Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na mojej przeglądarce internetowej, jak i każdej innej strony nie wyświetlają mi się we właściwej formie. Np. główna strona CMF wyświetla mi się na 2/3 ekranu, beż możliwości zminimalizowania tego bocznego panelu, bo go po prostu nie widzę. Część zdjęć nie wyświetla się też np. na Facebooku czy Sourtitoutsi. Flash uaktualniony, Java także. Nie mam pojęcie w czym może tkwić problem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Chrome pokazuje mi prawidłowe kolory obrazków, jednak FF tego nie robi za każdym razem - potrafi na tej samej stronie pokazać dobre kolory a obok złe.

I jest tak w każdym FF próbowałem 3.6, 8, 9 i 10.

Dla porównania:

Chrome

Firefox

 

Spójrzcie, że niektóre elementy jak logo T-ME czy belka "wspierają nas" po prawej mają prawidłowe odcienie. O co tu chodzi :/

Odnośnik do komentarza

Ok, ale gdzie tam widzisz "dobre kolory, a obok zle" w screenie z FF? Wszystkie kolory sa rozne od tych z Chrome.

 

Zwracam honor, specjalinie sobie color pickera sciagnalem zeby sprawdzic - faktycznie czesc jest identyczna - nie sa to moze elementy flashowe?

Nie, choćby zdjęcia nie są flashowe. Niektóre belki tak, ale zdjęcia nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu Facebook (i tylko fb) ładuje się niezwykle wolno, właściwie rzadko kiedy wczytuje się do pełnego stanu, a gdy już się tak stanie, przy próbie przeładowania już nie wchodzi. Dwa razy czyściłem wszystkie dane internetowe CCleanerem. Ktoś wie, jaka może być tego przyczyna? Sprawdzałem na Operze, FF, Chromie, a nawet na IE.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od pewnego czasu mam problem z odtwarzaniem mediów na Facebooku. Kiedy klikam w odtwarzanie jakiegoś "polubionego" klipu z youtube okienko znika, zostaje sam link. Co ciekawe - kiedy chodzę przez link bezpośrednio na youtube klip się normalnie odtwarza. Podobnie jest z materiałami na onecie. Tyczy się to jedynie Firefoxa, bo na IE jest normalnie. Ktoś wie co może powodować taką sytuację?

 

Edyta podpowiada, że winna była wtyczka adblock plus :] tak więc problem rozwiązany :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...