Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Od zawsze używałem Mozilli i od zawsze wkurza mnie kwestia zasobożerności tej przeglądarki. Do wcześniejszych wersji zawsze znajdowałem jakieś tutoriale z ustawieniami, dzięki którym udawało mi się obniżyć żarłoczność lisa. Ale do najnowszej wersji już pewnie nie będą działać. Tu pojawia się moje pytanie - czy ktoś może znalazł w internecie zestawienie, która wersja Mozilli zużywa najmniej ramu? Albo może ktoś ma listę ustawień, które można wprowadzić w configu?

 

I jeszcze jedno - od której wersji Mozilli jest Plugin Container?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja używam Comodo IceDragon, trochę odchudzona wersja FF.

 

I pytanie a propos obu powyższych przeglądarek. Nie działają mi filmiki na NFL.com. W sumie to od momentu zainstalowania AdBlocka, najpierw Plus, potem Edge. Przy obu jest to samo. Oczywiście na próbę wyłączyłem blokowanie na wszystkie podstrony NFL.com, ale to daje tylko tyle, że filmiki wczytują się co któryś raz. Muszę np. odświeżać kilka razy albo próbować otwierać nowe, wtedy jest szansa, że któryś zaskoczy. Ma ktoś jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Szybki masz ten internet? Mam FF i Adblock i wydaję mi się,że strona po prostu potrzebuje chwili czasu,aby załadować player do odtwarzania. A to blokowanie chyba nie potrzebne,bo ja nie zrobiłem a flimik załadowało :eusa_eh:

 

E; Jak się domyślam najnowszy flash zainstalowany. Włączyłem 10 losowych na necie 1mb/s i podczas ściągania akutalizacji Origina i nie było żadnego problemu z otworzeniem żadnego. Popróbuj symbol 'domka' (strony domowej) i powrót do poprzedniej strony znów.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Problem ciężki do opisania, a co dopiero rozwiązania. Sprawa dotyczy Google Chrome, a kłopot pojawia się, kiedy minimalizuję okno przeglądarki, żeby zerknąć na pulpit, a potem staram się do niej powrócić. Uchwyciłem to na screenie: http://i.imgur.com/OyRotVw.png

 

Jak widzicie - przeglądarka jest aktywna, o czym świadczy lewy górny róg oraz kursor myszki, który wskazuje coś z otwartego facebooka. Czyli przeglądarka jest "aktywna", ale przesłania ją Excel. Rozwiązaniem jest kiikanie do bólu na pasku startu w Google Chrome - za którymś razem działa i przeglądarka powraca w pełnej krasie.

 

Szperałem w necie i widzę, że nie tylko ja zmagam się z tym problemem:

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome-pl/YRU99i4sWiM

http://forum.dobreprogramy.pl/ponowna-maksymalizacja-okna-w-przegl%C4%85darce-i-niewidoczne-okno-google-chrome-32-t462219/

 

Może te opisy dadzą wam lepszy pogląd na sprawę. Liczę na waszą pomoc! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...