Skocz do zawartości

Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jako pierwszy z imprezujących dorwałem forum, więc krótka informacja - było (jak nie-zwykle) wyjątkowo ;] Klejący się do wszystkiego, co się rusza Bebok - kryptogej, maksymalnie stonowany Michu - oaza spokoju i komentator meczóe BuLi (są 4 kategorie goli w niemieckiej lidze - Tor, Eigentor, Keine Tor i Hajtor :kekeke:), czołowy czilałtmen T-m oraz zbunkrowany w końcówce imprezy Marcel. Oraz dwie urocze Magdaleny - T-mowa i moja (kolejność dowolna)... ;] A ja tam byłem przypadkiem...

Odnośnik do komentarza

Uuuch, bylo mocno, wygiecie 18.

 

Najpierw miszczostwo swiata w logistyce - wyciagnac Ceglarka na miasto. W autobusie sie tak zmeczyl, ze musialem mu wlasnym klaszowym sweterkiem pot ocierac. Jak sie pozniej okazalo moj wysmiewany sweterek uraotowal wieczor Guliemu, ktorego duzy i brzydki pan nie kcial wpuscic. Juz w knajpie hermetycznosc zartu osiagnela poziom 20, zupelnie nie rozumiem, czemu dziewoja Kamteka nie rozumiala co sie stanie z Nottm Forest jakby przeniesc do Anglii Motherwell i Dunfermline. Parada atrakcji miala tez w programie liczne inscenizacje kekow, kekekekow, rotflow i dohow. Niestety w Celticu na parkiecie bylo dretwo jakby gibalo sie tam 40 Bebokow wiec poszlismy do siakiejs innej knajpy, gdzie bylo mniej dretwo i nawet ja bylem chwile na parkiecie. Niestety tam dokonalo sie moje zniszczenie za pomoca Warki JP, ktora mi Marcelek sprezencil i ktora mnie prawie zabila...

 

Powrot do domu tez byl klimatyczny. Najpierw czekalismy 30 min na autobus. Me_who caly czas sie pytal czy juz jedzie, pol przystanku mialo polewke ze mnie i z Marcela, z przerwa na wystapienie HujoPleksiglasa, ktory przyszedl zjebac jakas zdechnieta murchle. W autobusie Me_who usilowal mnie jakiejs pani zostawic zupelnie nie przewidujac ze bezemnie nie wygralby pozniej druzynowych mistrzostw Dolnego Slaska w ROTFLU synchronicznym na asfalcie w kategorii Open* .

 

Pozdro dla kumatych.

 

* Idac jakas uliczka juz prawie pod domkiem T-m'a ktos rzucil smiesznym tekstem i w reakcji na to zrobilismy z Michem cudownie zsynchronizowanego ROTFLA na asfalcie.

Odnośnik do komentarza

Wypad do Wrocka miszcz :keke:

Chciałbym podzziękowac gospodarzowi wycieczki i jego przemiłej żonce :* Podziękować Bebusiowi za jego czar, spryt, niebanalny głos i robienie konkurencyjnej jajecznicy :lol: No a Marcelowi za jego "drineczki" :]

Specjalnie dla Was rotfl z dohem zakończony potrójnym szpicbergenem :bebok: Podziękowania także dla Kamtusia i jego dziewoi (Kamtek dwa dni z rzędu wyszedł z domu - myślę, że w lokalnej prasie to temat numer jeden :lol: ) a także Guliego i jasonxa, z którymi spędziłem kilka miłych godzin na rozmowach o fussballu, gdy mniej męska część towarzystwa poszła tańczyć ;)

Poza tym widok Guliego w pomarańczowym swetrze Bejzboka - nie do zapomnienia :lol:

Gwoździem całej wycieczki był przystankowy kabaret pt. "Nie dotykaj mnie" by Marcel i Bejzbok :rotfl: Po prostu cały przystanek z nich kulał :lol:

 

Było bardzo sympatycznie i w pociągu aż mi się smutno zrobiło, że muszę już wracać. Ale jest nadzieja, że w tym tygodniu jeszcze się zrewanżuję jakimś grylem czy cuś na działce :>

 

PS - ktoś wie skąd można wziąć ten zajebisty turecki kanał, gdzie kolesie piorą laski po ryjach? :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Bardzo serdeczne podziękowania za kapitalnie spędzony czas dla wszystkich obecnych ;).

 

Zwłaszcza dla Micha i Beboka za przyjazd do Wrocka.

 

Z tego miejsca dziękuje Bebokowi za sweterek, dzięki któremu mogłem wejść do knajpy (nie, nie było tak, że bez koszulki byłem :kekeke: ). Zastanawiam sie tylko jak taka chudzinka jak Bebok może taaaaaki wieeeelki sweter nosić. Ja sie w nim topiłem, to co miał powiedzieć Bebok?

 

Dziękuje Michowi i jaxxowi za pogaduszki o futbolu, Michowi za browarka (na pewno się zrewanżuję!).

 

Prośba do jaxxa - mów następnym razem, żeby ubrać się na wyjściowo, a nie, żeby nie brać sportowych butów :keke:

 

T-m i Kamtek z żonami oraz Marcel - również dzięki za imprezkę - wprawdzie nie mogłem przyzwyczaić się do Kamtka pijącego colę, no ale cóż, jeszcze nie raz do Nowej Soli pojedziemy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...