Skocz do zawartości

Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam. Czy z dworca Wrocław Główny na lotnisko jest jak spory kawałek drogi? Może też ktoś wie ile kosztuje ew. zostawienie bagaży w przechowalni na lotnisku?

 

Afaik trochę km to jest.

 

Komunikacja miejska normalnie na lotnisko dociera? :>

 

Z tego co widzę z ul. Dworcowej leci na lotnisko przyśpieszona linia 406

Odnośnik do komentarza
Pytanie mam. Czy z dworca Wrocław Główny na lotnisko jest jak spory kawałek drogi? Może też ktoś wie ile kosztuje ew. zostawienie bagaży w przechowalni na lotnisku?

 

Afaik trochę km to jest.

 

Komunikacja miejska normalnie na lotnisko dociera? :>

 

1. W chu...i jeszcze ciut ciut

2. Autobus 406.

3. Co do przechowalni, to nie mam pomarańczowego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Nikt z Was nie mieszka blisko dworca głównego? Wtedy może byłaby możliwość zostawienia toreb, aby iść na miasto coś zjeść, a później bym ruszył z moimi znajomymi na lotnisko...

 

Nie wiem co dla Was oznacza "daleko". 30-40 min drogi autobusem? :)

 

Najbliżej to chyba Sarna ma :-k

 

30 min? Chyba bez korków :P

Odnośnik do komentarza
Nikt z Was nie mieszka blisko dworca głównego? Wtedy może byłaby możliwość zostawienia toreb, aby iść na miasto coś zjeść, a później bym ruszył z moimi znajomymi na lotnisko...

 

Nie wiem co dla Was oznacza "daleko". 30-40 min drogi autobusem? :)

 

Najbliżej to chyba Sarna ma :-k

taaa... zaledwie 45 minut od dworca (Tramwajem)...

chcoiaz dzisiaj przy minimalnym ruchu jechalem 30 minut z dworca do siebie :-k

Odnośnik do komentarza

Sytuacja awaryjna :) Ma ktoś namiary na jakiś tani nocleg we Wro? Jakiś dom studencki/hostel etc.? Chodzi głównie o cenę, szkoda mi płacić po 50-60 PLN za nocleg zważywszy, że zajęcia kończę koło 21-ej w sobotę, a w niedzielę o 9-tej już jestem na uczelni. Wiem, że doba hotelowa etc., ale może ktoś ma sprawdzone miejsce :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...