Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam problem z odtwarzaniem mediów na Facebooku. Kiedy klikam w odtwarzanie jakiegoś "polubionego" klipu z youtube okienko znika, zostaje sam link. Co ciekawe - kiedy chodzę przez link bezpośrednio na youtube klip się normalnie odtwarza. Podobnie jest z materiałami na onecie. Tyczy się to jedynie Firefoxa, bo na IE jest normalnie. Ktoś wie co może powodować taką sytuację?

 

Edyta podpowiada, że winna była wtyczka adblock plus :] tak więc problem rozwiązany :)

problemem jest wtyczka flash, dla IE jest inna i dla pozostalych przegladarek jest... inna, sprobuj przeinstalować jeżeli jeszcze tego nie robiłeś, na operze/chrome takie same objawy co na złocistym lisku ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Parę godzin temu mój FF nagle, ni z tego ni z owego, zaczął wyświetlać wszystko pogrubioną czcionką. Poszperałem trochę, ustawienia czcionki w FF nie pomogły, ale zainstalowałem pakiet czcionek do windy, pogrzebałem w rejestrze i prawie pomogło, tzn. niektóre strony "wróciły" do normy, a części nadal jest pogrubiona. Niby błaha sprawa, można się przyzwyczaić, ale jest to strasznie wkurzające. Można to jakoś naprawić ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Mozilla Firefox, 17.0.1

 

Od jakiegoś czasu wyskakują mi... jakieś nie wiem jak to nazwać - reklamy? Coś, gdzie można zagrać, wybrać i wysłać sms (regulamin na dole strony na pół strony) albo coś podobnego. Mam adblocka, jak dodaje kolejne do listy zablokowanych to wyskakują następne albo nawet te same, ale bez tego flasha do grania. Wirusa nie mam, bo skanowałem ostatnio, mój antywir to Microsoft Security Essentials. Przeinstalowałem przeglądarkę - to samo. :/

 

 

Takie coś:

 

http://i48.tinypic.com/1jrnys.png

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

od kilku dni posiadam problem z Chrome.

 

nie chcą się wczytywać (przywieszają się) niektóre strony. niby kółeczko się kręci a strona nic, nie wczytuje się. przykłady: Polygamia, Hopaj, TVN24, joemonster.

przejść na inną zakładkę nie ma problemu, ale zatrzymać "wczytującą się" zakładkę i klikając inną to nic nie daje.

 

na IE nie ma problemu z takimi stronami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...