Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

Dokładnie, myślałem, że to moje krejzipisí, ale widzę, że to powszechne. Jak na betę to trochę alfą zalatuje. Głupie, skoro chcą rynek pecetów podbić, bo ja już tak prędko drugiej szansy im nie dam.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem sobie megaupload toolbar do firefoxa (kibicowskie filmiki zasysałem) i teraz mam problem takiego typu:

 

Zawsze kiedy w pasku adresu liska wpisywałem jakiś hasło to przenosiło mnie do wyników wyszukiwania google, teraz wychodzi mi do yahoo. Da się znowu zrobić coś takiego, żeby wyszukiwało w googlach czy nie bardzo?

 

Aha toolbar odisntalowalem już

Odnośnik do komentarza

Testowałem Safari i... porażka. Włącza się dłużej od Firefoxa, a podobno jest szybsza od Opery (która odpala się błyskawicznie). Źle wyświetla polskie strony i zamula kompa. Kiedy chciałem wejść w zakładki wystąpił błąd aplikacji i wszystko się zamknęło. Ogólnie do niczego...

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Operą. Włączyłem normalnie kompa, połączyłem się z netem, otwieram w Operze stronę i wyskakuję info "Wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta..............". Otworzyłem jeszcze raz, ale to samo. Uruchomiłem instalke, naprawiłem, ale dalej ten sam błąd, więc odinstalowałem całkowicie i zainstalowałem ponownie, ale ten błąd cały czas wyskakuje !!. Da sięto jakoś naprawić ?

Odnośnik do komentarza

Ja bym proponował przeinstalować ją do innego zupełnie katalogu (nie domyślnego). Wcześniej ściągając nową in stalkę (dla pewności), oczyściwszy uprzednio rejestr przez 'regedit' i ręczne wywalenie wszystkiego co ma w nazwie Opera. Jak to nie pomoże to by wyglądało na to, ze coś z systemem musi być, no bo co innego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...