Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...
  • 10 miesięcy później...

Ziomeczki, jakiś pomysł czemu lisek postanowił od dzisiaj wypierdalać takie cudo przy otwieraniu stron takich jak: fb.com, x-kom.pl, morele.net czy nawet gmail.com

 


Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

    Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
    Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Dzwoń do Zuckerberga :kekeke: 

 

Na bank mi pomoże w sprawie x-koma, gmaila i moreli śmieszku :)

 

3 godziny temu, jmk napisał:

Masz dobrą godzinę w kompie?

Aktualizacja najnowsza przeglądarki? Tylko Firefox ma tak?

Skopiuj sobie profil Firefoxa utwórz nowy i wklej zawartość. starego.

 

Tak

Tak

Tak, tylko lisek. Na Chromie i Edge działa normalnie.

Wyczyściłem wszystko, odinstalowałem, wyczyściłem foldery i bez zmian :-k

 

Chyba trzeba będzie pokazać fakera liskowi w domu.

Odnośnik do komentarza

Hmm, a wejdź tu:

 

C:\Users\TwojaNAZWA\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles

 

Zrób kopię tego folderu co tam się nazywa ciągiem znaków,  potem usuń cały folder, włącz Firefoxa. Powinien się zrobić nowy folder, jak chcesz mieć swoje dane to do tego nowego profilu wklejasz wszystko z tej kopii.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Naciśnij klawisze +R na klawiaturze. Otwarte zostanie okno uruchamiania programów.

W oknie dialogowym Uruchom wpisz polecenie:
firefox.exe -P
Uwaga: możesz użyć -P, -p lub -ProfileManager (wszystkie opcje powinny działać).

Naciśnij przycisk OK. Powinno otworzyć się okno zarządzania profilami programu Firefox.

 

I utwórz nowy.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Antywirus wył?

Tryb awaryjny kompa?

Aktualizowałeś Windowsa?

Jeszcze to znalazlem ;)

 

Nawet jeśli twój modem lub router są włączone i nie wyświetlają żadnych błędów, być może wystąpił problem z twoim dostawcą usług internetowych. Skontaktuj się z odpowiednią firmą by uzyskać więcej informacji.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

droga gawiedzi, chciałbym w końcu zrobić porządek w przeglądarkach, obecnie na 2óch komputerach mam operę - ale zakładki mam rozsynchronizowane i do tego nie trybi mi nc go, wiec i tak musze miec chrome albo inny firefox.

 

chciałbym mieć wszędzie jedną przeglądarkę, najbardziej przyzwyczajony jestem do opery, ale trochę mi ten nc+ go kuleje. czy ktoś z Was korzysta z synchronizacji i może podpowiedzieć czy lepiej chrome czy firefox?

 

w zasadzie poza synchronizacją zakładek czasem korzystam z:

- automatycznego odświeżania - zawsze coś znalazłem w dodatkach nawet dla opery

- VPN - opera akurat ma to wbudowane

 

podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie będziesz patrzyła na "hurr durr Google wie wszystko o mnie", to chyba jednak Chrome jest najlepszy. Ja z niego korzystam od lat i jedyny minus kilka lat temu był, że jak się zcrashował, to czasem nie udawało mu się przywrócić wszystkich kart, ale obecnie nie ma z tym żadnego problemu. Nawet często na twardo go wyłączam całkowicie, bo czasem nie trybi Chromecast i to jest jedyny sposób, żeby naprawić, i nawet jak się automatycznie nie otworzą, to zawsze są w historii zgrupowane jako "ostatnie zakładki".

 

Ale nie twierdzę, że FF jest jakoś specjalnie gorszy. Raczej już kwestia preferencji, u mnie przede wszystkim właśnie Chromecast, z którego korzystam codziennie. No i automatycznie jeśli Chrome jest popularniejszy, to więcej jest dodatków itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...