Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
fatih

[CM 01/02] - Uaktualnienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na fileplanet cmrev jest do ściągnięcia ten patch co sprawia, że mamy grę po Polsku, ale mi on nie działa. Robię wszystko tak, jak jest opisane w instrukcji a nadal mam język duński.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podmień plik language.ldb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przecież mówię, że zrobiłem wszystko co jest napisane w instrukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to masz pewnie patch 3.9.68 o ile mi wiadomo spolszczenie działa tylko na golwej wersji i 3.9.62

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może Polski komentarz do Cma 01-02?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to masz pewnie patch 3.9.68 o ile mi wiadomo spolszczenie działa tylko na golwej wersji i 3.9.62

Nie instalowałem żadnych patchy, wgrywam te spolszczenie na gołą wersję ściągniętą z championshipmanager.co.uk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to dlatego masz problem działa na 3.9.62 poputaj starszyzny na forum bo ktos z nich to chyba nawet robił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pracuje nad nowym pomyslem- bez errorowym polaczenie retro czyli 4 polskei ligi z najnowszym champmanem, ktorego w siumie tez jestem wspolautorem

bylyby to dwie niezalezne bazy danych, ktorych jednakze nei trzeba by bylo podmieniac po prostu:

jak komus znudzila by sie gra w polska lige zmienilby tylko 2 literki klikajac odpowiednia komende i moglyb grac na champmanie najnowszym na normalnej lidze wloskiej.

1.oczywiscie nie moza by np laczyc ligi polskiej z ligami na champmanie ale nei trzeba by za to wszystkiego za kazdym razem instalowac

2.oczywiscie bedzie odpowiednia nstrukcja obslugi, pierwsze testy wypadly dobrze, musze uaktulinc jescze poelskei sklady w retro i nowe ligi w champmanie

3. nie pytajcie o termin nie znam go, mam wolnego czasu max 1h dziennie wiec jak skoncze to dam znac

poki co polecam moj multi champman september albo najnowszy december update wszystkie na forum champmana

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chyba. Na pewno. Prof, Henk, Rem. I kilku innych, których tu już dawno nie było: Barola, Adel, Radj.

A patch działa wyłącznie na łatce 3.9.62.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, a ma ktoś może tego patcha, bo szukałem ale nie potrafię znaleśc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wazne ze podejmujesz sie takiego zadania ;)) ave Dean xD i powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta polska liga gdyby byla grywalna na kazdej plaszczyznie tzn. klasie rozgrywkowej byloby ciekawie...

no i 1 liga pozbawiona grup ;/;/ u mnie w upie to glowny problem ktorego nie potrafie zlikwidowac nalezycie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok, a ma ktoś może tego patcha, bo szukałem ale nie potrafię znaleśc :)

3.9.62?

Jutro wieczorem będę w domu, to go wrzucę.

Patch 3.9.62

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dość nietypową sprawę. Mam kilka save'ów z oryginalnego CM 3.9.68 i chciałbym sobie na nich pograć na lapku. Problem w tym, że chłopaki z SI zrobili w grze nieskończoną pętlę (jak podejrzewam) i podczas gry jest zawsze 100% zużycia proca (1 rdzeń). Problem rozwiązuje wykorzystanie patcha Tapani'ego, ale tu z kolei pojawia się problem kompatybilności - gra wywala się przy wyczytywaniu save, albo po jakimś czasie gry. Ktoś miał może podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Która kombinacja updatów i patchy gwarantuje grę bez nagłych błędów i crashów.

Czy lepiej zastosować September Update i cmpatcher-2.16.2 (podobno rok można zmienic tylko na 2002-2007), czy może Tapanified September 2008 Patch i grać od 2008 roku?

December Update to chyba tylko Beta więc lepiej stosować ten updejt z września.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tapanified December 2008 Patch polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest pewność że wszystko będzie OK?

Słyszałem że są pewne kłopoty z niedokończeniem mistrzostw świata czy powrotem piłkarzy ze zgrupowań reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi