow i black :|

Odnośnik do komentarza

Hi all! I have the solution. It seems this sort of thing happens when the system font (in this case arial) that is used by default by your average browser goes missing, for whatever reason. This causes browsers to use other fonts as a replacement.

The solution is simple. Download the European Union Expansion Font Update from Microsoft, here is the link:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=16083

Install this file. Make sure to go into control panel -> fonts and check whether or not you have the regular arial font within the arial font family folder.

I hope this works for you guys as it did for me!

 

Sorry, szukam po omacku, ale ewidentnie problem jest w czcionkach pobieranych przez Chrome z HDD.

 

Jeszcze jeden pomysł - przesiądź się na FF :P

Odnośnik do komentarza

Problem ciężki do opisania, a co dopiero rozwiązania. Sprawa dotyczy Google Chrome, a kłopot pojawia się, kiedy minimalizuję okno przeglądarki, żeby zerknąć na pulpit, a potem staram się do niej powrócić. Uchwyciłem to na screenie: http://i.imgur.com/OyRotVw.png

 

Jak widzicie - przeglądarka jest aktywna, o czym świadczy lewy górny róg oraz kursor myszki, który wskazuje coś z otwartego facebooka. Czyli przeglądarka jest "aktywna", ale przesłania ją Excel. Rozwiązaniem jest kiikanie do bólu na pasku startu w Google Chrome - za którymś razem działa i przeglądarka powraca w pełnej krasie.

 

Szperałem w necie i widzę, że nie tylko ja zmagam się z tym problemem:

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome-pl/YRU99i4sWiM

http://forum.dobreprogramy.pl/ponowna-maksymalizacja-okna-w-przegl%C4%85darce-i-niewidoczne-okno-google-chrome-32-t462219/

 

Może te opisy dadzą wam lepszy pogląd na sprawę. Liczę na waszą pomoc! :)

powracam z tym problemem, dzisiaj ponowny reinstall chrome, usuniete dane aplikacji, ccleanerem wyczyszczony rejestr, zdaje sie, ze wszelkie slady po chromie zatarte... no i wlaczam przegladarke i smiga super, nie ma problemu z minimalizowaniem, jednak jest tak fajnie tylko do czasu synchronizacji z moim kontem - kiedy sie zaloguje problem powraca. co moze to powodowac?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Nie działa mi opera mini gdy telefon nie jest połączony z siecią przez Wi-fi. Z tego co się orientuje będzie to wina ustawień konfiguracji które mi przyszły z Orange po włożeniu karty, inne przeglądarki działają a na tej gdy chcę wyczytać stronę pojawia się komunikat "Zawartość zablokowana przez operatora". Wysłałem sobie ustawienia internetowe jeszcze raz, przeinstalowalem operę, wyczyscilem pamięci, restart telefonu, i dalej działa na przykład Chrome, a toto wcale nie wczytuje stron albo w.w. komunikat. Orange pop na kartę, samsung galaxy young, android 4.1.2 czyli chyba nie najaktualniejszy. Przez wi-fi wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...