Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
fatih

[CM 01/02] - Uaktualnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gram co prawda na grudniowym ale na wrześniowym wszystko ładnie pięknie. Bodaj 12 lig DB normal i wczoraj skonczyłem 3 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie gram co prawda na grudniowym ale na wrześniowym wszystko ładnie pięknie. Bodaj 12 lig DB normal i wczoraj skonczyłem 3 sezon.

Grałeś od 2008 roku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest ok, byl problem ale juz rozwiany jesli wszystko poinastalujesz jak trzeba to chodzi, ps. robie patcha wlasnei od decmber tapanified wiec sprawdzam na biezace all ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za zgloszenie poprawimy w lutowym wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W programie Langtool.exe zamieszczonym w katalogu gry jest opcja

Convert LDB to TXT (lang)

Co mam wpisać w ostatnia rubrykę language

Gdy wpisuję

eng.lng

eng

english

komunikat brzmi UNKOWN LANGUAGE

Co mam wpisać ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie musisz czasem podać całej ścieżki do pliku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dolacze sie do tematu bo nie chce zakladac nowego. Jest jakis patch/update ktory zmienia strukture polskiej ligi ? tzn nie ma grup ale cala tabela tak jak teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

retro i september multi league ,oba powinny byc na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a nie musisz czasem podać całej ścieżki do pliku?

Próbowałem

To nie to :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na polski zmienić chcesz? To podajesz ścieżkę do cmpl.txt, jak np jest w folderze cmpl, to cmpl/cmpl.txt a niżej data/language.ldb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Co daje opcja v cmpatcher 3.10 enable hard al tactics? to że komputer będzie użyvał trudnych taktyk czy to że ja NIE będe mógł użyvać oszukańczych taks?

na tym cmpather 3.10 (+patch 3.68+september multi) mogę do voli korzystać z np. peter_mod2.tct i innych. A z rok temu na tapanim i jakimś cmpatcheru miałem zablokovane taktyki tego typu. Chciałbym je zablokovać jak? czemu tak się dzieje?

2) gdy vłączam "zozoa addon3" vyskakuje mi błąd - aplikacja nie została vłaścivie zainicjovana (0x0000135). Próbovałem navet przeinstalovać patche i cm i to samo.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zablokowane? Jak babcie kocham gram od 2006 na Patchach Tapaniego i nic mi nigdzie nie blokowalo. Enable Hard AI Tactics sprawia że komputerowi managerowie graja kilerami jak np Destroy, WWW2 czy wyżej wymieniony Peter_mod2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak zablokowane? Jak babcie kocham gram od 2006 na Patchach Tapaniego i nic mi nigdzie nie blokowalo. Enable Hard AI Tactics sprawia że komputerowi managerowie graja kilerami jak np Destroy, WWW2 czy wyżej wymieniony Peter_mod2.

jak dziadka kocham, grałem rok temu na patchu tapaniego i miałem zablokovane taktyki (o ironio!) róvnież te te o których tutaj vspomniałeś.

Dean, deeev może vam coś na ten temat viadomo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy można grać na tym patch'u bez zaktualizowanych składów? Tzn. włączyć opcje przypieszenia gry i trudniejszych taktyk grając na składach z patcha 3.9.68.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2) gdy vłączam "zozoa addon3" vyskakuje mi błąd - aplikacja nie została vłaścivie zainicjovana (0x0000135). Próbovałem navet przeinstalovać patche i cm i to samo.

-sciagnij service packa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-sciagnij service packa

a jakiś inny pomysł niż ściąganie service packa istnieje???? (może jakieś pojedyńcze pliki vystarczą?) bo u mnie ta opcja odpada.

Co do zablokovanych taktyk v CM to było chyba v DEAN PATCHERS. rar http://forumcm.net/index.php?showtopic=450&st=80 jestem pravie pevien ze nie mogłem załadovać podrasovanych taktyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacytuj mi dokladnie taki post w którym jest zablokowany peter_mod2 czy inny shit (bez obrazy, ale co to za przyjemnosc wziac taktye ktora wymyslil jakis cfaniak i ze skladem ogórków wygrywać wszystko. Nie ma to jak stworzyc własne ustawienie). Nawet jeśli tak jest to wchodzisz do folderu z taktykami i zmieniasz jego nazwe na np. ogorkowe_442 i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na polski zmienić chcesz? To podajesz ścieżkę do cmpl.txt, jak np jest w folderze cmpl, to cmpl/cmpl.txt a niżej data/language.ldb

Człowieku mi chodzi o coś "prawie dokładnie odwrotnego" ;)

Chcę z pliku ldb "wyciągnąć" txt

ale tylko z jęz. ang a nie ze wszystkimi

Ps.

dzieki za chęci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi