Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

ale jakaz to spersonalizowana instalka skoro ta rzekoma personalizacje narzuca Ci producent - jakbym dostal gola przegladarka i wchuj dodatkow cobym mogl wybrac ktore chce sobie dorzucic to wtedy bymsmy mogli mowic o personaizacji.. a tak... dajze spokoj - naprawde sugerujesz, ze specjalisci IT beda sie interesowac zrobionym pod nich IE8? ktory de facto jest reklama wss.pl, wybranych stron i blogow... :] czyli faktycznie generalnie chodzi o skierowanie uzytkownika na dany content. dosc tani chwyt.

 

to my tez mozemy zrobic super spersonalizowana instalke IE8 dla scenowiczow - wrzucimy do ulubionych linki do forum i stron! :D

Tu masz narzędzie do tego ;)

http://technet.microsoft.com/en-us/ie/bb219517.aspx :P

Odnośnik do komentarza

mam taki problem:

po zmianie kompa, na nowym zainstalowalem FF 3.0.8 Jednak kilka razy dziennie wywala mi sie przegladarka i pojawia sie napis:

http://img25.imageshack.us/img25/1874/36610619.jpg

Reinstalowalem FF i nadal to samo. Gdy mam otwarte z 5-7 okien i cos przegladam- potrafi z 5 razy na dzien wywalic sie.

czy to moja wina? systemu? ich blad i nie tylko ja to mam? Co z tym moge zrobic?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z Mozilla Firefoxem od jakiegos czasu:/ otóz praktycznie za kazdym razem gdy wejde na strone musze sie logowac np.: nk, last.fm, youtube czy nasze CMF, co wczesniej nie mialo miejsca bo bylem utomatycznie logowany i wystarczylo raz na rok sie zalogowac a teraz musze za kazdym razem klikac zaloguj i wpisywac to samo po kilka razy dziennie :/ Czym to jest spowodowane i jak to naprawic ? :) z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję tylko, że to odpowiedni temat. Otóż od dłuższego czasu mam problem z wrzucaniem zdjęć. Korzystałem z wielu stron umożliwiających hosting m.in. tinypic, bankfotek, imageshack, zapodaj.net, fotosik. Jedynie photobucket umożliwia mi to, lecz to trochę nużące co chwila się logować, aby wrzucić choćby awatar...

 

Używałem Firefoxa, IE i Opery.

Odnośnik do komentarza

Przykładowo.

 

Tinypic:

Przerwane połączenie

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony

Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.

Fotosik:

Błąd wejścia/wyjścia

Bankfotek:

Przerwane połączenie

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.

Zapodaj:

Przerwane połączenie

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.

Imageshack:

No files were uploaded

FMScreenshots:

Przerwane połączenie

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, jest problem z FF 3.0.10. System: Vista Home Premium, 3 GB RAM-u. Zero innych włączonych programów, jednak FF po kilku godzinach przeglądania stron zżera ponad 170 mega pamięci, filmy z YT tną się niemiłosiernie. Zainstalowane wtyczki: Tab Mix Plus, AdBlock Plus, Flashblock. Co robić? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...